آیا می خواهید بدانید که چگونه نرخ به روز رسانی مانیتوری را که با آن مشکل دارید تغییر دهید؟ این راهنمای رایگان تنها چیزی است که برای حل معضل خود نیاز دارید.

شما در حال در حال خواندن: نحوه تثبیت نرخ تازه سازی روی مانیتور

درست مانند تنظیم عمق رنگ، اندازه قلم و وضوح صفحه نمایش مانیتور شما، همچنین یک راه مناسب چگونه HZ را در مانیتور بررسی کنید و نحوه تغییر آن وجود دارد. این مقاله می‌تواند به شما کمک کند نرخ به‌روزرسانی مانیتور خود را به‌طور دستی در ویندوز 10 تنظیم کنید.

برای انجام این کار به کمک حرفه‌ای نیاز ندارید – این کار به سادگی تنظیم تنظیمات مانیتور است. بخش. همچنین، قبل از ادامه این مقاله، اگر می‌خواهید انواع و ویژگی‌های دیگر مانیتورهای رایانه را بررسی کنید، به موقع به شما یادآوری می‌کنیم که این مانیتور رایانه را مطالعه کنید. راهنما.

چرا باید نرخ تازه‌سازی را تغییر دهید؟

< /p>

نرخ تازه‌سازی (اندازه‌گیری شده بر حسب هرتز/هرتز) مانیتور (بهترین نمایشگرهای 120 هرتزی را اینجا ببینید ) به تعداد دفعاتی که تصویر بر روی صفحه نمایش باز می شود اشاره دارد. به عنوان مثال، اگر یک مانیتور 144 هرتزی دارید، صفحه نمایش را 144 بار در ثانیه به روز می کند. همچنین مانند یک مانیتور 60 هرتزی است که صفحه نمایش را 60 بار در ثانیه تازه می کند. با این حال، از ما نیز سؤالات زیادی می شود – آیا یک مانیتور 240 هرتزی ارزش سرمایه گذاری را دارد؟ 

به بیان ساده، نرخ تازه‌سازی نشان می‌دهد که ویدیوها (یا حرکت) چگونه روی صفحه نمایش شما ظاهر می‌شوند. بیشتر بخوانید در FPS در مقابل هرتز و FPS در مقابل وضوح.

در صورتی که:

 • می‌خواهید به بازی‌های رقابتی بپیوندید، می‌توانید نرخ به‌روزرسانی را افزایش دهید
 • شما در حال انجام یک بازی با حرکت سریع هستید (بالاترین نرخ تازه‌سازی صفحه باعث می‌شود حرکت نرم‌تر به نظر برسد و از سوسو زدن جلوگیری می‌کند)

< ul class="">

 • شما از رایانه برای گرافیک های سنگین استفاده می کنید (به عنوان مثال: با استفاده از تبلت طراحی)
 • تصویر زمینه نارنجی

  همچنین می‌توانید نرخ تازه‌سازی را کاهش دهید اگر:

  • کاربر از لپ تاپ استفاده می کند و می خواهد در مصرف برق صرفه جویی کند. از آنجایی که نرخ‌های تازه‌سازی بالاتر باتری را به‌سرعت مصرف می‌کند، تنظیم نرخ‌های تازه‌سازی بالا در سیستم‌عامل ویندوز 10 به نرخ‌های پایین‌تر می‌تواند عمر باتری آن را افزایش دهد.
  • کارت گرافیک شما مشخصات کمتری نسبت به نرخ تازه سازی مانیتور شما دارد، کاهش نرخ تازه سازی می تواند کیفیت یا دقت رنگ صفحه نمایش را بهتر کند.
  • شما از چند مانیتور استفاده می کنید و یکی از آنها سوسو می زند. گاهی اوقات، کاهش نرخ به‌روزرسانی می‌تواند سوسو زدن را کاملاً برطرف کند.

  نحوه تغییر نرخ رفرش مانیتور در ویندوز 10

  اگر روی دسکتاپ یا لپ‌تاپ ویندوز 10 کار می‌کنید، دستورالعمل‌های زیر را در مورد نحوه تنظیم نرخ تازه‌سازی در ویندوز 10 دنبال کنید:

  مرحله 1

  آماده ساختن سوئیچ

  تنظیم نرخ به‌روزرسانی مانیتور بر روی شما ویندوز 10 مانند هر تنظیمات معمولی ویندوز است. بهتر است قبل از ایجاد تغییرات در سیستم، ابتدا تمام برنامه های باز خود را ببندید. به این ترتیب، هیچ سطح کاری یا بازی ذخیره نشده ای را که در حال حاضر در آن هستید از دست نمی دهید.

  مرحله 2

   به کنترل پنل بروید

  برای انجام این کار دو گزینه دارید:

  • روی Start کلیک کنید، سپس Control Panel را پیدا کنید و روی آن کلیک کنید
  • روی Start کلیک کنید، سپس Control Panel را تایپ کنید و زمانی که نماد ظاهر شد کلیک کنید
  • li>

  چگونه به نظر می رسد

  مرحله 3

  تنظیمات نمایش

  هنگامی که در پنجره کنترل پنل قرار گرفتید، System را پیدا کرده و کلیک کنید، سپس Display را انتخاب کنید. مانیتوری را که می خواهید تغییر دهید انتخاب کنید. با این حال، این فقط در صورتی به شما مربوط می شود که از دو یا چند نمایشگر استفاده می کنید (مانیتورهای عمودی در اینجا بررسی شده اغلب به این روش استفاده می شوند. ). در غیر این صورت، انتخاب شما به طور خودکار به شما نشان داده می شود.

  روی پیوند ویژگی های آداپتور نمایش کلیک کنید.

  مرحله 4

  بر روی برگه مانیتور کلیک کنید

  هنگامی که در برگه مانیتور قرار گرفتید، تنظیمات مانیتور را پیدا کنید و روی منوی کشویی نرخ نوسازی صفحه کلیک کنید. در اینجا می‌توانید 60 هرتز پیش‌فرض را به نرخ‌های تازه‌سازی ترجیحی خود در ویندوز 10 تغییر دهید. پس از انتخاب نرخ تازه‌سازی مناسب، روی Apply کلیک کنید.

   تنظیمات

  مرحله 5

  تأیید

  مانند سایر تنظیمات نمایش سیستم، ویندوز از شما می خواهد که تغییر را تأیید کنید. اگر می‌خواهید به نرخ تازه‌سازی بالاتر یا کاهش به نرخ تازه‌سازی پایین‌تر بروید، فقط روی OK کلیک کنید و اجازه دهید ویندوز جادوی خود را انجام دهد.

  /p>تغییر نرخ به روز رسانی در نسخه های قدیمی تر ویندوز

  هنگامی که شما سعی می‌کنید نرخ تازه‌سازی را در ویندوز 10 تنظیم کنید و اگر در ویندوز 7 (یا نسخه‌های قدیمی‌تر) نرخ تازه‌سازی را تنظیم می‌کنید.

  این کاری است که باید انجام دهید:

  p>

  • به دسکتاپ خود بروید. کلیک راست کرده و روی تنظیمات نمایش کلیک کنید.
  • در برگه تنظیمات نمایش، به پایین بروید و تنظیمات نمایش پیشرفته را پیدا کنید.
  • < /ul>

   • تنظیم کنید که کدام نمایشگر را می‌خواهید تنظیم کنید (اگر چندین مانیتور به دسکتاپ یا لپ‌تاپ خود متصل هستید). باید یک کادر کشویی وجود داشته باشد که بتوانید نمایشگر مورد نظر خود را انتخاب کنید.
   • به پایین پیمایش کنید و روی “ویژگی های آداپتور نمایش” کلیک کنید.< /li>
   • بعد از کلیک روی Display Adapter Properties، یک پنجره پاپ آپ ویندوز ظاهر می شود. روی زبانه مانیتور کلیک کنید و منوی کشویی با برچسب Screen Refresh Rate را پیدا کنید. 60 هرتز پیش‌فرض را تغییر دهید و نرخ تازه‌سازی بهتری را برای نیازهای خود انتخاب کنید.
   • برای ذخیره تغییراتی که در نرخ تازه‌سازی انجام داده‌اید، روی OK کلیک کنید. ویندوز.
   • پنجره تنظیمات را ببندید و به بازی یا کار خود ادامه دهید. برای ذخیره تغییرات، نیازی به راه اندازی مجدد رایانه نیست.

   refresh rate

   ملاحظات هنگام تنظیم نرخ تازه سازی مانیتور

   اگر می خواهید نرخ به روز رسانی مانیتور خود را در ویندوز 10 تغییر دهید (یا هر نسخه ویندوز قدیمی)، اما با مشکلات رایج زیر روبرو هستید، به خواندن ادامه دهید و نحوه رفع آنها را بیاموزید:

   شما از یک درایور گرافیک قدیمی استفاده می کنید

   اگر مانیتور شما می‌تواند نرخ تازه‌سازی بالاتری داشته باشد، اما به دلیل در دسترس نبودن گزینه، روی تنظیمات نمایشگر سیستم گیر کرده‌اید، ممکن است مشکل ساده باشد (و به راحتی قابل رفع باشد).

   در بیشتر موارد، شما فقط باید درایور گرافیک خود را به روز کنید و این به شما امکان می دهد نرخ به روز رسانی مانیتور را بلافاصله انتخاب کنید.

   رزولوشن مطابقت ندارد

   اگر نمی توانید تنظیمات خود را به نرخ تازه سازی بالا تغییر دهید، ممکن است به دلیل مسئله دیگری باشد این اغلب در صورتی اتفاق می‌افتد که تنظیمی که می‌خواهید انتخاب کنید با وضوح نمایشگر مطابقت نداشته باشد.

   برای شروع رفع مشکل، وضوح پایین‌تری را با نرخ تازه‌سازی انتخابی خود آزمایش کنید. گاهی اوقات، مانیتور می‌تواند نرخ تازه‌سازی بالاتری را تنها در وضوح پایین‌تر داشته باشد.

   two women

   پرش از 59 هرتز به 60 هرتز

   اگر تنظیمات صفحه نمایش پیشرفته را به T دنبال کرده اید، اما هنوز نمی توانید نرخ تازه سازی 59 هرتز خود را به 60 هرتز ارتقا دهید. ، تقصیر تو نیست. و در واقع مشکلی نیست که نیاز به تعمیر داشته باشد.

   از نظر فنی، برخی از مانیتورهایی که با فرکانس 59.94 هرتز کار می کنند، در ویندوز به صورت 59 و 60 هرتز نشان داده می شوند. می‌توانید یکی از این گزینه‌ها را انتخاب کنید و همچنان نرخ تازه‌سازی را روی 59.94 هرتز/هرتز تنظیم می‌کند.

   بازی با تنظیمات خود

   گیمرها این معضل را می دانند. اگر در حال انجام یک بازی با تنظیمات خاص خود برای گرافیک یکپارچه هستید، تنظیم نرخ به روز رسانی مانیتور ممکن است به این سادگی نباشد. ابتدا باید رزولوشن اصلی را انتخاب کنید، سپس به گزینه‌های گرافیکی بازی عمیق‌تر بروید، جایی که می‌توانید تنظیمات نرخ تازه‌سازی پیشرفته را در آنجا پیدا کنید.

   monitor on the table. عنوان

   کابل های قدیمی یا شل

   گاهی اوقات، مشکل می تواند به همین سادگی باشد: ویندوز ممکن است برای “پیدا کردن” مانیتور قدیمی و بی کیفیت مشکل داشته باشد. ، یا کابل های شل شده، بنابراین در گزینه تنظیمات صفحه نمایش پیشرفته در دسترس نخواهد بود.

   راه حل ممکن است متفاوت باشد، اما حتما راهنمای تنظیم مانیتور را بررسی کنید تا بدانید اگر نیاز به استفاده از کابل DisplayPort دارید، یا اگر کابل HDMI پرسرعت این کار را انجام می‌دهد.

   اگر هنوز مشکل دارید، شاید کابل‌های مانیتور به‌صورت شل وصل شده باشند. . البته در این مثال، راه حل سریع شما این است که مطمئن شوید این بار کابل ها محکم به هم وصل شده اند.

   GPU کامپیوتر ممکن است با مانیتور شما کار نکند

   مانیتورهایی با نرخ تازه‌سازی بالا یا بهتر است بگوییم با بالاترین نرخ تازه‌سازی فقط در صورتی خوب هستند که کیفیت مشابه یا بالاتری داشته باشند. پردازنده گرافیکی کامپیوتر شما (بخشی که مسئول حرکت روان‌تر و کم‌سوزن‌تر ویدیوها و بازی‌ها است).

   اگر نمی‌توانید نرخ تازه‌سازی را تنظیم کنید، ممکن است لازم باشد GPU خود را ارتقا دهید. شما از یکی استفاده می کنید که قادر به پشتیبانی از نرخ تازه سازی یا وضوح نمایشگر شما نیست.

   مانیتور سفید عالی

   مسائل دیگر

   برای کسانی که هنوز نمی توانند تنظیمات پیشرفته مانیتور را انتخاب کنند، مشکل می تواند بزرگتر باشد. خوشبختانه می‌توانید پشتیبانی چندین شرکت از جمله پشتیبانی مایکروسافت ویندوز، پشتیبانی شرکت کارت گرافیک خود مانند NVIDIA یا AMD، پشتیبانی از برند مانیتور خود و غیره را دریافت کنید. بسیاری از این شرکت‌ها همچنین دارای یک انجمن هستند که در آن شما می‌توانید از کاربران دیگر درباره مشکل خاص خود راهنمایی بخواهید.

   پیچ کردن

   در گذشته، ویندوز به‌طور پیش‌فرض 60 هرتز بود، مهم نیست از چه کارت‌های گرافیکی یا نرخ رفرش مانیتور استفاده می‌کنید. کاربران ویندوز معمولاً هنگام تنظیم تنظیمات نرخ تازه‌سازی قبل از انجام بازی یا کار، مجبور بودند به کنترل پنل Nvidia یا AMD بروند.

   اما، پس از یکی از به‌روزرسانی‌های فعلی، ویندوز به زودی اجازه می‌دهد. کاربران این تنظیم را مستقیماً از تب “تنظیمات نمایش پیشرفته” تغییر می دهند. دیگر نیازی به حفاری عمیق در پانل کارت گرافیک یا سایر تنظیمات رایانه نیست.

   great monitor

   همگام بودن با چنین ارتقاءها و اطمینان از سازگاری مانیتور، پردازنده گرافیکی، مادربرد و سایر قطعات با یکدیگر ممکن است گیج کننده یا گاهی گران باشد. خبر خوب این است که مهم نیست که کدام روش را در بالا انتخاب کرده و دنبال می کنید، توانایی تنظیم نرخ به روز رسانی هر مانیتور در این عصر و عصری که فناوری بسیار سریع ارتقا می یابد بسیار مفید است.

   با یک نرخ تازه سازی مانیتور که به درستی تنظیم شده است، می توانید بازی های خود را در مورد نحوه اجرای آنها توسط شرکت های بازی انجام دهید. شما می توانید بدون نگرانی در مورد پاره شدن قاب یا شبح، روی کارهای سنگین فناوری اطلاعات یا کارهای خلاقانه کار کنید. “شبح سازی مانیتور چیست؟” یک سوال متداول است، بنابراین ما به طور جداگانه به آن پرداختیم.

   < h2 class="">

   سوالات متداول

   1. نرخ نوسازی مانیتور چیست

   نرخ تازه‌سازی نمایشگر به تعداد دفعات تغییر تصویر روی نمایشگر اشاره دارد. به عنوان مثال، نرخ تازه سازی 60 هرتز نشان می دهد که تصویر روی مانیتور شما 60 بار در ثانیه تازه می شود. نرخ تازه سازی 120 هرتز نشان می دهد که تصویر 120 بار در ثانیه به روز می شود. هرچه نرخ تازه‌سازی بیشتر باشد، حرکت طبیعی‌تر روی صفحه نمایش شما ظاهر می‌شود.

   2 . آیا باید یک مانیتور 60 هرتز بگیرم یا 120 هرتز؟

   در حالی که 60 هرتز برای بازی کافی است، 120 هرتز به مراتب بهتر است. فقط در صورتی آن را بخرید که پول دارید یا می توانید پول را دریافت کنید.

   3. آیا من واقعاً به نرخ تازه سازی 120 هرتز نیاز دارم؟

   در حالی که نرخ تازه سازی 120 هرتز ممکن است در شرایط خاصی مفید باشد، نرخ تازه سازی بیشتر باید به عنوان دلیلی برای صرف هزینه بیشتر در تلویزیون HD دیده نمی شود. برای اکثر تماشای تلویزیون و فیلم، معمولاً می خواهید نرخ تازه سازی را روی 60 هرتز نگه دارید.

   4. نرخ تازه‌سازی خوب برای مانیتور چیست؟

   در حالت ایده‌آل، مانیتوری با نرخ تازه‌سازی حداقل 75 هرتز می‌خواهید. و کمترین زمان پاسخگویی ممکن از آنجایی که نرخ تازه‌سازی برای گیمرها حیاتی است، اکثر مانیتورهای بازی دارای نرخ تازه‌سازی حداقل 120 هرتز هستند (سریعترین موجود 360 هرتز) و زمان پاسخگویی بیش از 5 میلی‌ثانیه نیست.

   5. آیا نرخ تازه‌سازی بیشتر برای چشم‌ها بهتر است؟

   بله، نرخ تازه‌سازی قابل توجه‌تر در نمایشگر شما ظاهری روان‌تر می‌کند. ، حرکت نرم تر، صفحه نمایش راحت تر. بنابراین، اگر می‌خواهید فشار چشم را کاهش دهید، نرخ تازه‌سازی 120 هرتز ترجیح داده می‌شود.


  اطلاعات بیشتر مرتبط با موضوع را مشاهده کنید نحوه تثبیت نرخ رفرش روی مانیتور

  Mastering Enterprise Network Switches: VLANs, Trunking, Whitebox and Bare Metal Switches

  alt

  • نویسنده: TechsavvyProductions
  • تاریخ ارسال: 2021-01-05
  • رتبه بندی: 4 ⭐ ( 9021 رتبه بندی )
  • تطابق نتایج جستجو: VLANs, uplinks, and why “trunking” is so important. VLAN tagging and how it works. A practical look at various LAN designs. A look at “white-box switches” and “bare-metal” switch market. We will look at ArubaOS both its basic web interface and its more traditional GUI interface.

   We explore the many technologies baked into today’s enterprise switches. A quick look at white-box switches, branded-white box switches, bare metal switches. OpenCompute project and its impact on the switch market. A look at the operating system and what it tells the tech.

   If you would like to support the channel, join our channel membership, it’s $2.99/month (less than a Starbucks coffee); see the “Join” button on our channel homepage.
   OR
   Subscribe to the channel as it helps our channel perform better on YouTube’s algorithm.

   Check out our YouTube channel for more content!
   YouTube: https://www.youtube.com/user/vanderl2796/featured

   Check out our website: https://www.techsavvyproductions.com
   Follow us on Twitter: @_TechSavvyTeam
   Like us on Facebook: https://www.facebook.com/Tech-Savvy-Productions-105287381500897

   Mr.V LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/lowell-vanderpool-57970623/
   Nathan LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/nathan-vanderpool-50a27822/

   Follow on Instagram: techsavvyproductions
   https://www.instagram.com/techsavvyproductions/

   Social media logos and “Tech Savvy Productions” teaser created by The 11th Hour:
   https://www.youtube.com/user/The11thH0UR/featured

   Links to Documentation
   PowerPoints in *.pptx format: https://drive.google.com/file/d/1GVHdx5m-qrlb-CERw_iapBzS6P4PWxt0/view?usp=sharing
   PowerPoint in PDF: https://drive.google.com/file/d/1DIlk3qs3ECafk1cA97i96_vDxDJsTkhq/view?usp=sharing
   Video Notes in *.docx: https://drive.google.com/file/d/1kGN2gPlxEhlU4zabPTozN9AiEZWIZ0pn/view?usp=sharing
   Video Notes in PDF: https://drive.google.com/file/d/1W385RkDonwlVTkbWnDmJCB7CVMHzvYjA/view?usp=sharing

   We translate subtitles on our videos into the following languages: عربى, българскиB, 简体中文), 中國傳統的), Nederlands, Suomalainen, Pilipino, français, Deutsche, हिंदी , Magyar, bahasa Indonesia, 日本語, 한국어, norsk, Polskie, português, Română, русский, Española, Kiswahili, Svenska, and Tiếng Việt

   Email: mrvanderpool@techsavvyproductions.com
   nathan@techsavvyproductions.com

   techsavvyproductions vanderl2796 LowellVanderpool

  ریفرش ریت مانیتور چیست و چگونه آن‌را تغییر دهیم؟

  • نویسنده: www.shabakeh-mag.com
  • رتبه بندی: 4 ⭐ ( 5180 رتبه بندی )
  • تطابق نتایج جستجو:

  نحوه چک کردن و تغییر رفرش ریت مانیتور در ویندوز 10

  • نویسنده: narestan.com
  • رتبه بندی: 4 ⭐ ( 3851 رتبه بندی )
  • تطابق نتایج جستجو: گرچه رفرش ریت به اندازه رزولوشن یا دقت رنگ مانیتور از اهمیت زیادی برخوردار نمی باشد اما باز هم نقش مهمی در تجربه کلی مشاهده دارد. Refresh rate

  آموزش تغییر رفرش ریت در ویندوز 10 (تست شده)

  • نویسنده: meghdadit.com
  • رتبه بندی: 3 ⭐ ( 5466 رتبه بندی )
  • تطابق نتایج جستجو: روش تغییر رفرش ریت در ویندوز 10 و نسخه های متفاوت این ویندوز را باهم بررسی می کنیم و به صورت گام به گام به آموزش راه های تغییر رفرش ریت Refresh Rate ویندوز

  آموزش تغییر نرخ نوسازی مانیتور ویندوز 10 (تصویری و گام به گام)

  • نویسنده: salamdonya.com
  • رتبه بندی: 5 ⭐ ( 4951 رتبه بندی )
  • تطابق نتایج جستجو: نرخ نوسازی چیست ؛ نحوه تنظیم نرخ نوسازی ویندوز 10 ؛ آموزش تغییر نرخ نوسازی مانیتور در ویندوز 10 ؛ روش تغییر نرخ تازه سازی مانیتور در ویندوز 10 مرحله به مرحله ، تغییر رفرش ریت مانیتور ، آموزش تصویری تغییر نرخ نوسازی در سلام دنیا

  آموزش تصویری تغییر نرخ نوسازی مانیتور در ویندوز ۱۰

  • نویسنده: bia2safa.net
  • رتبه بندی: 3 ⭐ ( 3063 رتبه بندی )
  • تطابق نتایج جستجو: آموزش تصویری تغییر نرخ نوسازی مانیتور در ویندوز ۱۰ مجموعه: ترفندهای کامپیوتری تغییر نرخ نوسازی مانیتور در ویندوز ۱۰ بسیار آسان است   آموزش تغییر Refresh Rate مانیتور در ویندوز 10  اگر قصد دارید که نرخ نوسازی مانیتور خود را تغییر دهید، ویندوز 10 این کار را به راحتی برای شما انجام می دهد! این کار بسیار ساده است و نیاز به دانش فنی خاصی ندارد. در ادامه به شما آموزش می دهیم که در کمتر از 1 دقیقه نرخ نوسازی مانیتور خود را تغییر دهید. Refresh Rate و یا نرخ نوسازی چیست؟ به طور کلی، اغلب وسایلی الکترونیکی روشنایی مانند لامپ ها، تلویزیون، مانیتور و… که با منبع برق شهری کار می کنند، در…

  سوال: چگونه نرخ رفرش مانیتور را در ویندوز 10 تغییر دهیم؟

  • نویسنده: frameboxxindore.com
  • رتبه بندی: 4 ⭐ ( 7958 رتبه بندی )
  • تطابق نتایج جستجو:

  مقالات بیشتری را در این دسته مشاهده کنید: نکات کامپیوتری

  See also  أفضل كمبيوتر محمول للطلاب - أفضل 10 موديلات - أفضل أجهزة الكمبيوتر المحمول لطلاب الكلية