این مقاله به شما چگونه به حذف مایکروسافت لبه در ویندوز 10. اگر می خواهید به حذف و یا غیر فعال کردن مایکروسافت لبه، لطفا این پست در حال حاضر نشان می دهد.

<دهانه سبک = "رنگ: # FF0000؛"> <قوی> <سبک فونت = "تراز عمودی: به ارث می برند؛"> <سبک فونت = "تراز عمودی: به ارث می برند؛"> شما در حال خواندن هستید: در <فونت سبک = "تراز عمودی: به ارث می برند؛"> <سبک فونت = "تراز عمودی: به ارث می برند ؛ "> چگونه به حذف لبه مایکروسافت را
عنصر

<کلاس UL = "مقاله سهم-بستن لیست درون تمام عرض">
<کلاس لی = "گردنه-4-1 لینک JS-سهم-BTN آیکون-هیبت لینک"> لینک کنید
<کلاس لی = "گردنه-4-1 JS-سهم-BTN ق آیکون-هیبت ق"> ق به

در بسیاری از کاربران ویندوز نمی خواهید به مایکروسافت لبه بر روی کامپیوتر خود ظاهر شد و پرسید: می توانم حذف مایکروسافت لبه؟ به عنوان یک جزء ضروری در ویندوز 10، از آن آسان است به حذف مایکروسافت لبه در یک راه معمولی است. اما هنوز هم ممکن است به حذف مایکروسافت لبه و یا غیر فعال کردن آن.

در زیر شما را روش خاص به حذف مایکروسافت لبه ویندوز 10 را نشان می دهد.
<ص کلاس = "مقاله درون محتوای آیکون آیکون-هیبت توجه داشته باشید">
< "مقاله-داخلی-محتوای متن" ص کلاس => توجه: با توجه به وب سایت رسمی مایکروسافت، نسخه جدید از مایکروسافت لبه کاربران را قادر می سازد تا به طور کامل از نسخه میراث لبه کنترل اطلاعات مهم شخصی. همانطور که مایکروسافت لبه نسخه جدید در یک به روز رسانی برای سیستم های پنجره شامل، این گزینه را به لبه حذف در دسترس نیست. مایکروسافت لبه نسخه جدید در دسترس بر روی نسخه های ویندوز است از جمله 1803، 1809، 1903، 1909، و 2004. از این رو، اگر شما می خواهم به حذف مایکروسافت لبه در این نسخه های ویندوز با روش های زیر، شما می شکست مواجه خواهد شد.
تگهای

چگونه برای عزل مایکروسافت لبه از طریق PowerShell را کنید

شما می توانید مراحل و تصاویر زیر به حذف مایکروسافت لبه ویندوز 10 با Windows PowerShell دنبال کنید.

در مرحله 1. کلیک راست کنید منوی شروع ویندوز کنید و از Windows PowerShell (مدیریت) از پنجره پاپ آپ.

در مرحله 2. را ورودی دریافت-AppxPackage | نام را انتخاب کنید، PackageFullName و ضربه ورود است. شما قادر به دیدن اطلاعات مربوط به جزئیات خود را مایکروسافت لبه خواهد بود. توجه به بخش PackageFullName است .

در مرحله 3. اگر شما می خواهید به حذف مایکروسافت لبه، شما باید دستور زیر و ضربه ورود است برای اجرای آن.

در دریافت-AppxPackage PackageFullName | حذف-AppxPackage است
<ص کلاس = "noicon مقاله درون محتوای متن"> نکته: در اینجا شما نیاز به پیدا کردن مقدار PackFullName که شامل “مایکروسافت مایکروسافت اج.” از نتیجه داده شده است. کنید و سپس ارزش کامل به جای بخش PackFullName است. برای مورد من، دستور کامل باید: دریافت AppxPackage Microsoft.MicrosoftEdge_41.16299.1004.0_netural__8wekyb3d8bbwe | حذف-AppxPackage است

در مرحله 4. هنگامی که شما ورود و مایکروسافت لبه باید برداشته شود. در حال حاضر این روش سعی کنید به انجام مایکروسافت لبه حذف.
به 2 روش برای متوقف کردن مایکروسافت لبه از بارگذاری در هنگام راه اندازی ویندوز 10 در

این اهداف مقاله را به شما معرفی چگونه برای جلوگیری از مایکروسافت لبه از بارگذاری در هنگام راه اندازی در ویندوز 10، با استفاده از ویرایشگر سیاست گروه و ویرایشگر رجیستری.
در ادامه مطلب در

این روش باید به شما حذف مایکروسافت لبه موفقیت کمک کند. با این حال، این روش 100٪ موثر نیست. اگر شما از آخرین نسخه از ویندوز 10 نصب شده، شما ممکن است قادر به حذف مایکروسافت لبه در این راه. بسیاری از کاربران شکایت که. با توجه به این واقعیت، شما می توانید از روش های دیگر سعی کنید به پایان فرآیند مایکروسافت لبه حذف.
تگهای

چگونه به حذف مایکروسافت لبه از طریق تنظیمات

در روش دیگر، شما می توانید مایکروسافت لبه ویندوز 10 از طریق حذف و تنظیمات . کار با این آسان است. شما می توانید مراحل زیر را دنبال.

در مرحله 1: به دکمههای ویندوز و من کلید برای باز کردن و تنظیمات پنجره و سپس حرکت به <قوی > برنامهها در

در مرحله 2: کلیک کنید روی نرم افزار های & amp؛ ویژگی های را در پنل سمت چپ، و سپس به سمت راست پنجره حرکت می کند. حرکت به پایین برنامه را پیدا و مایکروسافت لبه است. بر روی آن کلیک کنید و سپس حذف را انتخاب نمایید. سپس دستورالعمل های روی صفحه را دنبال برای اتمام پاک.

<نگارش دهانه = "noopener noreferrer" هدف = "_ خالی"> چگونه به لیگ حذف از افسانه بر روی ویندوز 10؟ در اینجا مراحل در

شما ممکن است بخواهید به حذف لیگ افسانه از برخی از دلایل. اما نکته این است که چگونه به حذف لیگ از افسانه. شما می توانید برخی از راه های از این پست دریافت کنید.
به ادامه مطلب در

نحوه حذف Microsoft Edge با تغییر پوشه MicrosoftEdge.exe

آیا می توانم Microsoft Edge را حذف نصب کنم؟ جواب قطعی است. می توانید Microsoft Edge را با اصلاح پوشه مرتبط Edge با مراحل زیر حذف نصب کنید.

مرحله ۱: File Explorer را باز کنید و سپس به Local Disk (C:) بروید > ویندوز > SystemApps.

مرحله ۲: پوشه‌ها را به پایین اسکرول کنید تا پوشه را پیدا کنید – Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe. روی آن کلیک راست کرده و گزینه Properties را از منوی پاپ آپ انتخاب کنید.

مرحله 3: در پنجره بعدی، فقط خواندنی (فقط برای فایل های موجود در پوشه اعمال می شود) را انتخاب کنید و روی دکمه OK کلیک کنید.< /p>

مرحله ۴: پس از پشتیبان‌گیری به پوشه، روی پوشه دوبار کلیک کنید تا باز شود. می‌توانید روی فایل MicrosoftEdge.exe، MicrosoftEdgeCP.exe یا MicrosoftPdfReader کلیک راست کرده و Delete را برای حذف آنها انتخاب کنید. همچنین، ماوس را روی این فایل ها قرار دهید و کلید F2 را فشار دهید تا نام آنها تغییر کند. با انجام این کار، سایر برنامه ها نمی توانند به مرورگر دسترسی داشته باشند.

نحوه حذف Microsoft Edge از طریق برنامه شخص ثالث

اگر متوجه شدید که Microsoft Edge پس از اجرای روش‌های بالا همچنان روی رایانه شما باقی می‌ماند، می‌توانید با کمک حذف‌کننده‌های حرفه‌ای آن را حذف کنید. برای مثال، می‌توانید از Geek Uninstaller، IObit Uninstaller، Revo Uninstaller و سایر برنامه‌ها برای حذف نصب Microsoft Edge استفاده کنید.

اگر نمی خواهید به طور موقت از آن استفاده کنید، می توانید Microsoft Edge را با دنبال کردن مراحل زیر غیرفعال کنید.

نحوه غیرفعال کردن Microsoft Edge و بازنشانی Default Borwser

اگر نمی توان Microsoft Edge را به طور کامل حذف کرد، چاره ای جز غیرفعال کردن آن ندارید. با تغییر نام پوشه Edge Microsoft، مرورگر Microsoft Edge را می توان به طور کامل غیرفعال کرد.

در زیر به شما نشان می‌دهد که اگر نمی‌توانید Microsoft Edge را حذف کنید، چگونه آن را غیرفعال کنید.

مرحله 1. File Explorer را باز کنید، C:\Windows\SystemApps را کپی کنید و آن را در نوار آدرس جای‌گذاری کنید و روی Enter ضربه بزنید تا باز شود. پوشه SystemApps.

مرحله ۲. پوشه Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe را پیدا کرده و راست کلیک کنید.

مرحله 3. تغییر نام را از منوی کلیک راست انتخاب کنید. می توانید نام آن را به عنوان Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbweold تغییر دهید.

مرحله 4. روی ادامه در پنجره بازشو کلیک کنید.

مرحله 5. سپس Microsoft Edge در رایانه شما غیرفعال شده است. می توانید میانبر آن را از دسکتاپ حذف کنید. اگر می‌خواهید آن را فعال کنید، فقط نام پوشه را به نام اصلی آن تغییر دهید.

این روش می تواند به شما کمک کند Microsoft Edge را به طور موثر غیرفعال کنید. اگر از طرفداران مایکروسافت اج نیستید، می توانید با مراحل بالا آن را غیرفعال کنید. پس از آن، می توانید سایر مرورگرهای وب را به عنوان مرورگر وب پیش فرض خود مانند Google Chrome، Opera یا Firefox تنظیم کنید.

پس از آن، می توانید سایر مرورگرهای وب را به عنوان مرورگر وب پیش فرض خود مانند Google Chrome، Opera یا Firefox تنظیم کنید. برای آن، می‌توانید مراحل زیر را ادامه دهید.

مرحله ۶: مرورگری را که می‌خواهید اجرا کنید، روی رایانه خود نصب کنید.

مرحله ۷: پیش‌فرض را در کادر جستجو تایپ کنید و سپس روی تنظیمات پیش‌فرض برنامه از نتایج جستجوی فهرست‌شده کلیک کنید.

مرحله 8: همانطور که می بینید، می توانید برنامه های پیش فرض را بر اساس نوع فایل، پروتکل، و برنامه تنظیم کنید. یک روش را برای تنظیم برنامه پیش‌فرض بر اساس تقاضای خود انتخاب کنید.

Microsoft New Edge Insider Dev Build 77.0.223.0 را منتشر کرد

Microsoft نسخه 77.0.223.0 Edge Dev خود را از مرورگر Edge مبتنی بر Chromium با ویژگی‌های جدید منتشر کرد. اضافه. برای اطلاعات بیشتر این پست را بررسی کنید.

بیشتر بخوانید

خط پایین

اگر از مرورگر داخلی Microsoft Edge استفاده نمی‌کنید، می‌توانید روش‌های موجود در این پست را برای غیرفعال کردن یا حذف Microsoft Edge دنبال کنید. اگر راه حل های بهتری برای این مشکل دارید، خوشحالیم که آن را با ما به اشتراک بگذارید.

 • لینکدین
 • ردیت


اطلاعات بیشتر مرتبط با موضوع را مشاهده کنید نحوه حذف نصب microsoft edge

How to Uninstall Microsoft Edge from Windows 10 2021

 • نویسنده: Gauging Gadgets
 • تاریخ ارسال: 2021-06-16
 • رتبه بندی: 4 ⭐ ( 8895 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: How to Uninstall Microsoft Edge? In this tutorial, I show you how to uninstall Microsoft Edge from Windows 10. This means the Edge browser will be completely removed from your Windows 10 computer. Let me know in the comments if you have any questions while you uninstall Microsoft Edge from Windows 10.

  More Microsoft Edge Tips & Tutorials: https://www.youtube.com/playlist?list=PL8griS8Ww-KlYbCcS0G4E3evUD9GuGFnT
  Windows 10 Tutorials: https://www.youtube.com/playlist?list=PL8griS8Ww-Kl6UTswH31kfWycH-M1Hyfs

  Follow the steps below to uninstall Microsoft Edge from Windows 10:
  1. Close the Edge browser on your computer.
  2. Open the file explorer. You can easily do this by right clicking the Windows start button and then selecting File Explorer.
  3. In the file explorer, select This PC.
  4. Once in this PC navigate to the following folders. Local Disc C: – Program Files (x86) – Microsoft – Edge – Application.
  5. Once in the application folder, select the folder with a bunch of numbers.
  6. Then select Installer.
  7. Now that we are in the Installer folder, select the address bar in the file explorer. With the text highlighted, delete the text and then type CMD. Hit enter on your keyboard.
  8. CMD should now open. Copy and paste the following text into CMD.
  setup.exe –uninstall –system-level –verbose-logging –force-uninstall
  9. With that text pasted in CMD hit enter. The Edge browser will then be uninstalled from your PC.

  Disclaimer: Some of the links in this description are affiliate links. This mean Gauging Gadgets earns a small commission from qualifying purchases through these links. This helps support the channel and allows us to continue to make videos like this. Thank you for the support!

  😀 HAPPY WITH THE VIDEO? 😀
  SUBSCRIBE NOW! CLICK HERE – https://youtube.com/c/gauginggadgets?sub_confirmation=1
  SEND ME A TIP! – https://www.paypal.me/GaugingGadgets
  FOLLOW ME!
  BLOG: https://GaugingGadgets.com
  FACEBOOK – http://fb.me/GaugingGadgets
  TWITTER – http://twitter.com/GaugingGadgets
  REDDIT – https://www.reddit.com/r/GaugingGadgets/
  INSTAGRAM – https://instagram.com/GaugingGadgets/
  TWITCH – https://www.twitch.tv/GaugingGadgets
  Learn How to Crochet: https://www.youtube.com/c/lipstickonarig

  HOW DO I DO IT? (Paid Links)
  TubeBuddy YouTube Toolkit: https://www.tubebuddy.com/gauginggadgets/yt
  All Thumbnails Made with Canva: https://partner.canva.com/gg
  StreamYard Livestreaming Tool: https://streamyard.com?fpr=gauginggadgets&fp_sid=yt
  Nerd or Die Twitch Overlays: https://nerdordie.com/shop/ref/GaugingGadgets/
  Ivacy VPN: https://billing.ivacy.com/page/94360
  My YouTube Setup: https://gauginggadgets.com/youtube-setup/
  Lenovo Legion 5-15IMH05H: https://geni.us/Legion5
  Turtle Beach Elite Pro 2 + SuperAmp Pro: https://geni.us/TurtleBeachEP2
  700W Lighting Kit – https://geni.us/LightingKit
  Blue Yeti USB Microphone – https://geni.us/USBMic
  Logitech C920 Webcam – https://geni.us/HDWebCam
  Cell Phone – Pixel 2 XL – https://geni.us/FilmingPhone
  Vanguard VS-82 Table Tripod – https://geni.us/VS-82

آموزش حذف مرورگر Edge از درون سیستم عامل ویندوز 11

 • نویسنده: www.sarzamindownload.com
 • رتبه بندی: 5 ⭐ ( 6664 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو:

آموزش نصب افزونه ها در مرورگر مایکروسافت اج (Microsoft Edge)

 • نویسنده: tarfandha.org
 • رتبه بندی: 5 ⭐ ( 3929 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: سرانجام Microsoft Edge نیز با انتشار آپدیت سالیانه ویندوز 10 به جمع مرورگرهای پشتیبانی کننده از افزونه (Extensions) پیوست. افزونه های این مرورگر در داخل ویندوز

نحوه حذف مرورگر Microsoft Edge

 • نویسنده: blog.padokar.com
 • رتبه بندی: 5 ⭐ ( 5532 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: ممکن است بخواهید نحوه حذف نصب Microsoft Edge را بیاموزید. شاید با Edge به مشکل برخورده اید که مطمئن نیستید چگونه آنها را برطرف کنید.

نحوه حذف Edge در ویندوز 10

 • نویسنده: learnparsi.com
 • رتبه بندی: 4 ⭐ ( 1838 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: لرن پارسی مرجعی برای آموزش های برنامه نویسی ، طراحی وب ، گرافیک ، دیجیتال مارکتینگ ، تولید محتوا و البته موضوعات عمومی برای کاربران فارسی زبان وب می باشد ..

نحوه حذف Microsoft Edge به عنوان مرورگر پیش فرض –

 • نویسنده: techplugged.com
 • رتبه بندی: 5 ⭐ ( 2290 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: مایکروسافت در حال آماده سازی برای انتشار سیستم عامل جدید ویندوز 11 است و ما نیز به همان اندازه هیجان زده هستیم تا نسخه نهایی را امتحان کنیم. شرکت دارد

نحوه نصب مرورگر Microsoft Edge در openSUSE Leap 15

 • نویسنده: www.linuxcapable.com
 • رتبه بندی: 3 ⭐ ( 8553 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو:

مقالات بیشتری را در این دسته مشاهده کنید: نکات کامپیوتری

See also  أفضل أجهزة الكمبيوتر متعددة الإمكانات (مُحدَّثة عام 2021) - أفضل أجهزة كمبيوتر الكل في واحد 2021