نحوه رفع مشکلات صفحه سیاه مرگ در ویندوز 10 را بیاموزید، اگر در هنگام راه اندازی، ورود به سیستم یا در میانه کار بر روی یک سند مهم ظاهر شود.

شما در حال در حال خواندن: نحوه رفع سیاهی صفحه ویندوز 10

صفحه سیاه ویندوز، که اغلب به آن صفحه سیاه مرگ گفته می شود، یک خطای حیاتی سیستم ویندوز است. هنگامی که یک مشکل اساسی سیستم عامل را مجبور به خاموش شدن می کند، رایانه شما نمایش داده می شود. صفحه خالی ممکن است هنگام ورود به سیستم، به‌روزرسانی نرم‌افزار یا حتی در اواسط کار اتفاق بیفتد.

چه چیزی باعث صفحه سیاه مرگ می‌شود؟

صفحه سیاه مرگ ناشی از یک خطای حیاتی در سیستم عامل رایانه شما است که می تواند به دلیل درایور معیوب دستگاه، نقص سخت افزاری یا ویندوز رخ دهد. اشکال نرم افزاری. اگرچه معمولاً قابل رفع است، یافتن علت اصلی صفحه سیاه همیشه آسان نیست.

در اینجا برخی از دلایل رایج سیاه شدن صفحه نمایش ویندوز 10 آورده شده است:

 • به‌روزرسانی ویندوز اشتباه انجام شد

 • یک برنامه راه اندازی معیوب

 • درایورهای قدیمی یا معیوب

 • مشکلات اتصال بین رایانه شخصی و مانیتور

 • نقص نرم افزار

 • نقایص سخت افزاری

 • مشکلات کارت گرافیک شما

 • کابل های شل متصل به رایانه یا لپ تاپ شما

در زیر، شما را از طریق مراحل لازم برای تشخیص و رفع مشکلاتی که باعث صفحه سیاه مرگ می‌شوند، قبل از ورود و بعد از ورود راهنمایی می‌کنیم.

اگر قبل از ورود به سیستم، صفحه سیاه کامل را مشاهده کردید، احتمالاً ناشی از خرابی درایور دستگاه یا مشکل سخت افزاری است. اگر صفحه خالی پس از ورود به سیستم اتفاق می افتد، احتمالاً مشکلی در ویندوز وجود دارد، مانند به روز رسانی باگ ویندوز 10 یا مشکل در یک برنامه نصب شده. تصور نکنید رایانه شما به طور دائم از کار می افتد – اگر فکر می کنید مشکل از هارد دیسک است، راهنمای خرابی هارد دیسک ما را بررسی کنید.

ابتدا، قبل از ورود به سیستم، راه‌حل‌هایی را برای صفحه سیاه نشان می‌دهیم. سپس راه‌حل‌هایی را برای صفحه سیاه مرگ که پس از ورود به سیستم رخ می‌دهد، مورد بحث قرار می‌دهیم.. p>

راه حل هایی برای صفحه سیاه مرگ — قبل از ورود به سیستم

اگر قبل از اینکه صفحه ورود به سیستم ویندوز ظاهر شود، صفحه سیاهی دریافت می کنید، این مشکل اغلب به راحتی حل می شود. راه حل های ممکن زیر را برای عیب یابی مشکل بررسی کنید.

1. برنامه های راه اندازی خود را بهینه کنید

اگر فقط گهگاه صفحه سیاه می‌بینید، سعی کنید برخی از موارد راه‌اندازی را غیرفعال کنید تا بوت خود را بهینه کنید. با AVG TuneUp، می‌توانید همه برنامه‌های غیر ضروری را خاموش کرده و آنها را به‌طور خودکار به حالت Sleep قرار دهید. AVG TuneUp دارای یک حالت خواب داخلی است تا بتوانید از RAM و قدرت CPU خود نهایت استفاده را ببرید و منابع بیشتری در هنگام راه اندازی در دسترس داشته باشید.

2. کابل ها و اتصالات خود را بررسی کنید

اگر همه چیز به طور عادی کار می کند تا زمانی که رایانه شما ناگهان صفحه ای خالی نشان دهد، ممکن است مشکلی در کابل های رایانه یا مانیتور شما وجود داشته باشد. در اینجا نحوه بررسی کابل ها و سایر اتصالات مهم آمده است.

کابل های ویدیوی خود را جدا کرده و دوباره وصل کنید

همه کابل‌های ویدیویی خود را – HDMI، DVI، DisplayPort و VGA، جدا کرده و دوباره وصل کنید. در حالی که در آن هستید، به درگاه‌ها فشار دهید تا گرد و غبار یا ذرات دیگری که ممکن است در آنجا گیر کرده‌اند از بین برود.

کابل دیگری را امتحان کنید

کشیدن مداوم کابل‌ها و وصل کردن آن‌ها باعث فرسودگی آن‌ها در طول زمان می‌شود – در نهایت، آنها می‌شکنند. اگر از لپ‌تاپ و مانیتور خارجی استفاده می‌کنید، بسیار رایج است.

برای بررسی اینکه آیا کابل شما باعث سیاه شدن صفحه نمایش شده است، کابل ویدیویی دیگری مانند کابل تلویزیون خود را که می دانید کار می کند وصل کنید. اگر آن اتصال کابلی به جای یک صفحه خالی کامل، تصویری تولید می‌کند، وقت آن است که یک کابل رایانه جدید تهیه کنید.

مانیتور دیگری را امتحان کنید

نمایشگر مانیتور شما ممکن است معیوب باشد یا روی منبع اشتباه تنظیم شده باشد، که همچنین می تواند منجر به سیاه شدن صفحه شود. اگر صفحه نمایش دیگری دارید، سعی کنید به صفحه نمایش دیگری متصل شوید. یا از مانیتور خود به تلویزیون بروید (یا برعکس).

صفحه خالی ممکن است به دلیل عدم تطابق بین نمایشگر و وضوح شما باشد. برای مثال، یک رایانه رایانه بازی بهینه شده ممکن است با پروژکتوری که نمی تواند وضوح بالا را نمایش دهد کار نکند. اگر رایانه ویندوز 10 شما هنگام اتصال به پروژکتور “خطای بوت” را نشان می دهد، سعی کنید آن را به یک مانیتور معمولی وصل کنید. اگر مانیتور معمولی تصاویر را به طور معمول نمایش می دهد، ریشه مشکل شما احتمالا رزولوشن بسیار پایین است که پروژکتور نمی تواند آن را نمایش دهد.

3. تمام لوازم جانبی غیر ضروری را از برق بکشید

گاهی اوقات، هارد دیسک‌های خارجی، اتصالات USB، آنتن‌های Wi-Fi یا هدست‌های واقعیت مجازی هنگام راه‌اندازی مشکل ایجاد می‌کنند. اگر صفحه لپ‌تاپ شما هنگام راه‌اندازی سیاه است، همه چیزهایی را که برای کارکرد رایانه‌تان لازم نیست از برق بکشید – فقط مانیتور، ماوس و صفحه‌کلید خود را وصل کنید و رایانه خود را مجدداً راه‌اندازی کنید.

See also  أمان الكمبيوتر الشخصي: 10 قواعد ذهبية يجب على الجميع اتباعها - كيف يمكنني التحقق من مواصفات جهاز الكمبيوتر الخاص بي؟

در یک رایانه رومیزی بزرگتر، سعی کنید تمام اجزای غیرضروری مانند کارت های صدا و استیک های RAM اضافی را حذف کنید. اگر کار نکرد، می‌توانید کارت گرافیک را نیز تعویض کنید و رم خود را به طور کامل ارتقا دهید.

4. بازنشانی BIOS/UEFI را امتحان کنید و ترتیب راه‌اندازی را بررسی کنید

BIOS برنامه اصلی است که رایانه های شخصی قدیمی را اجرا می کند، در حالی که UEFI مدل های جدیدتر را اجرا می کند. BIOS/UEFI پیکربندی سخت افزار اصلی را تنظیم می کند و مطمئن می شود که سیستم عامل راه اندازی می شود.

اگر صفحه سیاه مرگ دریافت می کنید، سعی کنید به تنظیمات پیش فرض برگردید. نحوه بازنشانی BIOS/UEFI به این صورت است: کامپیوتر خود را خاموش کنید، سپس دکمه پاور را فشار دهید تا دوباره روشن شود. بلافاصله در حین راه‌اندازی، پیامی دریافت می‌کنید که کلید خاصی را برای ورود به تنظیمات فشار دهید (معمولاً F2 یا کلید DEL). آن کلید را مکرراً فشار دهید.

اکنون، می‌توانید دو چیز را امتحان کنید:

تنظیمات پیش فرض را بازنشانی کنید

یک ورودی پیدا کنید که می‌گوید بارگیری پیش‌فرض‌ها (یا پیش‌فرض‌های بهینه‌سازی شده یا چیزی مشابه). BIOS/UEFI بسته به دستگاه شما متفاوت به نظر می رسد، اما عبارت کلی ورودی باید مشابه باشد. انتخاب این گزینه همه چیز را به تنظیمات پیش فرض بازنشانی می کند.

مطمئن شوید رایانه شما از دیسک سخت خود بوت می شود

BIOS/UEFI همچنین نحوه راه اندازی رایانه شما را کنترل می کند. رایانه شما می تواند از یک هارد دیسک، یک CD/DVD (به عنوان مثال، دیسک های نجات)، یک درایو انگشت شست USB (برای نصب ویندوز) یا حتی یک درایو فلاپی بوت شود. در تنظیمات اولویت بوت (یا اولین دستگاه بوت)، مطمئن شوید که گزینه هارد دیسک انتخاب شده است.

همچنین می‌توانید عملکرد BIOS/UEFI خود را با اجرای تست استرس CPU بررسی کنید. اگر رایانه شما در آزمایش رد شود و باعث صفحه سیاه مرگ شود، ممکن است درایورهای BIOS/UEFI شما قدیمی شده باشند. می‌توانید به‌راحتی درایورهای خود را با یکی از بهترین به‌روزرسانی‌کننده‌های رایگان درایور موجود در بازار به‌روزرسانی کنید.

5. تعمیر ویندوز

را راه اندازی کنید

اگر رایانه شخصی شما روی صفحه سیاه بوت می شود، باید رایانه خود را چندین بار راه اندازی مجدد کنید. پس از انجام مکرر این کار، صفحه Windows Startup Automatic Repair باید به طور خودکار باز شود.

روی راه اندازی مجدد کلیک کنید. اگر مشکل صفحه سیاه را برطرف نکرد، به گزینه‌های پیشرفته بروید، سپس بازیابی سیستم را انتخاب کنید.

اگر تعمیر ویندوز کار نکرد، باید یک درایو قابل بوت ویندوز 10 ایجاد کنید، آن را وصل کنید و از نوک دیسک بوت بالا استفاده کنید تا مطمئن شوید رایانه شما از درایو USB بوت می شود.

هنگامی که بازیابی سیستم راه اندازی شد، یک نقطه بازیابی سیستم چند روزه را انتخاب کنید.

Next را بزنید، سپس منتظر بمانید تا Windows همه فایل‌های لازم را بازیابی کند و همه چیز را به حالت عادی بازگرداند. در برخی موارد، ممکن است لازم باشد یک برنامه یا به‌روزرسانی را که بعد از نقطه بازیابی و قبل از دریافت صفحه سیاه مرگ نصب کرده‌اید، دوباره نصب کنید.

6. بوت به حالت ایمن

حالت ایمن ویندوز، رایانه شما را با حداقل تعداد درایورها یا برنامه‌های در حال اجرا راه‌اندازی می‌کند، که به شما کمک می‌کند از سیاه شدن صفحه جلوگیری کنید. حالت ایمن به این معنی است که فقط ویندوز راه اندازی می شود — حذف هرگونه تداخل از برنامه های غیر ضروری یا درایورها.

برای راه‌اندازی در حالت ایمن، مراحل بالا را برای راه‌اندازی ابزار Windows Repair دنبال کنید. این بار، روی تنظیمات راه اندازی کلیک کنید. اگر آن گزینه را نمی‌بینید، روی مشاهده گزینه‌های بازیابی بیشتر و سپس روی تنظیمات راه‌اندازی کلیک کنید.

بعدی، روی راه اندازی مجدد کلیک کنید. پس از چند ثانیه، صفحه تنظیمات راه اندازی را خواهید دید.

5 را روی صفحه کلید خود فشار دهید تا رایانه خود در حالت ایمن با شبکه راه اندازی شود. پس از بوت شدن، چیزی شبیه به این خواهد شد:

اکنون می توانید از بین بردن علل احتمالی صفحه سیاه مرگ شروع کنید. این دو روش را امتحان کنید:

ابتدا، برنامه‌هایی را که می‌توانند با بوت شما تداخل داشته باشند، حذف نصب کنید، مانند درایورهای گرافیک، درایورهای صوتی، درایورهای شبکه و غیره.

سپس، با استفاده از Task Manager همه موارد راه اندازی را خاموش کنید. روی نوار وظیفه خود کلیک راست کنید، Task Manager را انتخاب کنید، سپس به Startup بروید. با کلیک راست روی هر مورد و انتخاب غیرفعال کردن، همه موارد موجود در این برگه را خاموش کنید.

اکنون، سیستم را به طور معمول راه اندازی مجدد کنید. اگر صفحه سیاه از بین رفته است و همه چیز کار می کند، گزینه های بالا را یکی یکی معکوس کنید. یک مورد را در Task Manager فعال کنید، راه اندازی مجدد کنید و مطمئن شوید که همه چیز کار می کند. سپس، روند را با مورد بعدی در لیست تکرار کنید. این به شما کمک می کند تا برنامه ای را شناسایی کنید که از راه اندازی مجدد سیستم شما جلوگیری می کند.

See also  [مراجعة]: إعادة تخزين PS5 التالية يوم الجمعة: ما تحتاج إلى معرفته للحصول على PlayStation 5 أخيرًا - متى يعيدون تخزين ps5

7. همه درایورها را در حالت ایمن

برگردانید یا به‌روزرسانی کنید

همانطور که در بالا ذکر شد، یک درایور دستگاه معیوب می تواند باعث ایجاد سیستم غیر قابل بوت شود. برای رفع این مشکل، درایورهای دستگاهی که ممکن است مشکل ساز باشد را حذف نصب کنید. روی شروع کلیک راست کرده و مدیر دستگاه را انتخاب کنید.

به درایور دستگاه مشکل دار بروید (معمولاً درایورهایی مانند آداپتورهای نمایش، آداپتورهای شبکه، یا صدا، ویدئو >، و کنترل‌های بازی). روی ورودی، مانند NVIDIA GeForce GTX 1650 دوبار کلیک کنید، به برگه Driver بروید و Roll Back Driver را انتخاب کنید. برای تأیید روی بله کلیک کنید.

اگر کمکی نکرد، به‌روزرسانی درایورها ممکن است مشکل صفحه سیاه ویندوز شما را برطرف کند. راهنمای نهایی ما در مورد پیدا کردن و به‌روزرسانی درایورهای دستگاه را بررسی کنید.

اگر می‌خواهید فوراً درایورهای خود را به‌روزرسانی کنید و آنها را به‌طور خودکار به‌روزرسانی کنید، AVG Driver Updater را دریافت کنید و یک اسکن رایگان اجرا کنید. داشبورد با کاربری آسان AVG Driver Updater به شما کمک می کند درایورهای قدیمی یا معیوب خود را شناسایی و به روز کنید، مشکلات طولانی مدت درایور را برطرف کنید و رایانه خود را دوباره به بهترین شکل کار کند.

راه حل هایی برای صفحه سیاه مرگ — پس از ورود به سیستم

اگر صفحه سیاه مرگ پس از ورود به سیستم اتفاق بیفتد (گذرواژه خود را وارد می‌کنید و سپس همه چیز خالی می‌شود)، همچنان می‌توانید با استفاده از یکی از راه‌حل‌های زیر علت سیاهی صفحه را پیدا کنید.

در اینجا نحوه حل صفحه سیاه ویندوز پس از ورود به سیستم آمده است:

1. غیرفعال کردن همه برنامه های خودکار

اگر پس از ورود به سیستم، صفحه سیاهی مشاهده کردید، هنگامی که می‌خواهد دسکتاپ و نمادهای شما را بارگیری کند، چیزی روی سیستم عامل ویندوز شما تأثیر می‌گذارد. معمولاً این برنامه ای است که به طور خودکار بارگیری می شود. برای غیرفعال کردن آن، دکمه های Ctrl + Alt + Delete را به طور همزمان فشار دهید و Task Manager را انتخاب کنید.

اگر صفحه سیاه مانع از دسترسی شما به Task Manager می‌شود، توصیه‌های بالا را در مورد نحوه راه‌اندازی به حالت ایمن دنبال کنید. در Task Manager، به Startup بروید و هر مورد را غیرفعال کنید. رایانه خود را مجدداً راه اندازی کنید و بررسی کنید که همه چیز به طور عادی کار کند.

Task Manager را به عنوان بخشی از تعمیر و نگهداری معمولی رایانه شخصی بررسی کنید. غیرفعال کردن برنامه‌های کاهش‌دهنده منابع هنگام راه‌اندازی، راهی آسان برای سرعت بخشیدن به زمان بوت رایانه شما و جلوگیری از صفحه سیاه مرگ است.

2. explorer.exe

را راه اندازی کنید

برنامه explorer.exe (Windows Explorer) مسئول بارگیری دسکتاپ و نمادهای شما است. اگر آن برنامه بارگیری نمی‌شود، Windows Explorer به‌طور خودکار پس از ورود به سیستم اجرا نمی‌شود، و تنها چیزی که می‌بینید یک صفحه سیاه با مکان‌نمای شناور است.

در اینجا نحوه رفع آن آمده است:

ابتدا، کلیدهای Ctrl + Alt + Delete را در صفحه‌کلید خود فشار دهید و Task Manager را انتخاب کنید (یا Ctrl + Shift + Esc را فشار دهید تا مستقیماً راه اندازی شود).

در Task Manager، روی File کلیک کنید و Run new task را انتخاب کنید. explorer.exe را تایپ کنید و روی OK کلیک کنید.

دسکتاپ شما اکنون باید دوباره ظاهر شود.

چرا Windows Explorer آنطور که باید بارگیری نمی شود؟ برای رفع این مشکل، باید رجیستری ویندوز – قلب سیستم عامل ویندوز را ویرایش کنید. قبل از ایجاد هر گونه تغییر، یک نسخه پشتیبان از رایانه شخصی یا نقطه بازیابی سیستم خود ایجاد کنید. (همچنین می توانید از ابزار تمیز کردن رجیستری برای تمیز کردن و تعمیر موارد خراب رجیستری در رایانه شخصی ویندوز خود استفاده کنید.)

در اینجا نحوه تعمیر راه‌اندازی Windows Explorer از طریق رجیستری ویندوز آمده است:

ابتدا، کلید Windows را نگه دارید و R را فشار دهید. در کادر Run، regedit را تایپ کنید. Enter را فشار دهید.

سپس، به پوشه زیر (که کلید نیز نامیده می شود) بروید: HKEY_LOCAL_MACHINE > نرم افزار > مایکروسافت > Windows NT > نسخه فعلی > Winlogon.

در سمت راست صفحه، روی Shell دوبار کلیک کنید. بررسی کنید که بخش Value data explorer.exe را خوانده باشد. اگر این فیلد خالی است یا چیز دیگری وجود دارد، explorer.exe را وارد کنید.

اگر چیز دیگری در بخش Value data نوشته شده باشد، ممکن است یک ویروس، بدافزار یا برخی برنامه‌های بالقوه ناخواسته دیگر باشد.. برای فهمیدن این موضوع، نام برنامه را در گوگل جستجو کنید و کمی تحقیق کنید. حتی اگر جستجوی شما هیچ اطلاعاتی پیدا نکرد، باید سریعا اسکن ویروس را اجرا کنید.

یک برنامه آنتی ویروس قوی مانند AVG AntiVirus FREE دستگاه شما را از بالا به پایین اسکن می کند تا هر کد مخربی را پیدا کند. سپس، بدافزار را حذف می‌کند و سیستم‌های دفاعی را برای شناسایی و مسدود کردن هرگونه علائم مشکل در آینده تنظیم می‌کند.

See also  Warzone عالقة عند التحقق من وجود تحديث؟ هنا 10 حلول مثبتة - كيفية إصلاح البحث عن تحديثات xbox warzone

3. یک درایور گرافیک جدید

نصب کنید

اگر صفحه نمایش رایانه شما به ظاهر تصادفی خالی می ماند، ممکن است علت صفحه سیاه مرگ درایور گرافیک شما باشد. مطمئن شوید که تمام درایورهای AMD، Intel و NVIDIA را به طور منظم به روز کنید تا کارت گرافیک شما به درستی کار کند. دستورالعمل های دقیق ما در مورد نحوه به روز رسانی درایورهای گرافیک و راهنمای ما برای نظارت بر عملکرد GPU را بررسی کنید.

4. جابه‌جایی بین صفحه‌ها

اگر رایانه شما به چندین مانیتور یا حتی یک هدست واقعیت مجازی (که ویندوز آن را به عنوان مانیتور شناسایی می‌کند) متصل باشد، می‌توانید به‌طور تصادفی دکمه اشتباهی را فشار دهید و خروجی خود را به صفحه‌ای خاموش کنید. وقتی صفحه خالی می بینید، کلید Windows را روی صفحه کلید خود نگه دارید و P را فشار دهید. این حالت‌های نمایش ممکن را به شما نشان می‌دهد و به شما امکان می‌دهد تغییر دهید.

از صفحه سیاه مرگ با PC TuneUp جلوگیری کنید

امیدواریم این راهنما به شما در حل مشکلات صفحه سیاه خود کمک کرده باشد. اگر همه چیز شکست خورد، ممکن است لازم باشد ویندوز را دوباره از ابتدا نصب کنید، زیرا مشکل به احتمال زیاد جدی‌تر است یا قابل رفع نیست. در غیر این صورت، سیستم خود را با حفظ آن به صورت هفتگی تازه نگه دارید تا از مشکلاتی مانند صفحه سیاه مرگ جلوگیری کنید.

برای تمیز نگه داشتن، بهینه‌سازی و کارکرد راحت دستگاه خود، از AVG TuneUp برای رایانه شخصی استفاده کنید. ویژگی تعمیر و نگهداری خودکار AVG TuneUp دستگاه شما را هر هفته تنظیم می کند، در حالی که ویژگی حالت خواب آن برنامه های غیر ضروری را غیرفعال می کند. و نرم افزار Uninstaller داخلی از شر برنامه هایی که می توانند سیستم شما را غیر قابل بوت کنند خلاص می کند. امروز AVG TuneUp را امتحان کنید و با مشکلات صفحه سیاه ویندوز خداحافظی کنید.


اطلاعات بیشتر مرتبط با موضوع را مشاهده کنید نحوه رفع سیاهی صفحه ویندوز 10

⚠️ رفع خطای صفحه آبی مرگ ویندوز | حل مشکل بلواسکرین ویندوز ⚠️

 • نویسنده: Compulearn
 • تاریخ ارسال: 2021-11-06
 • رتبه بندی: 4 ⭐ ( 2320 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: توی این ویدیو بهتون راه حل هایی برای رفع مشکل صفحه آبی مرگ ویندوز نشون میدم. ویدیوهای زیادی برای این موضوع تولید شده و من سعی کردم توی این ویدیو راه هایی که میتونه تاثیر بیشتری داشته باشه و احتمال زیادی برای حل مشکلتون داشته باشه رو بیارم.
  همونطور که اول ویدیو هم گفتم کد خطای صفحه آبی خودتون رو پیدا کنید تا سریعتر بتونید مشکلتون رو برطرف کنید.
  🥰ویدیو رو ببینید و حتما نظرتون رو برام در قسمت کامنت ها بنویسید🙏🥰

  ⬇️——————–TimeLine——————–⬇️
  00:00 → مقدمه
  00:40 → مشاهده خطای مربوط به بلواسکرین خودتون | Event Viewer
  02:47 → آپدیت کردن همه درایور ها | Update Drivers
  03:05 → نصب ویندوز قدیمی تر که سیستم تون پشتیبانی کنه
  03:46 → آپدیت کردن ویندوز | Windows Update
  04:14 → حذف نصب آپدیت های ویندوز | Uninstall Windows Updates
  05:20 → اسکن ویروس کامل هارد دیسک | Scan Viruses
  05:59 → تست قطعات سخت افزار | Hardware Testing
  08:45 → نصب ویندوز جدید | install Windows
  09:18 → حرف پایانی
  ⬆️——————————————————-⬆️

  |—————SEO—————|
  ⚠️ رفع خطای صفحه آبی مرگ ویندوز | حل مشکل بلواسکرین ویندوز ⚠️
  آموزش_کامپیوتر
  صفحه_آبی_مرگ
  بلواسکرین
  |————————————|

  😇اگه ویدیو رو دوست داشتید حتما سابسکرایب کنید😇
  🆑 instagram: https://www.instagram.com/compulearn.original

روش‌های حل مشکل صفحه سیاه و بالا نیامدن ویندوز 10

 • نویسنده: narestan.com
 • رتبه بندی: 5 ⭐ ( 4953 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: راهکارهای فوری و موثر را در این مقاله برای مواجهه با بالا نیامدن ویندوز برای شما جمع کرده ایم، با این روش ها مشکل خود را فورا حل کنید

آموزش حل مشکل نمایش صفحه سیاه در سیستم عامل ویندوز 10

 • نویسنده: www.sarzamindownload.com
 • رتبه بندی: 4 ⭐ ( 4840 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو:

نحوه رفع صفحه نمایش سیاه ویندوز 10 پس از آپدیت

 • نویسنده: www.kavyab.com
 • رتبه بندی: 3 ⭐ ( 8082 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: در برخی از سیستم­‌های ویندوز 10 پس از نصب و آپدیت صفحه نمایش سیاه به نمایش درمی­‌آید.  اما جای نگرانی نیست چرا که قابل رفع می­‌باشد.

رفع مشکلات صفحه سیاه در ویندوز 10

 • نویسنده: monitor-service.ir
 • رتبه بندی: 4 ⭐ ( 6211 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: نحوه رفع مشکلات صفحه سیاه در ویندوز 10 در ویندوز 10، یکی از آزار دهنده ترین مشکلاتی که می توانید با آن برخورد کنید، صفحه سیاه است، زیرا کد خطا یا پیغامی

مشکل صفحه سیاه ویندوز 10 و معرفی روش های رفع آن | سیاه ماندن صفحه لپ تاپ

 • نویسنده: zoodkomak.com
 • رتبه بندی: 5 ⭐ ( 7098 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: ویندوز 10 نشان داده است که از نظر عملکرد، سیستم عامل پایدار و با ثباتی است. اما به هر حال ممکن است هر سیستمی روزی دچار مشکل شود. مشکل صفحه سیاه ویندوز 10 نیز …

آموزش حل مشکل سیاه شدن صفحه و عدم نمایش دسکتاپ در ویندوز 10 و 8 و 7

 • نویسنده: www.datisnetwork.com
 • رتبه بندی: 5 ⭐ ( 7722 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: روش های بسیار ساده ای برای حل مشکل عدم نمایش دسکتاپ در ویندوز وجود دارد. مشکل نمایش داده نشدن آیکن ها، عکس بک گراند ، فایل ها و… در دسکتاپ برای بسیاری

مقالات بیشتری را در این دسته مشاهده کنید: نکات کامپیوتری