شما در حال در حال خواندن: ویندوز 10: نحوه رفع خطای “این برنامه برای محافظت از شما مسدود شده است”

این برنامه برای محافظت از شما مسدود شده است از Windows Defender

شما به‌تازگی برنامه‌ای را دانلود کرده‌اید که می‌خواهید در ویندوز 10 نصب کنید. شما را از انجام این کار باز می دارد. گاهی اوقات این پنجره بازشو Windows Defender می تواند از شما در برابر تهدیدات سایبری بالقوه محافظت کند، با این حال، زمانی که بدانید مشکلی در دانلود شما وجود ندارد، می تواند آزاردهنده شود.

Windows Defender SmartScreen این فرمان کنترل حساب کاربری را نمایش می دهد تا به شما اطلاع دهد که برنامه را برای امنیت شما مسدود کرده است. به طور معمول، برنامه ها را به دلیل ناشر ناشناس یا مواردی که از منابع آنلاین مشکوک دریافت می کنند، مسدود می کند. همانطور که در تصویر زیر می بینید، ناشر را به عنوان نامعتبر فهرست می کند، سپس مبدا فایل و مکان برنامه را نمایش می دهد.

این خطا شما را از اجرا یا نصب برخی از برنامه‌های ویندوز باز می‌دارد.

اگر می‌خواهید یک برنامه نامرغوب یا جدید را از یک برنامه‌نویس جدید دانلود کنید، ممکن است این اتفاق بیفتد، اما اگر می‌خواهید برنامه خطرناکی را نصب کنید، ممکن است این خطا ظاهر شود. . علاوه بر این، مایکروسافت تمایل دارد این خطا را برای نرم افزارهایی که تولیدشان متوقف شده و دیگر توسط توسعه دهندگان پشتیبانی نمی شود (به دلیل مسائل امنیتی) راه اندازی کند.

طبق گزارش‌های کاربران، این برنامه به دلیل خطای محافظتی شما مسدود شده است، اغلب کاربرانی را که سعی در نصب Rivatuner، Streamlabs OBS، D-Link Application Manager یا دیگران دارند، آزار می‌دهد. به اندازه خطای این برنامه به درستی شروع نشد رایج است.

برخی از کاربران هنگام تلاش برای باز کردن مدیریت دستگاه، این خطا را دریافت می کنند. در چنین شرایطی، پیام خطا مکان برنامه را نشان می دهد – C:\WINDOWS\system32\mmc.exe، C:\WINDOWS\system32\devmgmt.msc.

اگر شما نیز با این خطا روبرو هستید، مراحل زیر را برای رفع این خطا دنبال کنید. این برنامه برای محافظت از شما در ویندوز 10 مسدود شده است.

توجه. لطفاً فقط در صورتی که 100٪ مطمئن هستید که برنامه ایمن است، هشدار را دور بزنید. در غیر این صورت، ممکن است به یک عفونت کامپیوتری دچار شوید!

رفع این برنامه برای محافظت از شما در Windows 10 مسدود شده است

روش 1. فایلی که توسط Windows Defender مسدود شده است را با استثنا کردن آن باز کنید

می‌توانید از طریق ویژگی‌های فایل برای فایلی که می‌خواهید باز کنید یک استثنا ایجاد کنید. در نتیجه، امنیت ویندوز 10 آن را به عنوان ناشناخته و خطرناک تشخیص نمی دهد. در اینجا مراحل برای رفع مشکل آمده است:

 1. به محل فایل مسدود شده بروید. معمولاً با پنجره بازشو “این برنامه برای محافظت از شما مسدود شده است” نمایش داده می شود.
 2. روی فایل مسدود شده

 3. راست کلیک کنید و Properties را انتخاب کنید.
 4. در برگه عمومی، به گزینه ای در گوشه سمت راست پایین نگاه کنید که می گوید رفع انسداد. روی کادر انتخاب علامت بزنید، سپس روی اعمالو تأیید کلیک کنید.
See also  أفضل أجهزة الكمبيوتر المحمولة للألعاب في عام 2022 - كمبيوتر جيد للعب الألعاب

این روش تأیید می‌کند که فایل امن است و Windows Defender SmartScreen دیگر تلاشی برای مسدود کردن آن نخواهد کرد. اکنون باید بتوانید آن را بدون مشکل اجرا یا نصب کنید. اگر اینطور نشد، آن را به عنوان سرپرست اجرا کنید – روی آن کلیک راست کرده و اجرا به عنوان مدیر را انتخاب کنید.

روش 2. فایل مسدود شده را از Eleved Command Prompt باز کنید

می‌توانید این راه‌حل را برای مشکل «این برنامه برای محافظت از شما مسدود شده است، نصب نمی‌شود» امتحان کنید. برای روشن شدن، این روش نیروی برنامه را باز می کند. مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. Command Prompt را با امتیازات Administrator باز کنید. در جستجوی Windows،

  cmd

  را تایپ کنید و سپس بر روی نتیجه منطبق راست کلیک کنید تا Run as Administrator را انتخاب کنید.

 2. در پنجره UAC ، روی بله کلیک کنید.
 3. در Command Prompt (Admin) باید مسیر کامل فایل مسدود شده را بچسبانید. اگر آن را نمی دانید، روی فایل مسدود شده راست کلیک کنید و Properties را انتخاب کنید. در تب General، یک فیلد Location را مشاهده خواهید کرد. باید آن را کپی کنید، یک بک اسلش بنویسید و نام کامل فایل را همانطور که در مثال زیر نشان داده شده است تایپ کنید.
 4. مسیر کامل را در Command Prompt وارد کنید. مکان باید چیزی شبیه این باشد:
  مثال:

  C:\Program Files (x86)\Steam\Steam exe

 5. Enter را فشار دهید.

حالا که تمام مراحل را انجام دادید، برنامه باید باز شود و بدون مشکل آن را نصب کنید. فراموش نکنید که CMD را ببندید!

روش 3. رفع این مشکل این برنامه برای محافظت از شما از طریق خط‌مشی گروه محلی مسدود شده است

می‌توانید حالت تأیید سرپرست را از طریق ویرایشگر خط‌مشی گروه محلی در ویندوز 10 غیرفعال کنید. این دستورات UAC را دور می‌زند. در نتیجه، باید به شما اجازه اجرا یا نصب برنامه را بدهد.

 1. کلید Windows + R را فشار دهید تا فرمان Run اجرا شود.

  gpedit.msc

  را تایپ کنید و OK را فشار دهید.

 2. به پانل سمت چپ Local Group Policy Editor نگاه کنید. روی فلش های کوچک کنار نام پوشه ها کلیک کنید تا آنها را بزرگ کنید و به پوشه مورد نظر بروید:
  Computer Configuration > تنظیمات ویندوز > تنظیمات امنیتی > سیاست های محلی > گزینه های امنیتی.
 3. اکنون، مکان‌نمای خود را به پانل سمت راست منتقل کنید و به پایین بروید تا زمانی که خط‌مشی‌هایی را ببینید که با کنترل حساب کاربری شروع می‌شوند. موردی به نام کنترل حساب کاربری: همه مدیران را در حالت تأیید سرپرست اجرا کنید.
 4. روی آن دوبار کلیک کنید، سپس غیرفعال را انتخاب کنید، روی اعمالو تأیید کلیک کنید.
 5. رایانه را مجدداً راه اندازی کنید و سعی کنید برنامه خود را دوباره اجرا کنید.

روش 4. Windows Defender SmartScreen را موقتاً غیرفعال کنید

4.1 Windows Defender را غیرفعال کنید

غیرفعال کردن Windows Defender می‌تواند رفع شود. این برنامه برای محافظت از شما مسدود شده است: خطای Publisher not trusted. این روش خاص هنگام برخورد با فایل‌های مسدود شده mmc.exe و devmgmt.msc (مدیر دستگاه) در ویندوز 10 کمک می‌کند.

روشی که ما ارائه می کنیم همچنین به دور زدن محدودیت های Microsoft Edge برای فایل هایی که می خواهید دانلود کنید کمک می کند.

با این حال، باید به خاطر داشته باشید که توصیه می‌شود این روش را به‌طور موقت اعمال کنید، زیرا رها کردن رایانه بدون محافظت هرگز ایده خوبی نیست.

 1. برای تکمیل این مراحل، باید به عنوان مدیر وارد شوید.
 2. Windows Defender (اکنون Windows Security نامیده می شود) را راه اندازی کنید. کافی است

  Windows Security

  را در نوار جستجو تایپ کنید و یک نتیجه منطبق را باز کنید.

 3. بعد، برنامه & کنترل مرورگر.
 4. OFF دربررسی برنامه‌ها و فایل‌ها، SmartScreen برای Microsoft Edge و SmartScreen برای برنامه‌های فروشگاه Microsoft را انتخاب کنید. .
 5. دوباره برنامه را اجرا کنید.

4.2. Windows Defender SmartScreen back

را فعال کنید

شما باید نوعی محافظت در رایانه خود داشته باشید، به خصوص زمانی که فعالیت بدافزار امروزه بسیار زیاد است. برای فعال کردن Windows Defender SmartScreen، مراحل ذکر شده در روش 4.1 را کامل کنید، اما گزینه هشدار را در مرحله 5 انتخاب کنید.

 1. برای تکمیل این مراحل، باید به عنوان مدیر وارد شوید.
 2. Windows Defender (که اکنون Windows Security نامیده می شود) را راه اندازی کنید. کافی است

  Windows Security

  را در نوار جستجو تایپ کنید و یک نتیجه منطبق را باز کنید.

 3. باز کردن برنامه & کنترل مرورگر.
 4. هشدار زیربررسی برنامه‌ها و فایل‌ها، SmartScreen برای Microsoft Edge و SmartScreen برای برنامه‌های فروشگاه مایکروسافت را انتخاب کنید. .

ما واقعاً امیدواریم که این روش ها برای شما مفید باشد. شاید راه دیگری برای رفع این برنامه برای خطای حفاظتی شما در ویندوز 10 بلاک شده است؟ دریغ نکنید، به انجمن کمک کنید و آن را با ما به اشتراک بگذارید.

نوربرت وب رئیس تیم مشاوره Geek است. او سردبیر وب سایت است که کیفیت محتوای منتشر شده را کنترل می کند. این مرد همچنین عاشق خواندن اخبار امنیت سایبری، آزمایش نرم افزارهای جدید و به اشتراک گذاری بینش خود در مورد آنها است. نوربرت می‌گوید که دنبال کردن علاقه‌اش به فناوری اطلاعات یکی از بهترین تصمیم‌هایی بود که تا به حال گرفته است. وقتی کاری را انجام می دهم که دوست دارم، حوصله کار کردن ندارم.» با این حال، گیک علایق دیگری مانند اسنوبورد و مسافرت دارد.


اطلاعات بیشتر مرتبط با موضوع را مشاهده کنید ویندوز 10: نحوه رفع خطای “این برنامه برای محافظت از شما مسدود شده است”.

الحل النهائي لمشكلة this app has been blocked for your protection في ويندوز 10

 • نویسنده: The E-Hack
 • تاریخ ارسال: 2020-12-01
 • رتبه بندی: 4 ⭐ ( 7036 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو:

حل مشکل ارور لایسنس ویندوز 10 و خطای فعال سازی

 • نویسنده: irmicrosoftstore.ir
 • رتبه بندی: 5 ⭐ ( 4857 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: در ادامه این مطلب به آموزش حل مشکل ارور لایسنس ویندوز 10 می‌پردازیم. با آی آر مایکروسافت استور همراه باشید.

آموزش کامل و تصویری رفع مشکلات صدا ویندوز 10

 • نویسنده: techtip.ir
 • رتبه بندی: 3 ⭐ ( 2588 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: ما در وب‌سایت تک تیپ، تلاش می‌کنیم که در این پست آموزشی کامل و تصویری از رفع مشکلات صدا ویندوز 10 در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس اگر

آموزش تعمیر ویندوز 10 بدون پاک شدن اطلاعات

 • نویسنده: www.datisnetwork.com
 • رتبه بندی: 5 ⭐ ( 7747 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: به کمک ابزار ویندوز می توانیم تعمیر ویندوز 10 را بدون از دست دادن و پاک شدن اطلاعات به سادگی انجام دهیم، در این آموزش روش تعمیر و Repair ویندوز 10 را

آموزش 9 روش حل مشکل آپدیت نشدن ویندوز 10

 • نویسنده: anzalweb.ir
 • رتبه بندی: 3 ⭐ ( 2483 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: گاهی آپدیت‌های جدید ویندوز 10 به درستی انجام نمی‌شوند! ⚠️ در ادامه به آموزش 9 روش حل مشکل آپدیت نشدن ویندوز 10 می‌پردازیم.

چگونه خطای UAC ‘این برنامه برای محافظت از شما مسدود شده است’ را در ویندوز 10 غیرفعال کنید؟

 • نویسنده: fa.jf-vnsbento.pt
 • رتبه بندی: 3 ⭐ ( 8593 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: خطای ‘این برنامه برای محافظت از شما مسدود شده است’ مرتباً در صفحه من نشان داده می شود. این اتفاق زمانی می افتد که بخواهم برنامه های جدیدی نصب کنم ، اما هیچ یک از برنامه هایی که می خواهم نصب کنم خطرناک نیستند. گاهی اوقات همان هشدار

مشکلات رایج ویندوز 10 و راه‌ های حل آن‌ها؛ روش حل 100 مشکل در ویندوز 10

 • نویسنده: digiro.ir
 • رتبه بندی: 4 ⭐ ( 9101 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: ویندوز 10 در حال حاضر بر روی بیش از 400 میلیون کامپیوتر، تبلت و گوشی هوشمند در سراسر جهان نصب شده و از همین رو یکی از محبوب‌ترین سیستم عامل‌ها به شمار می آید.

مقالات بیشتری را در این دسته مشاهده کنید: نکات کامپیوتری

See also  تحديث Windows 10 عالق؟ إليك ما يجب فعله! - تم تجميد الكمبيوتر أثناء تحديث Windows 10