به‌روزرسانی‌های Xbox Series X برای توییتر، والمارت و سایر خرده‌فروشان ایالات متحده.

شما در حال در حال خواندن: xbox series x موجود است

اولین عرضه مجدد Xbox Series X هفته به پایان رسید. اگر آن را از دست دادید، والمارت همچنان کنسول‌هایی را از طریق All-Access در دسترس دارد. این مستلزم آن است که یک خط اعتباری جدید باز کنید و از طریق اقساط ماهانه پرداخت کنید. (پرایمر ما را در Xbox All Access برای جزئیات نحوه عملکرد آن بخوانید).

در همین حال، به نظر می رسد مایکروسافت دعوتنامه های ذخیره سازی مجدد Xbox Series X بیشتری ارسال می کند. ، اما در حال حاضر راهی برای ثبت علاقه شما وجود ندارد، به نظر می رسد قرعه کشی تصادفی باشد.

در حالی که ما به‌صورت آنلاین به دنبال عرضه مجدد Xbox Series X هستیم، پیشنهاد می‌کنیم خرده‌فروش‌های فهرست شده در زیر را بررسی کنید. مطمئن شوید که این صفحه را نشانه گذاری کرده و مرتباً آن را به روز کنید، زیرا این امر شما را در موقعیت خوبی قرار می دهد تا سهام تازه ایکس باکس سری ایکس را در زمان رسیدن آن تضمین کنید. همچنین، حتماً راهنمای نکات ذخیره‌سازی مجدد Xbox Series X و بهترین جایگزین Xbox Series X را که اکنون موجود است، بررسی کنید.

از ساعت 5:20 بعد از ظهر در ET در 15 مارس، هیچ نسخه مستقل Xbox Series X موجود نیست. با این حال، آمازون دارای بسته‌های Xbox Series S با قیمت ۲۹۹ دلار است، و Walmart به ارائه سری Xbox از طریق Xbox All Access ادامه می‌دهد (برای این کار باید یک خط اعتباری جدید باز کنید و از طریق اقساط ماهانه پرداخت کنید).

< p>Xbox Series X با Game Pass: 34.99 دلار در ماه در مدت 24 ماه @ Walmart
Xbox Series X کنسول پرچمدار جدید مایکروسافت است. این دستگاه دارای قدرت گرافیکی 12 ترافلاپس، 16 گیگابایت رم، 1 ترابایت SSD و درایو Blu-ray است. بازی ها را با وضوح 4K و 60 فریم در ثانیه با حداکثر 8K در 120 فریم بر ثانیه اجرا می کند. کنسول Editor’s Choice نشان دهنده اوج تلاش های بازی مایکروسافت است. همراه با عضویت ۲ ساله Game Pass Ultimate.

Xbox Series S Fortnite & Rocket League Bundle: 317 دلار بود اکنون 298 دلار در Amazon
این باندل Xbox Series S شامل دانلود رایگان بازی Fortnite و Rocket League و همچنین 1000 دلار V-bucks (ارز درون بازی) و 1000 اعتبار Rocket League (ارز درون بازی) است. در آمازون موجود است.

Xbox Series S : 299 دلار بود اکنون 295 دلار در Amazon (سهام را بررسی کنید)
نسل بعدی مقرون به صرفه تر Xbox Series S به خروجی 1440p محدود می شود، اما همچنان بارگذاری سریع، ردیابی اشعه و نرخ فریم بالا را ارائه می دهد. این پردازنده گرافیکی با حداکثر خروجی 4 ترافلاپس، 10 گیگابایت رم و 512 گیگابایت SSD برای ذخیره سازی دارد. (درایو دیسکی وجود ندارد).

ردیاب ذخیره مجدد Xbox Series X — کجا نگاه کنیم

Xbox Series X — آخرین اخبار و شایعات

اولین نسخه جدید Xbox Series X هفته اکنون در آینه دید عقب قرار دارد. والمارت دیروز (14 مارس) سفارشات جدیدی از جعبه سیاه فله مایکروسافت دریافت کرد، اما بار دیگر از کنسول فروخته شد. ما امیدواریم که این اولین بار در هفته باشد، زیرا چندین خرده فروش مطمئناً در حال حاضر تاخیر Xbox Series X را دارند.

در همین حال، مایکروسافت بار دیگر دعوت‌نامه‌های ذخیره‌سازی Xbox Series X را ارسال می‌کند. ، اما در حال حاضر راهی برای ثبت علاقه شما وجود ندارد. به نظر می‌رسد دعوت‌نامه‌ها به‌صورت تصادفی توزیع می‌شوند، اما مطمئن شوید که صندوق ورودی ایمیل خود را در هر صورت بررسی کنید.

در حالی که منتظر عرضه‌های جدید هستیم، مطمئن شوید راهنمای نکات ذخیره‌سازی مجدد Xbox Series X به‌روز ما را بخوانید. این مقاله شما را در فرآیند خرید کنسول در هر خرده‌فروش بزرگ راهنمایی می‌کند، از جمله اینکه عضویت‌های ممتاز به شما دسترسی زودهنگام می‌دهد. این به شما کمک می کند تا برای کاهش سهام بعدی Xbox Series X آماده باشید.

در اخبار مرتبط، مطمئناً تقاضا برای Xbox Series X با این خبر که مایکروسافت قرار است Activision Blizzard را در یک معامله ۶۸.۷ میلیارد دلاری خریداری کند، بیشتر می‌شود. این بزرگترین خرید در تاریخ بازی است و پیامدهای آن برای صنعت و گیمرها مطمئناً قابل توجه است.

ایکس‌باکس سری ایکس ذخیره‌سازی مجدد: ردیابی در توییتر

اگر می‌خواهید در انبارهای Xbox Series X برتری کسب کنید، این حساب‌های توییتر را برای آخرین به‌روزرسانی‌ها بررسی کنید. ما به ویژه توصیه می کنیم هشدارهای سهام Xbox Series X|S و Wario64 را دنبال کنید. اکانت دوم هم انبارهای Xbox و هم فروش کلی بازی ها را دنبال می کند.

در حالی که آنها همیشه به شما هشدار نمی دهند، همچنین یک قانون خوب است که خرده فروشان را در توییتر دنبال کنید، مانند بهترین خرید و < span target="_blank">GameStop. هر مزیتی که می توانید به دست آورید هنگام تلاش برای به دست آوردن یک ذخیره مجدد Xbox Series X بسیار مهم است.

دلیل خوبی وجود دارد که کنسول‌های جدید مایکروسافت از قفسه‌ها خارج می‌شوند. در بررسی Xbox Series X خود، ما به سیستم جدید به دلیل عملکرد تاول‌آمیز، زمان‌های بارگذاری فشرده و سازگاری کامل به عقب با هر نسل ایکس‌باکس، تجهیزات اصلی را ارائه کردیم. و همانطور که در بررسی Xbox Series S خود اشاره کردیم، Xbox نسل بعدی ارزان‌تر همچنان بسیاری از همان ویژگی‌های عالی را برای کسانی که تلویزیون‌های 1080p دارند ارائه می‌دهد.

See also  عروض شاشة ألعاب الجمعة السوداء 2021: أفضل وألمع الشاشات بأسعار رائعة - أفضل عروض شاشات الكمبيوتر الجمعة السوداء

با در نظر گرفتن این موضوع، آخرین به‌روزرسانی‌های موجودی Xbox Series X و نکات مربوط به دریافت کنسول جدید مایکروسافت خود را در زیر ببینید.

 • به‌علاوه: PS5 restock — آخرین به‌روزرسانی‌های موجودی

از کجا Xbox Series X بخریم: موجودی را بررسی کنیم

ما پیوندهای مفیدی به هر صفحه فروشگاهی قابل توجه در زیر آورده شده است. در برخی موارد، ممکن است بتوانید ثبت نام کنید تا از آخرین ذخیره سازی Xbox Series X مطلع شوید. با این حال، همه آنها در حال حاضر موجود نیستند.

Xbox Series X در آمازون

Xbox Series X: 499 دلار در آمازون
Xbox Series X کنسول پرچمدار جدید مایکروسافت است. این دستگاه دارای قدرت گرافیکی 12 ترافلاپس، 16 گیگابایت رم، 1 ترابایت SSD و درایو Blu-ray است. بازی ها را با وضوح 4K و 60 فریم در ثانیه با حداکثر 8K در 120 فریم بر ثانیه اجرا می کند. کنسول Editor’s Choice نشان دهنده اوج تلاش های بازی مایکروسافت است. در حال حاضر موجود نیست.

Xbox Series S: < span rel="sponsored noopener" target="_blank">299 دلار @ Amazon
Xbox Series S نسخه ارزان‌تر و قدرتمندتر Xbox Series X است. سری S دارای یک GPU با حداکثر خروجی 4 ترافلاپس، 10 گیگابایت رم، 512 گیگابایت حافظه SSD و بدون درایو دیسک است. حداکثر وضوح تصویر 1440p با سرعت 120 فریم در ثانیه است. در حال حاضر موجود نیست.

Xbox Series X در Microsoft

Xbox Series X: 499 دلار در مایکروسافت
می توانید سری X را مستقیماً از مایکروسافت دریافت کنید. مانند سایر فروشگاه‌ها، سهام مایکروسافت به سرعت به فروش می‌رسد، بنابراین توصیه می‌کنیم صفحه آن‌ها را نشانه‌گذاری کنید. مایکروسافت در حال حاضر موجود نیست.

Xbox Series پاسخ: 299 دلار در مایکروسافت
نسل بعدی ایکس باکس مقرون به صرفه تر نیز در مایکروسافت فهرست شده است. این کنسول به خروجی 1440p محدود شده است، اما همچنان نوید بارگذاری سریع، ردیابی اشعه و نرخ فریم بالا را می دهد. همانند Xbox Series X، باید صفحه را بررسی کنید تا ببینید که کنسول در چه زمانی موجود است.

Xbox Series X در بهترین خرید

Xbox Series X: 499 دلار با بهترین خرید
Best Buy یکی از بسیاری از فروشگاه‌هایی است که Xbox Series X را می‌فروشد. Best Buy معمولاً در روزهای پنجشنبه و جمعه مجدداً ذخیره می‌شود، اگرچه آنها نیز دوشنبه‌ها را مجدداً ذخیره کرده‌اند. در حال حاضر موجودی آنها تمام شده است، اما زمانی که انبار می کنند، موجودی را در امواجی منتشر می کنند که به مدت کوتاهی 20 دقیقه یا یک ساعت طول کشیده است.

Xbox Series S: < span rel="sponsored noopener" target="_blank">299 دلار در بهترین خرید
Best Buy همچنین Xbox Series S را با قیمت 299 دلار عرضه می کند. در حال حاضر موجودی آن تمام شده است، اما هنوز یک فروشگاه ارزش بررسی دارد.

Xbox Series X در GameStop

Xbox Series X: 499 دلار @ GameStop
Xbox Series X در GameStop عرضه می شود و در انبار موجود نیست. با این حال، زمانی که آنها دارای سهام هستند، به شکل بسته‌هایی عرضه می‌شوند که شامل یک کنترلر اضافی، کارت‌های هدیه و موارد دیگر می‌شود.

Xbox Series S: < span rel="sponsored noopener" target="_blank">299 دلار در GameStop
Xbox Series S معمولاً به عنوان بخشی از یک بسته نرم افزاری در GameStop فروخته می شود. این بسته معمولاً شامل یک بازی رایگان و کارت هدیه است. آنها در حال حاضر موجود نیستند.

Xbox Series X at Target

< /h3>

Xbox Series X: 499 دلار @ Target
ذخیره‌سازی مجدد Xbox Series X متعلق به گذشته است. خرده فروش اعلام کرد که رویدادهای ذخیره مجدد را به خودی خود برگزار نمی کند، اما در عوض موجودی را در لحظه دریافت آن منتشر می کند. (بر خلاف انتظار برای دریافت سهام همه فروشگاه های سراسر کشور و سپس برگزاری یک رویداد ذخیره مجدد). در حال حاضر موجودی آنها تمام شده است.

Xbox Series S: < span rel="sponsored noopener" target="_blank">299 دلار در Target
مدت زیادی است که سهام Xbox Series S را در Target ندیده ایم. آنها در حال حاضر فروخته شده اند، اما یک صفحه لیست برای کنسول ارائه می دهند.

Xbox Series X در Walmart

Xbox Series X: 499 دلار در Walmart
Xbox Series X در Walmart عرضه می شود، اما موجودی آن در حال حاضر فروخته شده است. اگرچه می‌توانید برای هشدارهای موجود در انبار ثبت‌نام کنید.

Xbox Series S: 299 دلار در Walmart
این همان داستان برای Xbox Series S است. سهام فعلی کنسول تمام شده است، بنابراین باید منتظر بمانید تا Xbox جدید دوباره ذخیره شود.

Xbox Series X در لنوو

Xbox Series X: 499 دلار @ Lenovo سازنده رایانه های شخصی لنوو همچنین Xbox Series X را می فروشد و ممکن است خرده فروش خوبی برای بررسی ساعات کاری باشد. (آیا باید سهام را دوباره پر کنند). در حال حاضر، آنها هیچ موجودی از هر یک از کنسول ها را ندارند.

Xbox Series S: < span rel="sponsored noopener" target="_blank">299 دلار @ Lenovo
Lenovo سری S را نیز ارائه می‌کند، اما مانند بسیاری دیگر، در حال حاضر موجود نیست.

Xbox Series S در Newegg

Xbox Series S: 299 دلار @ Newegg
Newegg به خودی خود رویدادهای ذخیره مجدد را ارائه نمی دهد. در عوض، قرعه‌کشی‌هایی را ارائه می‌کنند، جایی که خریداران می‌توانند شانس خرید کنسول نسل بعدی را به دست آورند.

نکات و منابع خرید Xbox Series X از کجا بخریم

( اعتبار تصویر: راهنمای تام به ثمر رساندن Xbox Series X. یک نکات محرمانه آمازون که آزمایش کردیم به ما این امکان را داد که یک Xbox Series X را چهار بار بدون شکست در سبد خرید خود قرار دهیم. علاوه بر این، کانال های آنلاین دیگری وجود دارد که می توانید بررسی کنید تا ببینید چه زمانی ممکن است یک واحد در دسترس قرار گیرد.

Twitter

در توییتر، پیشنهاد می کنیم @Wario64. این دسته به دلیل به‌روزرسانی کاربران در آخرین معاملات و ذخیره‌سازی سریع‌تر از سایرین در پلتفرم شناخته شده است.

انجمن های خرید

Slickdeals، مخزن معاملات آنلاین، دارای یک رشته انجمن اختصاص داده شده به سفارش Xbox Series X از طریق مایکروسافت. موضوع به طور مداوم در حال به روز رسانی است، بنابراین به آخرین صفحه بروید و برای آخرین اطلاعات در مورد زمانی که واحدها در دسترس قرار می گیرند، روی Refresh کلیک کنید.

PopFindr

PopFindr سایتی است که موجودی های خرده فروشی محلی را بر اساس کد پستی شما بررسی می کند. برای مثال، می‌توانید فروشگاه‌های محلی Target را در منطقه خود بررسی کنید تا ببینید آیا Xbox Series X موجود است یا خیر. توجه داشته باشید، فقط به دلیل اینکه در انبار نشان داده می شود، ممکن است تا زمانی که به فروشگاه برسید، موجود نباشد.

همچنین ایده بدی نیست که یک حساب کاربری در Slickdeals ایجاد کنید و یک هشدار معامله برای “Xbox Series X” تنظیم کنید. هنگامی که یک موضوع جدید در مورد سهام پر شده ایجاد شود، یک هشدار ایمیل دریافت خواهید کرد. اما متوجه شده ایم که گاهی اوقات Slickdeals به اندازه کافی سریع به کاربران ایمیل ارسال نمی کند. بنابراین شاید بهتر باشد در نوار جستجو «Xbox Series X» را تایپ کنید و بر اساس جدید مرتب کنید. مایل باشید چندین بار در روز چک کنید.

CheapAssGamer یک وب سایت فروش بازی های ویدیویی طولانی مدت است که دارای یک تالار گفتگوی تخصصی به Xbox Series X. در زمان نگارش، این موضوع بیش از 63 صفحه است و کاربران در حال بحث در مورد مکان یافتن واحدها هستند.

Facebook و Reddit

< p> فیس بوک نیز می تواند منبع خوبی برای اطلاعات باشد. چندین گروه از طرفداران Xbox Series X وجود دارند که کاربران را در مورد مکان‌هایی که آخرین ذخیره‌سازی‌ها انجام می‌شود به‌روز نگه می‌دارند. به راحتی به تعدادی از این گروه ها بپیوندید.

و حتماً در سرویس فرعی Xbox Series X. مطمئناً، بیشتر صفحه به بحث‌ها و میم‌ها اختصاص دارد، اما اگر کاربر متوجه ذخیره مجدد شود، به جامعه اطلاع می‌دهد. به عنوان مثال، یکی از کاربران واحدهای Xbox Series X را در انبار محلی Walmart خود پیدا کرد و دیگران نیز درباره یافته‌های مشابه بحث کردند. باز هم، به نظر می‌رسد که برخی از مکان‌های Walmart ممکن است واحدهایی را برای فروش در دوشنبه Cyber ​​نگه دارند.

خرده فروشان عمده فروشی

مجموعه دیگری از خرده فروشان که باید به آنها توجه داشت، عمده فروشان مبتنی بر اشتراک مانند Costco، Sam’s Club، و BJ’s Wholesale Club هستند. از آنجایی که برای دسترسی به این عمده‌فروش‌ها نیاز به یک حساب پولی است، اغلب افراد کمتری برای یافتن یک واحد از روی یکدیگر می‌پرند. اگر اشتراک هیچ یک از این خرده فروشان را ندارید، از چند دوست یا اعضای خانواده بپرسید.

متأسفانه، عمده فروشان تمایل دارند کنسول های جدید را با بازی ها یا لوازم جانبی اضافه کنند. بنابراین احتمالاً مجبور خواهید بود بیش از 500 دلار استاندارد بپردازید.

در ساعات خاصی بررسی کنید

به طور کلی، خرده‌فروشان دوست دارند در زمان‌های خاصی موجودی را در دسترس قرار دهند. زمانی که احتمالاً سهام جدید Xbox Series X در دسترس قرار می‌گیرد، در روزهای معین نیمه‌شب به وقت شرقی است. همه خرده‌فروش‌ها را بررسی کنید شاید خوش شانس باشید.

سایر خرده‌فروش‌ها ساعت‌هایی مانند ساعت ۷ صبح به وقت شرقی را ترجیح می‌دهند، برای زمانی که مشتریان از خواب بیدار می‌شوند، در حالی که دیگران ساعت‌های بعد از ظهر را هدف می‌گیرند تا به همه بهترین فرصت را برای یافتن Xbox جدید بدهند. کنسول سری X

اگر واحدها به صورت آنلاین موجود نیستند، ممکن است ارزش رفتن به یک مکان فیزیکی را داشته باشد. باید کارت عضویت خود را به همراه داشته باشید یا با شخصی که عضویت دارد بروید. و حتما از ماسک صورت (روی بینی خود) استفاده کنید یا همکاران خرده فروشی از شما می خواهند که آنجا را ترک کنید. اگر هیچ کدام در فروشگاه موجود نیست، حداقل می توانید با یک مرغ جوجه گردان 5 دلاری بیرون بروید.

معاملات Xbox Series X

متأسفانه، در حال حاضر هیچ معامله ایکس باکس سری X وجود ندارد که بتوان در مورد آن گزارش داد. تقاضا برای کنسول مایکروسافت آنقدر زیاد است – و عرضه آنقدر کم – که خرده فروشان انگیزه ای برای ارائه معاملات Xbox Series X ندارند. و زمانی که معاملات Xbox Series X نمایان شد، انتظار داریم که فروش به‌جای تخفیف‌های دلاری، به صورت بسته‌های بسته و رایگان باشد.

با این حال، می‌توانید در مورد بازی‌ها و لوازم جانبی امتیازات Xbox Series X را کسب کنید. آمازون اغلب کنترل‌کننده‌ها و لوازم جانبی Xbox را به فروش می‌رساند، در حالی که Best Buy معمولاً دارای چندین بازی در فروش است.

ایکس باکس سری X مجدداً ذخیره شود — از اسکالپرها اجتناب کنید

یکی از دلایل Xbox Series X و کمبود سهام سری S به این دلیل است که اسکالپرها مقادیر زیادی از کنسول های نسل بعدی را در یک جاروی بزرگ می خرند و سپس آنها را به قیمت های گزاف می فروشند. ما هزاران دلار برای یک کنسول بازی 499 دلاری می گیریم.

VGC گزارش داد که یک گروه اسکالپر در حال حاضر بدنام PS5 با نام CrepChiefNotify توانسته است 1000 کنسول Xbox Series X را به محض اینکه وارد شد، تهیه کند. موجود در خرده‌فروشی بریتانیایی Very. اما در یک چرخش سرنوشت، Very 1000 پیش‌سفارش Xbox Series X را لغو کرد، که تا حدودی تلاش‌های اسکالپرها را اژدر کرد.

پیدا کردن Xbox Series X یا Series S هر چقدر هم که ناامیدکننده باشد، پیشنهاد می‌کنیم از خرید کنسول از این اسکالپرها خودداری کنید. به نظر ما، پرداخت هنگفت بیش از احتمالات برای کنسولی که گستره وسیعی از بازی های Xbox Series X ندارد، اقدام زیرکانه ای نیست. اگر بتوانید مقاومت کنید، مایکروسافت باید واحدهای Xbox Series X بیشتری برای عرضه داشته باشد و همچنین وعده بازی‌های انحصاری بیشتری را برای کنسول خواهد داد.

یادداشتی در مورد استوک های Xbox Series X

شناسایی مجدد Xbox Series X بسیار دشوار است. علیرغم تمام تلاش‌های ما برای ارائه به‌روزرسانی‌های به‌موقع، Tom’s Guide نمی‌تواند تضمین کند که بتوانید Xbox بخرید. با این وجود، ما متعهد هستیم که به‌محض وقوع، اطلاعات به‌روز درباره همه انبارها را به شما ارائه دهیم.


اطلاعات بیشتر مرتبط با موضوع را مشاهده کنید سری xbox x موجود است

آموزش ساخت اکانت روی ایکس باکس سری ایکس و اس | کامل و جامع

 • نویسنده: Hasan SNO
 • تاریخ ارسال: 2021-08-08
 • رتبه بندی: 4 ⭐ ( 7064 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: تو این ویدیو بهتون آموزش ساخت اکانت روی ایکس باکس سری ایکس و اس رو دادم که دیگه هییییچ مشکلی از بابت ساخت اکانت نداشته باشید و خیلی راحت بتونید اکانتتونو بسازید و لاگین کنید

  سلاطین سابسکرایب و لایک یادتون نره💝💥

  اگر هم سوالی داشتید که تا حالا در موردش ویدیو درست نکردم حتما تو کامنتا بهم بگید
  اگرم سوالی نداشتید برام کامنت قلب بذارید❤

  شاپ مطمئن برای خرید گیم پس و بازی ها:🔥👇
  t.me/shopsno
  (زیر نظر خودمه و داخل تلگرامه)
  یا این ایدی رو داخل تلگرام سرچ کنید:
  @shopsno

  پیج اینستامو هم فالو کنید دور هم باشیم:😂
  instagram.com/hasan_sno

  بهترین DNS ها برای ایکس باکس
  https://youtu.be/aNiEKp4HlU4

  ویدیو ایکس باکس سری اس بخریم یا نه؟
  https://youtu.be/vfUfz-XzxWI

  بهترین بازی های گیم پس
  https://youtu.be/8cUb4rlxifw

  دانلود بازی با کنسول خاموش در ایکس باکس
  https://youtu.be/vTy8Y3OqHLk

مشخصات و قیمت ایکس باکس سری ایکس مایکروسافت

 • نویسنده: www.zoomit.ir
 • رتبه بندی: 3 ⭐ ( 4714 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: مشخصات فنی ایکس باکس سری ایکس، قیمت ایکس باکس سری X و ویژگی های این کنسول بازی به همراه عکس ها، اخبار مرتبط و سوالات کاربران را در این صفحه خواهید

فروشگاه اینترنتی تک سیرو

 • نویسنده: techsiro.com
 • رتبه بندی: 4 ⭐ ( 2811 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: مشخصات خرید ایکس باکس سری ایکس ( Xbox Series X ) | مناسب ترین قیمت xbox series x در باندل های متنوع با ضمانت اصالت کالا و گارانتی معتبر در فروشگاه تکسیرو

خرید ایکس باکس سری ایکس هارد 1 ترابایت SSD با بهترین قیمت

 • نویسنده: psir.ir
 • رتبه بندی: 5 ⭐ ( 2167 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: خرید ایکس باکس سری ایکس با توجه به سیاست جدید مایکروسافت نسبت به خرید کمپانی های جدید بازی سازی یک انتخاب هیجان انگیز است. شما با استفاده از یک سرویس گیم پلاس میتوانید به کلی بازی رایگان دسترسی داشته باشید.

کنسول بازی Xbox Series X

 • نویسنده: atrinkala.com
 • رتبه بندی: 3 ⭐ ( 3867 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: مشخصات و قیمت کنسول بازی ایکس باکس سری ایکس – Xbox Series X | حافظه 1 ترابایت، رم 16 گیگابایت GDDR6 – برای خرید کنسول بازی Xbox Series X با بهترین قیمت کلیک کنید.

معرفی بهترین لوازم جانبی ایکس باکس سری ایکس موجود در فروشگاه تیلنو

 • نویسنده: tilno.ir
 • رتبه بندی: 4 ⭐ ( 7732 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: اگر به‌دنبال لوازم جانبی برای ایکس باکس سری ایکس با اس خود می‌گردید، ما در این مقاله به معرفی بهترین لوازم جانبی موجود در سایت تیلنو می‌پردازیم.

قیمت و خرید کنسول xbox series x ایکس باکس سری ایکس

 • نویسنده: maxg.ir
 • رتبه بندی: 3 ⭐ ( 5357 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: قیمت و خرید xbox series x | قیمت و خرید و فروش کنسول xbox series x | فروشگاه مکس گیم به روز ترین مرکز فروش و قیمت کنسول ایکس باکس سری ایکس

مقالات بیشتری را در این دسته مشاهده کنید: نکات کامپیوتری