از زمانی که بازی Forza Horizon 5 منتشر شد، به نظر می رسد این بازی دارای نقدهای خوب و امتیازات بالایی باشد. اما، در همان زمان، پخش‌کننده‌های رایانه شخصی از خرابی گزارش می‌دهند

شما در حال خواندن هستید: نحوه رفع خرابی کامپیوتر Forza horizon 5

از زمان عرضه Forza Horizon 5 ، به نظر می رسد که بازی دارای نقدهای خوب و نرخ بالایی است. اما، در همان زمان، بازیکنان رایانه شخصی در هنگام راه اندازی بازی یا در حین بازی، خطاهای خرابی را گزارش می کنند. این مشکل هنوز چند ماه پس از انتشار اولیه بازی ها ادامه دارد.

پس از گذراندن گزارش های فراوان، بررسی عمیقی انجام دادیم از این خطا و لیست کوتاهی از همه مقصرانی که ممکن است باعث از کار افتادن بازی شما شوند، بیایید:

> /strong> – این خطا ممکن است ناشی از عدم رعایت الزامات لازم برای بازی Forza Horizon 5 توسط سیستم شما باشد. شما می توانید به صورت دستی حداقل نیاز بازی را با مشخصات رایانه شخصی خود بررسی و مقایسه کنید، یا می توانید از ابزار اختصاصی مانند Can You Run It استفاده کنید. برای مقایسه مشخصات بین خودشون تنها راه حل این مشکل ارتقا سخت افزار است.

 • حساب مدیریت – خطای خرابی ممکن است توسط حساب ویندوزی که استفاده می کنید نیز ایجاد شود. اگر نوع حساب روی Administrator تنظیم نشده باشد، ممکن است دلیل از کار افتادن بازی شما باشد. شما به سادگی می توانید این مشکل را با تغییر نوع حساب از تنظیمات حساب برطرف کنید.
 • حالت بازی – یکی دیگر از دلایل این خطا ممکن است ویژگی حالت بازی ویندوز شما باشد که در آن فعال شده است. پس زمینه. می‌توانید این مشکل را با غیرفعال کردن حالت بازی از بخش Gaming در تنظیمات ویندوز خود برطرف کنید.
 • تخریب فایل موقت – این خطا همچنین ممکن است به دلیل برخی از فایل‌های موقتی ایجاد شده باشد که با آنها تداخل دارند. بازی بنابراین برای رفع این مشکل، می‌توانید بازی را از منوی گزینه‌های پیشرفته بازنشانی کنید (اگر از ویندوز 10 یا ویندوز 11 استفاده می‌کنید) تا مطمئن شوید که از شر فایل‌های موقت بالقوه مضر خلاص می‌شوید.
 • <. قوی>تعارض با فایروال ویندوز و امنیت – دو مقصر دیگر که به طور بالقوه می توانند باعث از کار افتادن بازی شما شوند، فایروال Windows و Windows Security Real-time Protection هستند. یکی از این موارد ممکن است دلیل درست کار نکردن بازی شما باشد. اگر این سناریو قابل اجرا است، باید فایروال ویندوز و محافظت در زمان واقعی را از تنظیمات ویندوز خود غیرفعال کنید.
 • درایور GPU ناسازگار – درایور جدید 511.23 Nvidia است. یکی دیگر از دلایل این خطای Forza Horizon 5. این را می توان با بازگرداندن درایورها از Device Manager برطرف کرد. همچنین می‌توانید درایورها را حذف کنید و در صورتی که بازگرداندن درایور انجام نشد، درایور قبلی را به‌صورت دستی نصب کنید.
 • فقدان آخرین به‌روزرسانی Nahimic – بازیکنان نشان می‌دهند که مشکلات خرابی شما ممکن است ناشی از Nahimic شما باشد. برنامه، که آخرین به روز رسانی را ندارد. می‌توانید این مشکل را با به‌روزرسانی برنامه Nahimic از کتابخانه مایکروسافت استور برطرف کنید.
 • ناسازگاری MSI Afterburner و RTSS – به نظر می‌رسد این مشکل خرابی توسط MSI Afterburner و RTSS نیز ایجاد شده است. اگر از برنامه های کاربردی در پس زمینه استفاده می کنید. برای رفع این مشکل، باید از Task Manager استفاده کنید تا در صورت لزوم، فرآیند هر دو برنامه را پایان دهید.
 • Av 3rd party ناسازگار – همانطور که تعدادی از بازیکنان آسیب دیده پیشنهاد می کنند، Forza خطای خرابی Horizon 5 ممکن است توسط یک آنتی ویروس شخص ثالث نیز ایجاد شود. برای جلوگیری از تداخل AV در بازی، می‌توانید AV شخص ثالث را غیرفعال کنید یا آن را کاملاً حذف نصب کنید.
 • اکنون که از دلایل احتمالی این خطا آگاه هستید، در اینجا لیستی وجود دارد. از میان تمام اصلاحاتی که به طور بالقوه می‌تواند مانع از کار افتادن Forza Horizon 5 شما شود:

  حداقل نیازها را بررسی کنید

  قبل از اینکه مستقیماً به اصلاحات عملی بروید، ابتدا باید با اطمینان از اینکه پیکربندی رایانه شخصی برای اجرای بازی به اندازه کافی قدرتمند است.

  در صورتی که مشخصات رایانه شخصی شما کمتر از حداقل مورد نیاز این بازی باشد، ممکن است در هنگام راه اندازی یا حتی در حین بازی از کار بیفتد.

  در اینجا حداقل سیستم مورد نیازی که رایانه شما باید برای Forza Horizon 5 برآورده کند آورده شده است:

  · CPU: Intel i5-4460 یا AMD Ryzen 3 1200
  · رم: 8 گیگابایت
  · سیستم عامل: Windows 10 64 بیتی نسخه 15063.0 یا بالاتر
  · کارت ویدیو: NVidia GeForce GTX 970 یا AMD Radeon RX 470
  · DIRECTX: نسخه 12
  · شبکه: اتصال اینترنت پهن باند
  · فضای رایگان دیسک: 110 گیگابایت
  · رم اختصاصی ویدیو: 4 گیگابایت

  توجه: اگر مطمئن نیستید که مشخصات سیستم شما حداقل مورد نیاز بازی را برآورده می‌کند، همیشه می‌توانید استفاده کنید یک ابزار اختصاصی مانند آیا می توانم آن را اجرا کنم تا به طور خودکار بررسی کند که آیا رایانه شما قادر به اجرای بازی است یا خیر.

  See also  أفضل نظرية كول شاول: نهاية جيمي ستكون مثل جيسي ، وليس والت - أفضل دعوة شاول الموسم 6

  می توانید با تایپ کردن نام بازی در نوار جستجو از آن استفاده کنید، سپس دکمه Can You Run It را فشار دهید و مجوز لازم را بدهید تا سرویس بتواند سیستم شما را بررسی کند و مشخصات شما را با هم مقایسه کند. با حداقل نیازهای بازی.

  توجه: اگر قبلاً از این ابزار استفاده نکرده‌اید، باید یک برنامه Detection نام دارد و آن را نصب کنید تا به سرویس اجازه دهید مشخصات شما را بررسی کند. اگر فایل اجرایی شناسایی نشود، به‌طور خودکار دانلود می‌شود.

  اگر سیستم شما حداقل مورد نیاز بازی را برآورده نمی‌کند، ممکن است باعث از کار افتادن Forza Horizon 5 شود. تنها راه حل این مشکل ارتقا سخت افزار است.

  حالا که مطمئن شدید حداقل شرایط لازم را دارید و این مشکل نیست، به روش عملی بعدی بروید.

  اجرای Forza Horizon 5 در حساب مدیریت

  یک راه حل که به چند بازیکن کمک کرده است تا Forza Horizon 5 را بدون خرابی بازی کنند، اجرای بازی بر روی یک حساب کاربری مدیریت است. اگر از یک حساب سرپرست استفاده می‌کنید، مجوز ویژه‌ای برای استفاده از هر بخشی از ویندوز خود خواهید داشت.

  در صورتی که نمی‌دانید چگونه حساب خود را به مدیر تغییر دهید، مراحل زیر وجود دارد:

  p>

  1. دکمه کلید Windows + R را فشار دهید تا کادر گفتگوی Run باز شود، سپس ‘ms-settings:’ را تایپ کنید. > در نوار جستجو و فشار دادن Enter برای باز کردن منوی تنظیمات.
  2. در داخل منوی تنظیمات، روی < کلیک کنید قوی>حساب ها سپس روی خانواده & سایر کاربران.
  3. پس از آن، حساب کاربری را انتخاب کنید و روی دکمه تغییر نوع حساب کلیک کنید.
  4. اکنون باید نوع حساب Administrator را انتخاب کنید. سپس OK را فشار دهید.
  5. پس از انجام این کار، Forza Horizon 5 را راه اندازی کنید و آن را آزمایش کنید تا ببینید آیا همچنان خراب می شود یا خیر.
  6. < /ol>

   غیرفعال کردن حالت بازی

   روش دیگری که به بازیکنان در رفع مشکل کرش کمک کرده است، غیرفعال کردن حالت بازی است. می‌توانید این کار را از تنظیمات بازی ویندوز خود انجام دهید.

   توجه: حالت بازی یک ویژگی در ویندوز است که در صورت فعال بودن، منابع سیستم را بر روی بازی‌ها متمرکز می‌کند. اگر فرآیندهای زیادی در پس‌زمینه اجرا می‌شوند، می‌تواند برای شما مفید باشد، اما همچنین ممکن است باعث از کار افتادن بازی شما شود.

   اگر نمی‌دانید چگونه ویژگی حالت بازی را از تنظیمات غیرفعال کنید، اینجا کلیک کنید. این مراحل عبارتند از:

   1. برای باز کردن کادر محاوره‌ای Run کلید کلید Windows + R را فشار دهید و در نوار جستجو تایپ کنید ‘ ms-settings’، سپس Enter را فشار دهید تا Settings باز شود.
   2. اکنون که در منوی تنظیمات هستید، به بخش بازی دسترسی پیدا کنید، سپس روی حالت بازی کلیک کنید.
   3. پس از آن، روی کلید کنار حالت بازی کلیک کنید تا این ویژگی غیرفعال شود، سپس می‌توانید تنظیمات را ببندید.
   4. وقتی این کار را انجام دادید، بازی را اجرا کنید و آن را آزمایش کنید تا ببینید آیا همچنان خراب می شود یا خیر.

   اگر بازی شما همچنان خراب می‌شود، روش بعدی زیر را بررسی کنید.

   بازنشانی Forza Horizon 5 از طریق Windows

   بازیکنان همچنین پیشنهاد می‌کنند که می‌توانید Forza Horizon 5 را از منوی گزینه‌های پیشرفته (در داخل برنامه تنظیمات) بازنشانی کنید. با انجام این کار، این فرآیند حافظه پنهان محلی بازی را پاک می‌کند و از شر فایل‌های مضر مرتبط با بازی شما خلاص می‌شود، که ممکن است دلیل مشکل خرابی باشد.

   این روش چند دقیقه طول می‌کشد. برای تکمیل، زیرا سیستم حافظه پنهان محلی را پاک می کند و یک نمایه داده جدید ایجاد می کند، اما این بستگی به سیستم شما دارد که از HDD سنتی یا SSD جدیدتر استفاده می کنید.

   در صورتی که نمی‌دانید چگونه Forza Horizon 5 را از تنظیمات پیشرفته بازنشانی کنید، ما یک راهنمای برای شما تهیه کرده‌ایم. نحوه انجام این کار به این صورت است:

   1. اولین کاری که باید انجام دهید این است که مطمئن شوید رایانه شما به اینترنت متصل نیست.
   2. اکنون یک Run< را باز کنید. /strong> با فشار دادن دکمه کلید Windows + R، سپس ‘ms-settings:’ را تایپ کنید و Enter را فشار دهید را باز کنید منوی >تنظیمات.
   3. بعد از اینکه در برگه تنظیمات قرار گرفتید، روی برنامه‌ها کلیک کنید تا باز شود لیست برنامه ها.
    توجه: در صورتی که از ویندوز 11 استفاده می‌کنید، باید روی برنامه‌ها و amp; ویژگی‌ها برای دسترسی به لیست.
   4. پس از مشاهده لیست برنامه‌ها، Forza Horizon 5 را از طریق برنامه‌ها جستجو کنید و وقتی بازی را پیدا کردید، روی آن کلیک کنید. (یا روی سه نقطه سمت راست ویندوز 11 کلیک کنید)، سپس روی گزینه‌های پیشرفته کلیک کنید.
   5. پس از آن، به پایین بروید تا گزینه Reset را پیدا کنید، سپس بر روی Reset کلیک کنید. و فرآیند را تأیید کنید.
   6. هنگامی که فرآیند کامل شد، کامپیوتر خود را مجددا راه اندازی کنید و منتظر بمانید تا دوباره راه اندازی شود، سپس ادامه دهید و بازی را باز کنید و آن را تست کنید. ببینید آیا دوباره خراب می‌شود یا نه.

   اگر این روش نیز مفید نبود، راه‌حل بعدی را بررسی کنید.

   مشکل خرابی بازی شما می‌تواند ناشی از فایروال ویندوز و محافظت بی‌درنگ Windows Security باشد که ممکن است در بازی تداخل ایجاد کند. می‌توانید با خاموش کردن فایروال ویندوز و محافظت در زمان واقعی، این مشکل را برطرف کنید، سپس بازی را آزمایش کنید تا ببینید آیا این دلیل خطا بوده است یا خیر.

   توجه: تداخل AV ایجاد شده است. توسط مجموعه امنیتی داخلی بیشتر در ویندوز 10 مشاهده می شود. ما نتوانستیم گزارشی از این مشکل در ویندوز 11 پیدا کنیم.

   در اینجا مراحل نحوه خاموش کردن فایروال ویندوز آورده شده است. و Protection Real-time، در صورتی که نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید:

   1. گزینه نوار جستجو را در نوار وظیفه خود باز کنید و Windows Firewall را جستجو کنید، سپس Enter را فشار دهید تا باز شود.
   2. اکنون در داخل برنامه فایروال ویندوز، روی روشن کردن فایروال Windows Defender کلیک کنید یا خاموش در منوی سمت چپ قرار دارد.
   3. پس از آن، فایروال Windows Defender را برای شبکه خصوصی< خاموش کنید. /strong> تنظیمات، و همچنین تنظیمات شبکه عمومی، سپس OK را فشار دهید.
   4. پس از انجام این کار، برگه را ببندید، سپس دوباره از نوار جستجو از نوار وظیفه خود استفاده کنید و عبارت Windows Security. وقتی آن را پیدا کردید، برنامه را باز کنید.
   5. وقتی داخل Windows Security هستید، کلیک کنید درویروس & حفاظت از تهدید، سپس روی مدیریت تنظیمات
    کلیک کنید
   6. اکنون روی دکمه جابجایی درست در زیر جایی که می‌گوید محافظت در زمان واقعی کلیک کنید تا آن را خاموش کنید.
   7. کنترل حساب کاربری از شما خواسته می‌شود، با فشار دادن بله، تغییر را تأیید کنید.
    توجه:
    باید برگه را باز بگذارید تا فراموش نکنید که «محافظت در زمان واقعی» دوباره روشن شود.
   8. بعد از آن، بازی را اجرا کنید و آن را اجرا کنید تا ببینید آیا مشکل خرابی همچنان وجود دارد یا خیر.

   درایورهای GPU خود را برگردانید (فقط برای کاربران Nvidia)

   بعضی از بازیکنان پیشنهاد می‌کنند که خرابی ممکن است به دلیل درایورهای جدید 511.23 Nvidia باشد که تا حدی با Forza Horizon 5 سازگار نیست. درایورهای قبلی

   توجه: این اصلاح فقط در صورتی کار می‌کند که از پردازنده گرافیکی Nvidia استفاده می‌کنید، زیرا به نظر می‌رسد فقط درایورهای Nvidia 511.23 مشکل دارند. بنابراین اگر از یک پردازنده گرافیکی AMD استفاده می‌کنید و با این مشکل مواجه می‌شوید، در زیر به روش بعدی بروید که می‌توانید امتحان کنید.

   در صورتی که نمی‌دانید چگونه درایورها را به عقب برگردانید، در اینجا مراحلی وجود دارد که نیاز دارید. برای دنبال کردن:

   1. کلید Windows + R را فشار دهید تا کادر گفتگوی Run باز شود. در نوار جستجو “devmgmt.msc” را تایپ کنید، سپس Enter را فشار دهید تا مدیر دستگاه
    باز شود.
   2. اکنون به پایین بروید تا Display Adapters را پیدا کنید، سپس روی فلش کنار آن کلیک کنید تا منوی فرعی گسترش یابد.< /li>
   3. پس از آن، روی GPU Nvidia که استفاده می‌کنید کلیک راست کنید، سپس روی Properties کلیک کنید تا Properties باز شود. منو.
   4. در داخل منوی Properties، روی Driver کلیک کنید تا به برگه دسترسی پیدا کنید، سپس روی کلیک کنید >درایور را برگردانید تا فرآیند را اولیه کنید.
   5. بعد از آن، باید دلیلی را انتخاب کنید که چرا و راننده خود را عقب برگردانید. سپس روی Yes کلیک کنید و درایور بازگردانده می شود.توجه: در صورتی که درایور Roll Back در دسترس نباشد، می توانید به صورت دستی درایور گرافیک Nvidia را از کنترل پنل حذف کنید، سپس درایور دقیق را از قسمت دانلود کنید. وب‌سایت Nvidia.

   اگر این روش برای شما مفید نبود، روش زیر را بررسی کنید.< /p>

   ناهیمیک را به آخرین نسخه به‌روزرسانی کنید (در صورت وجود)

   این خطای سقوط بحرانی برای Forza Horizon 5 همچنین می‌تواند ناشی از درایورهای قدیمی برنامه Nahimic باشد – همانطور که توسط برخی از آسیب‌دیدگان گزارش شده است. بازیکنان آنها توانسته‌اند این مشکل را با به‌روزرسانی برنامه برطرف کنند.

   توجه: برنامه Nahimic یک درایور صوتی است که توسط برخی از تولیدکنندگان رایانه شخصی مانند MSI، Lenovo Legion، Dell و Dell استفاده می‌شود. بسیاری موارد دیگر برای ارائه یک تجربه صوتی بهینه در لپ‌تاپ، مادربرد و موارد دیگر.

   بنابراین، اگر این مورد برای شما قابل اجرا است، در اینجا مراحلی وجود دارد که باید برای به‌روزرسانی برنامه دنبال کنید:

   1. شما باید با باز کردن فروشگاه مایکروسافت از منوی شروع به هر جایی که می خواهید شروع کنید.
   2. اکنون در فروشگاه مایکروسافت، روی کتابخانه واقع در سمت چپ پایین کلیک کنید.
   3. بعد از شما در داخل کتابخانه هستید، روی < کلیک کنید برای شروع بررسی برای به‌روزرسانی، قوی>به‌روزرسانی‌ها را دریافت کنید. اگر به‌روزرسانی‌هایی پیدا شد، نصب خواهند شد.
   4. در صورتی که برخی به‌روزرسانی‌های معلق برای Nahimic پیدا شد، پس از اتمام نصب، بازی را اجرا کنید تا ببینید آیا بازی هنوز خراب می شود.

   اگر بازی همچنان خراب می شود و این روش کمکی نکرد، به روش بعدی بروید.

   Afterburner و RTSS را خاموش کنید

   <. p>اگر از MSI Afterburner و Rivatuner (RTSS) استفاده می کنید، ممکن است Forza Horizon 5 شما از کار بیفتد زیرا ممکن است با درایورهای فعلی شما ناسازگار باشد.

   توجه: MSI Afterburner برنامه ای است که به شما امکان می دهد GPU خود را مستقیماً از طریق نرم افزار اورکلاک کنید و Rivatuner یک نرم افزار رایگان است.برنامه اورکلاک و نظارت بر سخت افزار برای کارت های ویدئویی Nvidia، اما از کارت های ویدئویی AMD نیز پشتیبانی محدودی دارد.

   این برنامه ها گزینه خاموش کردن ندارند، بنابراین تنها راه برای خاموش کردن برنامه ها برای بستن آنها از Task Manager است. بنابراین دکمه‌های CTRL + Shift + ESC را فشار دهید تا Task Manager باز شود، سپس فرآیند MSI Afterburner را جستجو کرده و آن را ببندید.

   برنامه Rivatuner باید همزمان با MSI Afterburner بسته شود، اما اگر بسته نشد، فرآیند را به صورت دستی پایان دهید.

   هنگامی که کارتان تمام شد. با آن، Forza Horizon 5 را اجرا کنید تا ببینید آیا بازی همچنان خراب می‌شود یا خیر.

   اگر خطا همچنان رخ می‌دهد، روش زیر را بررسی کنید.

   Avast یا سایر مجموعه‌های شخص ثالث را حذف نصب کنید. /h2>

   آخرین کاری که می توانید امتحان کنید حذف Avast یا هر آنتی ویروس شخص ثالث دیگری است که استفاده می کنید. در برخی موارد، بازیکنان گزارش کرده‌اند که از این طریق توانسته‌اند مشکل خرابی خود را برطرف کنند.

   می‌توانید سعی کنید محافظت بی‌درنگ AV را غیرفعال کنید، اما برخی قوانین امنیتی ممکن است باقی بماند و همچنان بر بازی شما تأثیر بگذارد. همانطور که بازیکنان پیشنهاد می‌کنند، بهتر است آنتی ویروس شخص ثالث را حذف نصب کنید تا مقصر تأیید شود.

   اگر نمی‌دانید چگونه AV را حذف نصب کنید، این مراحل است:

   1. با فشار دادن دکمه‌های کلید Windows + R یک کادر محاوره‌ای Run را باز کنید، سپس در داخل کادر جستجو، ‘appwiz.cpl’ را تایپ کنید و Enter را فشار دهید. > برای باز کردن پنجره برنامه ها و ویژگی ها.
   2. از طریق فهرست برنامه‌ها، AV شخص ثالثی را که می‌خواهید حذف نصب کنید، جستجو کنید. -روی آن کلیک کنید، سپس روی Uninstall کلیک کنید.
   3. دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا برنامه را به طور کامل حذف نصب کنید، و منتظر بمانید تا فرآیند انجام شود.
   4. >بعد از آن، رایانه شخصی خود را مجددا راه اندازی کنید، و پس از اتمام، بازی را تست کنید تا ببینید آیا همچنان خراب می شود یا نه. >>


  اطلاعات بیشتر مرتبط با موضوع را مشاهده کنید نحوه رفع خرابی کامپیوتر Forza horizon 5

  FORZA HORIZON 5 PC CRASH FIX ( WHAT WORKED FOR ME )

  alt

  • نویسنده: LP-RIPPER24
  • تاریخ ارسال: 2021-11-11
  • رتبه بندی: 4 ⭐ ( 9508 رتبه بندی )
  • تطابق نتایج جستجو: LINK TO GUIDE: https://www.windowscentral.com/forza-horizon-5-crashing-how-fix-pc-and-official-workaround

   FORZA SUPPORT TEAM: https://support.forzamotorsport.net/hc/en-us

   TIME STAMP:

   0:00 INTRO
   0:41 LINK AVAILABLE
   0:52 TYPES OF CRASHES
   1:28 MY FIXES
   3:41 MY REACTION
   6:24 THE SUPPORT TEAM AVAILABLE
   9:06 FINAL THOUGHTS

   Join this channel to get access to perks:
   https://www.youtube.com/channel/UCUKsoI7pFB5e1ZM37_1gxJw/join

   LINK TO MY SOCIAL MEDIA SITES: \r
   \r
   \r
   Instagram: https://www.instagram.com/lpripper24\r
   \r
   Twitter: https://twitter.com/LPRIPPER24\r
   \r
   Facebook: https://www.facebook.com/HOUSTONSUBARUVSEVO\r
   \r
   Discord: https://discord.gg/5dNWVWw\r
   \r
   Thanks for watching!\r
   \r
   \r
   This is LP-RIPPER24 and I’m out!!\r
   \r
   FORZAHORIZON5 FH5 FIX

  حل مشکل خارج شدن ناگهانی و کرش شدن بازی ها در ویندوز 10 ، 8 و 7

  • نویسنده: anzalweb.ir
  • رتبه بندی: 5 ⭐ ( 9037 رتبه بندی )
  • تطابق نتایج جستجو:

  حل مشکلات و ارورهای بازی Forza Horizon 5

  • نویسنده: novinspot.com
  • رتبه بندی: 5 ⭐ ( 5372 رتبه بندی )
  • تطابق نتایج جستجو:

  دانلود بازی Forza Horizon 5 برای کامپیوتر

  • نویسنده: www.magbazi.ir
  • رتبه بندی: 3 ⭐ ( 8127 رتبه بندی )
  • تطابق نتایج جستجو: دانلود بازی Forza Horizon 5 + آپدیت 1.435.64.0 نسخه کرک شده CODEX با نسخه های فشرده DODI و FitGirl برای کامپیوتر از لینک‌ نیم بها.

  آموزش آنلاین بازی کردن Forza Horizon 5

  • نویسنده: gold-team.ir
  • رتبه بندی: 4 ⭐ ( 8372 رتبه بندی )
  • تطابق نتایج جستجو: آموزش آنلاین بازی کردن Forza Horizon 5 |  آپدیت شده در : 15 آذر 1400 | در ادامه با آموزش آنلاین بازی کردن این بازی همراه ما باشید…

  دانلود بازی Forza Horizon 5 برای کامپیوتر – نسخه فشرده FitGirl

  • نویسنده: www.downloadha.com
  • رتبه بندی: 4 ⭐ ( 7051 رتبه بندی )
  • تطابق نتایج جستجو: دانلود رایگان نسخه پرمیوم و کرک‌شده بازی فورزا هورایزن 5 از لینک مستقیم نیم بها. بازی Forza Horizon 5 باندل کامل Premium و آخرین آپدیت.

  حل مشکلات نسخه‌ی پی‌سی بازی Forza Horizon 4 + راهنمایی و مشاوره

  • نویسنده: gamene.ws
  • رتبه بندی: 3 ⭐ ( 8832 رتبه بندی )
  • تطابق نتایج جستجو: در ادامه با حل مشکلات نسخه‌ی پی‌سی بازی Forza Horizon 4 و راهنمایی و مشاوره درباره اجرای این بازی با گیم‌نیوز همراه باشید.

  مقالات بیشتری را در این دسته مشاهده کنید: نکات کامپیوتری