آخرین به‌روزرسانی‌های ذخیره‌سازی مجدد PS5، Twitter، Walmart، Target، Best Buy و سایر خرده‌فروش‌ها.

شما در حال در حال خواندن: موجودی مجدد کنسول ps5 سونی پلی استیشن

تجدید انبار PS5 در حال حاضر به فروش رسیده است. اگر افت این هفته را از دست دادید، به نظر می‌رسد تجدید انبار PS5 آمازون از طریق صفحه محصول PS5 آمازون تأیید شده است.

در همین حال، Sony Direct هنوز ثبت‌نام‌ها را برای ذخیره‌سازی PS5 فقط دعوت‌شده خود می‌پذیرد. توجه داشته باشید، ثبت‌نام تضمین نمی‌کند که شما به برنامه‌های فقط دعوت‌شده آن‌ها دعوت می‌شوید، اما راهی عالی برای دریافت ایمیل خود در رادار سونی است و شانس شما را برای دریافت PS5 افزایش می‌دهد. یا می‌توانید شانس خود را با تبلیغات PS5 Treat Codes جدید Sony امتحان کنید.

ما همچنین در حال تماشای توییتر هستیم تا اخبار مربوط به عرضه مجدد PS5 را در این هفته مشاهده کنیم. به همین دلیل، این صفحه را نشانه گذاری کنید و آن را مرتباً به روز کنید، زیرا ما آخرین اخبار ذخیره سازی مجدد را برای شما ارائه می کنیم. و وضعیت ذخیره مجدد وخیم است، زیرا سونی پیش بینی حمل و نقل 2022 خود را کاهش داده است.

از ساعت 5:20 بعد از ظهر ET در 15 مارس، هیچ ذخیره مجدد PS5 در دسترس نیست. والمارت دوشنبه بعدازظهر کنسول داشت، اما اکنون به فروش رسیده است. با این حال، تأیید شده است که اعضای Amazon Prime تا 31 مارس به دسترسی به ذخیره‌سازی مجدد خواهند داشت، که نشان می‌دهد ذخیره‌سازی مجدد Amazon PS5 در افق است.

PS5: 499 دلار @ Amazon (سهام را بررسی کنید)
ماشین بازی پرچمدار سونی یکی از پرتقاضاترین محصولات فناوری موجود در حال حاضر است. دلایل خوبی دارد: این کنسول قدرتمند دارای تصاویری 4K، یک کنترلر DualSense خلاقانه و یک درایو بلوری 4K است.

PS5 دیجیتال: 399 دلار @ Amazon (چک سهام)
کنسول PS5 Digital فاقد درایو دیسک بلوری 4K UDH است. در نتیجه کمی نازکتر از همتای خود است. همچنین با قیمت 399 دلار (100 دلار کمتر) به فروش می رسد و شامل یک کنترلر PS5 DualSense است.

ردیاب ذخیره مجدد PS5 — فروشگاه هایی برای بررسی

بازگشت PS5 — آخرین اخبار و شایعات 

بعد از عرضه مجدد PS5 Walmart در روز گذشته (15 مارس)، همه نگاه ها به سمت آمازون برمی گردد. پس از افت کوتاهی در ماه گذشته، خرده‌فروش فهرست محصولات PS5 خود را به‌روزرسانی کرده است تا توجه داشته باشد که «مشتریان Amazon Prime از 3/31 اولویت دسترسی به پلی‌استیشن 5 خواهند داشت».

این قطعیت نشان می‌دهد که یکی دیگر از PS5 آمازون در حال آماده‌سازی است. ما به دقت خرده‌فروش را زیر نظر داریم و در صورت دریافت مجدد ذخیره‌سازی مجدد، به‌روزرسانی خواهیم کرد، اما در این مرحله احتمال یک ذخیره مجدد قبل از تعطیلات آخر هفته نسبتاً بعید به نظر می رسد. 

در همین حال، همچنان می توانید برای ثبت نام ذخیره مجدد PS5 فقط برای دعوتنامه ثبت نام کنید (خره فروش آخرین بار در 9 مارس ذخیره شد). تضمینی برای کنسول نخواهید داشت، اما این یک راه عالی برای وارد کردن ایمیل شما به ترکیب و انتخاب بالقوه برای شرکت در برنامه‌های Sony Direct است.

اگر به‌خصوص خوش‌شانس هستید، می‌توانید وارد تبلیغات PS5 Treat Codes جدید سونی شوید. این رقابت جهانی به گیمرها این شانس را می دهد که با قرار دادن کدها یکی از 14 کنسول را برنده شوند. از نظر ما، شانس شما برای برنده شدن در یک کنسول بسیار اندک است، اما هیچ ضرری برای نام بردن شما در رینگ وجود ندارد.

اخیراً یک نکته جالب مرتبط با ذخیره مجدد کشف شده است. به نظر می‌رسد قانون‌گذاران ایالات متحده بار دیگر در تلاش هستند تا استفاده از ربات‌های اسکالپر را ممنوع کنند. این می تواند تأثیر مثبتی جدی بر در دسترس بودن انبارهای PS5 داشته باشد، اگرچه فشارها برای قوانین مشابه در گذشته در نهایت بی ثمر بوده است. امیدوارم این بار بچسبد و اسکالپر خراب کردن انبارها به مشکلی از گذشته تبدیل شود.

هیچ‌کس نمی‌داند که آمازون چه زمانی کنسول‌های PS5 خود را برای فروش عرضه می‌کند – یا اینکه آیا حتی چنین کنسول‌هایی را دارد. در واقع، ذخیره‌سازی PS5 آمازون غیرقابل پیش‌بینی‌ترین است و معمولاً یک شبه اتفاق می‌افتد. نکته دیگری که باید در نظر داشت این است که انبارهای آمازون در عرض چند ثانیه فروخته می شوند. بنابراین باید این ترفند آمازون را برای افزایش شانس برای گرفتن کنسول امتحان کنید.

در بهترین فروش مورد استفاده برای ارائه restocks PS5 در بعد از ظهر روز جمعه، اما خرده شناخته شده است به restock در پنج شنبه ها و حتی در روزهای دوشنبه. به عبارت دیگر، آن را دیگر به دنبال یک الگوی مجموعه. چند چیز را به خاطر داشته باشید: قطره بهترین فروش همیشه در طول ساعات بعد از ظهر رخ می دهد (بین 12:00 ET و 3:00 ET) و آنها همیشه ارائه کنسول ها در لیست قیمت: 499 $ برای PS5 و 399 $ برای PS5 دیجیتال.

در تاریخ و تجدید هدف PS5 اند سخت به پایین ناخن بوده است. دلیلش این است که خرده تمایل به رها کردن موجودی در مناطق خاص. به عنوان مثال، کسی که در شیکاگو می تواند موجودی PS5 در فروشگاه های محلی خود را ببینید، در حالی که یک نیویورکر ممکن است هر آنچه موجودی را نمی بینم. علاوه بر این، هدف تمایل به انجام restocks صبح زود که رخ می دهد در اطراف 8:00 ET. گفته می شود، آخرین تجدید خود را در عرض چند دقیقه به فروش می رسد.

See also  چگونه ویندوز 10 مایکروسافت اج را حذف کنیم؟ این راهنما را بگیرید - نحوه حذف نصب microsoft edge

تجدید PS5 – آهنگ در توییتر کنید

در یکی از بهترین راه ها برای پیدا کردن زمانی که تجدید PS5 بازدید خرده فروشان آنلاین است با پیروی از به حساب Sony توییتر در. ما همچنین زیر حساب توییتر مانند <دهانه هدف = "_ خالی"> توصیه @ PS5StockAlerts در، به @ GYXdeals در، به @ mattswider در، به @ PS5Drop در و به @ Wario64 در، که اغلب برای اولین بار به آخرین به روز رسانی در دسترس بودن.

در خاطر داشته باشید که PS5 در دسترس بودن و تجدید همچنین می توانید منطقه ای و محدود به انتخاب فروشگاه ها. در هر صورت، مطمئن شوید که برای نگه داشتن این صفحه Bookmark شده و به چک لیست های خرده فروش به طور منظم

PS5 تجدید – بررسی برای سهام در این خرده فروشان کنید

در PS5 در خارج توسط در

در از PS5: <دهانه نگارش =" noopener حمایت "هدف =" _ خالی " > و 499 $ @ خارج است در به
از
این کنسول گل سرسبد PS5 شامل یک درایو بلو-ری دیسک 4K UDH. به عنوان یک نتیجه، طراحی شده است کمی کاملتر از مدل تمام دیجیتال. آن را برای 499 $ به فروش می رساند و شامل یک کنترل PS5 DualSense. restocks خارج تمایل به مدت حداقل یک ساعت به طول انجامد. آنها خارج از بورس هستید در حال حاضر. توسط در

در از PS5: <دهانه نگارش = "noopener حمایت" هدف = "_ خالی"> از 499 $ @ خارج است در به
از
این کنسول گل سرسبد PS5 شامل یک درایو بلو-ری دیسک 4K UDH. به عنوان یک نتیجه، طراحی شده است کمی کاملتر از مدل تمام دیجیتال. آن را برای 499 $ به فروش می رساند و شامل یک کنترل PS5 DualSense. restocks خارج تمایل به مدت حداقل یک ساعت به طول انجامد. آنها خارج از بورس هستید در حال حاضر. توسط در

در از PS5 نسخه دیجیتال: <دهانه نگارش = "noopener حمایت" هدف = "_ خالی"> از 399 $ @ خارج است در به
از
این PS5 دیجیتال کنسول فاقد یک درایو بلو-ری دیسک 4K UDH. به عنوان یک نتیجه، آن را کمی نازک تر از همتای خود. همچنین برای 399 $ ($ 100 کمتر) به فروش می رساند و شامل یک کنترل PS5 DualSense. آنها خارج از بورس هستید در حال حاضر.

در PS5 در آمازون <دهانه کلاس = "شاهین-وابسته-لینک-معامله ویجت" نگارش = "noopener حمایت" هدف = "_ خالی"> در

در از PS5: <دهانه نگارش = "noopener حمایت" هدف = "_ خالی"> از 499 $ @ آمازون است در
از
آمازون به فروش می رساند PS5 پایه، اما هیچ سهام در زمان نوشتن این مقاله. restocks آمازون PS5 فروش در ثانیه. توسط در

در از PS5 نسخه دیجیتال: < طول نگارش = "noopener حمایت" هدف = "_ خالی"> از 399 $ @ آمازون است در
از
آمازون همچنین فروش PS5 نسخه دیجیتال، اما آن را نیز از این نسخه PS5 فروش می رسد.

در PS5 در بهترین خرید توسط در

در از PS5: <دهانه نگارش =" noopener حمایت "هدف =" _ خالی "> < قوی> $ 499 @ بهترین فروش است در
از
بهترین فروش تمایل به restocks پیشنهاد در بعد از ظهر. آنها در پنج شنبه ها و جمعه ها را restock، اگر چه آنها نیز تجدید در دوشنبه ارائه کرده ایم. آنها در حال به فروش می رسد در حال حاضر، اما تمایل به restocks پیشنهاد می کنم که آخرین ساعت. توسط در

در از PS5 نسخه دیجیتال: < طول نگارش = "noopener حمایت" هدف = "_ خالی"> از 399 $ @ بهترین فروش است در
از
PS5 نسخه دیجیتال است که در بهترین خرید فروش می رسد. با این حال، زمانی که آنها انجام سهام، آنها آن را در لیست قیمت فروش برساند.

در PS5 در گیماستاپ

PS5: 499 دلار @ GameStop
بازی GameStop PS5 به صورت بسته‌ای عرضه می‌شود. بسته‌ها همه چیز را از یک کنترلر اضافی گرفته تا یک کارت هدیه ۲۰ دلاری GameStop ارائه می‌دهند.

PS5 نسخه دیجیتال: < span rel="sponsored noopener" target="_blank">399 دلار @ GameStop
انبارهای دیجیتال GameStop PS5 نیز به صورت بسته‌های مختلف عرضه می‌شوند. اغلب، آنها شامل همه چیز از یک کنترلر اضافی تا یک کارت هدیه ۲۰ دلاری GameStop هستند. اکنون موجودی آنها تمام شده است.

PS5 در هدف

PS5: 499 دلار @ هدف
ذخیره مجدد PS5 هدف در صبح زود (زمان ET) انجام می شود. در حال حاضر موجودی آنها تمام شده است.

نسخه دیجیتال PS5: 399 دلار @ Target
Target هیچ موجودی از نسخه دیجیتال PS5 ندارد. با این حال، زمانی که سهام بازده آنها را به قیمت فهرست عرضه می کنند.

PS5 در B&H

PS5: $499 @ B&H
مدتی است که شاهد عرضه مجدد B&H Photo PS5 هستیم. با این حال، این یک خرده‌فروش است که توصیه می‌کنیم در صورت عرضه مجدد انبار غافلگیرانه آن را بررسی کنید.

PS5 نسخه دیجیتال: < span rel="sponsored noopener" target="_blank">399 دلار @ B&H
نسخه دیجیتال PS5 نیز در حال حاضر در دسترس نیست، اما B&H می‌تواند یک انبار شگفت‌انگیز ارائه دهد، بنابراین ارزش دارد که آنها را زیر نظر داشته باشید.

PS5 در Sony Direct

PS5: < قوی>499 دلار @ Sony Direct
Sony Direct Store فقط از ذخیره‌سازی مجدد و همچنین ذخیره‌سازی عمومی عمومی دعوت می‌کند. برای دومی، باید یک صف آنلاین تشکیل دهید تا شانس خود را برای دریافت کنسول با قیمت 499 دلار داشته باشید. آنها در این لحظه موجود نیستند.

PS5 دیجیتال: 399 دلار @ Sony Direct

فروشگاه مستقیم سونی PS5 Digital را نیز ارائه می‌کند، اما در حال حاضر موجودی آن تمام شده است.

نحوه خرید PS5: نکات ضروری 

چند منبع یک ترفند آمازون را گزارش کرده اند که باعث بهبود شانس شما برای به ثمر رساندن PS5. ما این ترفند را چهار بار آزمایش کردیم و هر بار موفق شدیم یک کنسول نسل بعدی را وارد سبد خرید خود کنیم. (ما آن را با Xbox Series X تست کردیم، اما دلیلی وجود ندارد که با PS5 کار نکند). سایر نکات خرده‌فروش PS5 که باید رعایت کنید عبارتند از: 

آماده شوید: مطمئن شوید که تمام جزئیات کارت پرداخت و احراز هویت دو مرحله‌ای را در دسترس دارید و زمانی که یک PS5 آماده خرید پیدا کردید. واحدها می توانند آنقدر سریع پیش بروند که اگر در تلاش برای یافتن کارت اعتباری خود هستید، می توانید شانس خود را برای ایمن کردن سفارش PS5 از دست بدهید.

یک خرده فروش را انتخاب کنید: همانطور که می توانید از لیست بالا ببینید، خرده فروشان زیادی برای انتخاب وجود دارد، که در واقع می تواند کل فرآیند خرید PS5 را کمی پیچیده کند. پیشنهاد می‌کنیم چند خرده‌فروش بزرگ مانند والمارت و آمازون را انتخاب کنید و مراقب صفحات فرود PS5 آن‌ها باشید.

برای هشدارهای موجودی ثبت‌نام کنید: تعداد زیادی از خرده‌فروشان پیشنهاد می‌دهند هشدار دهند. شما به زمانی که آنها PS5 restock دارند. پیشنهاد می کنیم در آن خدمات برای خرده فروشانی که آنها را ارائه می دهند ثبت نام کنید.

صفحه مناسب محصول را بیابید: ممکن است واضح به نظر برسد، اما مطمئن شوید که در حال انجام آن هستید. صفحه خرید PS5 یا PS5 Digital Edition. اگر در صفحه فرود هستید، ممکن است لحظه ورود سهام جدید را از دست بدهید.

ورود به خرده فروشان: مطمئن شوید که به خرده فروش هایی که قبلاً ممکن است وارد شوید، وارد شوید. یک حساب کاربری داشته باشید. این کار هنگام خرید PS5 در صورت فروش، کارها را بسیار سریعتر می کند. و سرعت امروز بسیار مهم است.

به طراوت ادامه دهید و تسلیم نشوید: زمانی که همه جا فروخته شده به نظر می رسد، تلاش برای یافتن ذخیره مجدد PS5 می تواند کمی آزاردهنده باشد. اما به طور مرتب صفحات محصول را به روز کنید تا ببینید چه چیزی ظاهر می شود. شما ممکن است خوش شانس باشید و همچنین به بررسی هر گونه به روز رسانی موجودی PS5 ادامه دهید.

همچنین ایده خوبی است که تعدادی از خرده فروشان عمده فروشی مبتنی بر اشتراک را بررسی کنید، مانند Sam’s Club، باشگاه عمده فروشی BJ و Costco حمایت می شود. شما برای خرید از این خرده فروشان به عضویت پولی نیاز دارید، اما این به معنای کاهش رقابت برای به دام انداختن یک واحد در آنجا است. ممکن است لازم باشد برای یک بسته هزینه اضافی بپردازید، اما در هر صورت ارزش بررسی این مکان‌ها را دارد. در حال حاضر، هیچ لیست آنلاینی برای بررسی این خرده فروشان وجود ندارد، اما ممکن است ارزش آن را داشته باشد که به هر فروشگاه آجر و ملات سر بزنید تا شانس خود را در این مرحله امتحان کنید.

در طول این نسل کنسول، قفل کردن هر نوع خرید نسل بعدی فرآیند نسبتاً دشواری بوده است. اما با نزدیک شدن به تعطیلات، به احتمال زیاد در برخی مواقع PS5 های بیشتری برای خرید در دسترس خواهند بود زیرا سونی با کسانی که به دنبال خرید PS5 هستند می رسد.

PS5 restock — قیمت و تخفیف

PS5 با دیسک 499 دلار قیمت دارد، در حالی که PS5 Digital Edition 399 دلار قیمت دارد. متأسفانه، مدت زیادی طول می کشد تا شاهد تخفیف هایی در کنسول ها باشیم. با این حال، ما به فروش لوازم جانبی PS5 اشاره کرده ایم. مطمئن شوید که پوشش معاملات PS5 ما را برای معاملات مربوط به PS5 دنبال می‌کنید.

از کجا PS5 بخریم: از اسکالپرهای PS5 اجتناب کنید

متاسفانه یکی از دلایل اصلی کمبود کنسول PS5 به دلیل اسکالپر است. این افراد فرصت‌طلب از ربات‌ها برای اسکن خرده‌فروشان برای سهام PS5 استفاده می‌کنند و تا جایی که می‌توانند کنسول‌ها را در یک لحظه خریداری می‌کنند.

هنگامی که آنها کنسول بسیار مطلوب را داشته باشند، آنها را به قیمت های اخاذی، اغلب به هزاران دلار، می فروشند. Business Insider گزارش داد که یکی از نمایندگان فروش توانست 200 کنسول PS5 را در اختیار بگیرد و آنها را به قیمت بیش از 40000 دلار بفروشد.

اگرچه این غیرقانونی نیست، اما از نظر اخلاقی درست‌ترین کار نیست. اما حداقل به‌اندازه برخی از افرادی که وانمود می‌کنند کنسول‌های PS5 را در eBay می‌فروشند، با ارسال عکس‌های کنسول و کلاهبرداری از مردم برای پیشنهاد دادن برای آن‌ها در حالی که هیچ PS5 پیشنهادی وجود ندارد، بد نیست.

خریدن یک PS5 با قیمت بیش از 1000 دلار ممکن است بیهوده به نظر برسد، به خصوص که مجموعه بازی های عرضه آن چندان عمیق نیست. اما با توجه به همه‌گیری ویروس کرونا که افراد بیشتری در خانه می‌مانند، برخی از طرفداران پلی‌استیشن به وضوح ناامید هستند که کنسول جدیدی را برای سرگرم کردن آن‌ها در اختیار بگیرند.

به شما توصیه می کنیم از خرید از این گونه فروشندگان، تقلبی یا غیره خودداری کنید. PS5 با قیمت 499 دلار هنوز یک کنسول بسیار گران قیمت است و در حال حاضر کتابخانه بزرگی از بازی ها ندارد. بنابراین، اگر بتوانید تا اواخر امسال صبر کنید، احتمالاً بازی‌های PS5 بیشتری برای انتخاب خواهید داشت و سونی باید کنسول‌های بیشتری در دسترس داشته باشد.

یادداشتی در مورد ذخیره مجدد PS5

نسخه ذخیره سازی PS5 فوق العاده دشوار است. علیرغم تمام تلاش‌های ما برای ارائه به‌روزرسانی‌های به‌موقع، Tom’s Guide نمی‌تواند تضمین کند که بتوانید کنسول بخرید. با این وجود، ما متعهد هستیم که به محض وقوع، اطلاعات به روز در مورد همه انبارها را به شما ارائه دهیم.


اطلاعات بیشتر مرتبط با موضوع را مشاهده کنید ذخیره سازی کنسول سونی پلی استیشن ps5

How to Manage Your PS5 Storage

 • نویسنده: GameSpot
 • تاریخ ارسال: 2020-11-16
 • رتبه بندی: 4 ⭐ ( 2319 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: The PlayStation 5’s SSD is an impressive piece of hardware, but it does have limited storage space; here are some tips on how to optimize your console’s SSD.

  The PlayStation 5 may come with a 825 GB SSD, but that doesn’t mean you can use it all. In fact, there’s only 667 GB of precious storage for your games. Given that some AAA titles regularly clock in over 100 GB (we’re looking at you, Call of Duty), and PlayStation 5 games can’t be moved onto an external hard drive, let alone be played from one, that’s going to fill up fast.

  SSD storage is coming for the PlayStation 5 eventually, but it’s not available at launch, so in this video, we give you our top tips to save space on your console. From specific Trophy settings to turn off to game prioritization to, crucially, ensuring that you’re putting your PlayStation 4 games on a USB hard drive, there are many things you can do to get the most out of your PlayStation 5’s internal storage. 

  We have plenty of features about the PlayStation 5 up on GameSpot, including a roundup of hidden features that you’ll definitely want to check out, as well as in-depth looks and reviews of its launch lineup.

bazi-psn.ir معرفی بهترین حافظه‌های SSD برای PS5

 • نویسنده: bazi-psn.ir
 • رتبه بندی: 5 ⭐ ( 7796 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: ارتقا حافظه PS5 چگونه حافظه پلی استیشن ۵ را ارتقا دهیم؟ مقالات – روش های افزایش فضای ذخیره سازی PS5 معرفی بهترین حافظه‌های SSD برای PS5

کنسول بازی سونی PS5 استاندارد اروپا نسخه 1116

 • نویسنده: www.soltanieh.net
 • رتبه بندی: 4 ⭐ ( 7488 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: Please provide a meta description by editing the snippet below. If you don’t, Google will try to find a relevant part of your post to show in the search results.

کنسول بازی سونی پلی استیشن 5 استاندارد ظرفیت 825 گیگابایت

 • نویسنده: www.zheeone.com
 • رتبه بندی: 3 ⭐ ( 4976 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: پس از مدت‌ها انتظار شرکت سونی از محصول جدید خود رونمایی کرد. همان‌طور که انتظار می‌رفت پلی‌استیشن 5 تجربه تازه‌ای از بازی را در اختیار

با فناوری فشرده‌ سازی سونی، حجم بازی‌ها در پلی استیشن 5 تا شصت درصد کاهش می‌یابد

 • نویسنده: www.zoomit.ir
 • رتبه بندی: 3 ⭐ ( 1081 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: گزارش‌ها نشان می‌دهد که سونی / Sony از فناوری پیشرفته‌ای برای فشرده‌سازی اطلاعات بازی‌های پلی استیشن 5 / PlayStation 5 استفاده می‌کند.

خرید انواع پلی استیشن 5 با بهترین قیمت- فروشگاه اینترنتی لیپک

 • نویسنده: lipak.com
 • رتبه بندی: 5 ⭐ ( 4222 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: خرید اینترنتی جدیدترین انواع پلی استیشن با گارانتی اصلی و ارزان ترین قیمت در فروشگاه اینترنتی لیپک با امکان ارسال به سراسر کشور در کوتاهترین زمان

همه چیز درباره کنسول PS5 و ویژگی های آن

 • نویسنده: digiro.ir
 • رتبه بندی: 4 ⭐ ( 8065 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: مدت زیادی از معرفی کنسول پلی استیشن ۵ توسط شرکت سونی نمی‌گذرد و این کنسول بازی در همین مدت کوتاه توانسته نظر بسیاری از کاربران را به دلیل امکانات فوق

مقالات بیشتری را در این دسته مشاهده کنید: نکات کامپیوتری