به‌روزرسانی‌های Xbox Series X برای توییتر، والمارت و سایر خرده‌فروشان ایالات متحده.

شما در حال در حال خواندن: xbox series x برای فروش

Xbox Series X مجدداً در Walmart به قیمت 499 دلار. خرده‌فروش، کنسول را روز دوشنبه مجدداً ذخیره کرد، و در یک چرخش بسیار خوش‌آمد، هنوز فروخته نشده است. برای خرید کنسول به عضویت Walmart Plus نیاز دارید.

Walmart همچنان کنسول‌هایی را از طریق All-Access در دسترس دارد. این مستلزم آن است که یک خط اعتباری جدید باز کنید و از طریق اقساط ماهانه پرداخت کنید. (پرایمر ما را در Xbox All Access برای جزئیات نحوه عملکرد آن بخوانید).

در همین حال، به نظر می‌رسد که مایکروسافت دعوت‌نامه‌های ذخیره‌سازی مجدد Xbox Series X بیشتری ارسال می‌کند، اما در حال حاضر راهی برای ثبت علاقه‌تان وجود ندارد، به نظر می‌رسد که قرعه‌کشی تصادفی است.

در حالی که ما به‌صورت آنلاین به دنبال عرضه مجدد Xbox Series X هستیم، پیشنهاد می‌کنیم خرده‌فروش‌های فهرست شده در زیر را بررسی کنید. مطمئن شوید که این صفحه را نشانه گذاری کرده و مرتباً آن را به روز کنید، زیرا این امر شما را در موقعیت خوبی قرار می دهد تا سهام تازه ایکس باکس سری ایکس را در زمان رسیدن آن تضمین کنید. همچنین، حتماً راهنمای نکات ذخیره‌سازی مجدد Xbox Series X و بهترین جایگزین Xbox Series X را که اکنون موجود است، بررسی کنید.

از ساعت 5:35 بعد از ظهر ET در 17 مارس، والمارت Xbox Series X را با قیمت 499 دلار برای اعضای Walmart Plus در انبار دارد.

در همین حال، آمازون دارای بسته‌های Xbox Series S با قیمت ۲۹۹ دلار است، و Walmart نیز به ارائه سری Xbox ادامه می‌دهد. از طریق Xbox All Access (این کار مستلزم آن است که یک خط اعتباری جدید باز کنید و از طریق اقساط ماهانه پرداخت کنید).

Walmart Plus: 12.95 دلار در ماه @ Walmart
Walmart Plus یک سرویس اشتراک از Walmart است. با قیمت 98 دلار در سال، شامل مزایایی مانند تحویل نامحدود رایگان برای بیش از 160000 کالا و همچنین تخفیف سوخت در بیش از 2000 جایگاه سوخت Walmart و Murphy ایالات متحده است. خریداران همچنین می توانند گزینه 12.95 دلاری در ماه را انتخاب کنند.

Xbox Series X: < span rel="sponsored noopener" target="_blank">499 دلار @ Walmart
در انبار: Xbox Series X کنسول پرچمدار جدید مایکروسافت است. این دستگاه دارای قدرت گرافیکی 12 ترافلاپس، 16 گیگابایت رم، 1 ترابایت SSD و درایو Blu-ray است. این بازی ها را با وضوح 4K و 60 فریم در ثانیه با حداکثر 8K با سرعت 120 فریم در ثانیه اجرا می کند.

Xbox Series X با Game Pass: 34.99 دلار در ماه در 24 ماه @ Walmart
Xbox Series X کنسول پرچمدار جدید مایکروسافت است. این دستگاه دارای قدرت گرافیکی 12 ترافلاپس، 16 گیگابایت رم، 1 ترابایت SSD و درایو Blu-ray است. بازی ها را با وضوح 4K و 60 فریم در ثانیه با حداکثر 8K در 120 فریم بر ثانیه اجرا می کند. کنسول Editor’s Choice نشان دهنده اوج تلاش های بازی مایکروسافت است. همراه با عضویت ۲ ساله Game Pass Ultimate.

Xbox Series S Fortnite & Rocket League Bundle: 317 دلار بود اکنون 298 دلار در Amazon
این باندل Xbox Series S شامل دانلود رایگان بازی Fortnite و Rocket League و همچنین 1000 دلار V-bucks (ارز درون بازی) و 1000 اعتبار Rocket League (ارز درون بازی) است. در آمازون موجود است.

Xbox Series S : 299 دلار بود اکنون 295 دلار در Amazon (سهام را بررسی کنید)
نسل بعدی مقرون به صرفه تر Xbox Series S به خروجی 1440p محدود می شود، اما همچنان بارگذاری سریع، ردیابی اشعه و نرخ فریم بالا را ارائه می دهد. این پردازنده گرافیکی با حداکثر خروجی 4 ترافلاپس، 10 گیگابایت رم و 512 گیگابایت SSD برای ذخیره سازی دارد. (درایو دیسکی وجود ندارد).

ردیاب ذخیره مجدد Xbox Series X — کجا نگاه کنیم

Xbox Series X — آخرین اخبار و شایعات

اولین ذخیره‌سازی هفته ایکس‌باکس سری ایکس از والمارت روز دوشنبه ارائه شد و حتی چند روز بعد کنسول همچنان در انبار موجود است. برای خرید باید عضو Walmart Plus باشید. آیا این ذخیره مجدد برای سه روز (و در حال افزایش) می تواند نشانه ای باشد که خشکسالی سهام Xbox Series X رو به پایان است؟

در همین حال، مایکروسافت بار دیگر دعوت‌نامه‌های ذخیره‌سازی Xbox Series X را ارسال می‌کند، اما در حال حاضر راهی برای ثبت علاقه شما وجود ندارد. به نظر می‌رسد دعوت‌نامه‌ها به‌صورت تصادفی توزیع می‌شوند، اما مطمئن شوید که صندوق ورودی ایمیل خود را در هر صورت بررسی کنید.

در حالی که منتظر عرضه‌های جدید هستیم، مطمئن شوید راهنمای نکات ذخیره‌سازی مجدد Xbox Series X به‌روز ما را بخوانید. این مقاله شما را در فرآیند خرید کنسول در هر خرده‌فروش بزرگ راهنمایی می‌کند، از جمله اینکه عضویت‌های ممتاز به شما دسترسی زودهنگام می‌دهد. این به شما کمک می کند تا برای کاهش سهام بعدی Xbox Series X آماده باشید.

در اخبار مرتبط، مطمئناً تقاضا برای Xbox Series X با این خبر که مایکروسافت قرار است Activision Blizzard را در یک معامله ۶۸.۷ میلیارد دلاری خریداری کند، بیشتر می‌شود. این بزرگترین خرید در تاریخ بازی است و پیامدهای آن برای صنعت و گیمرها مطمئناً قابل توجه است.

ایکس‌باکس سری ایکس ذخیره‌سازی مجدد: در توییتر ردیابی کنید

اگر می‌خواهید در Xbox Series X برتری داشته باشید برای آخرین به‌روزرسانی‌ها، این حساب‌های توییتر را بررسی کنید. ما به ویژه توصیه می کنیم هشدارهای سهام Xbox Series X|S و Wario64 را دنبال کنید. اکانت دوم هم انبارهای Xbox و هم فروش کلی بازی ها را دنبال می کند.

در حالی که آنها همیشه به شما هشدار نمی دهند، همچنین یک قانون خوب است که خرده فروشان را در توییتر دنبال کنید، مانند بهترین خرید و < span target="_blank">GameStop. هر مزیتی که می توانید به دست آورید هنگام تلاش برای به دست آوردن یک ذخیره مجدد Xbox Series X بسیار مهم است.

See also  قم بتوصيل جهاز كمبيوتر يعمل بنظام Windows 10 بالتلفزيون الذكي - تيار من الكمبيوتر إلى التلفزيون لاسلكيا

دلیل خوبی وجود دارد که کنسول‌های جدید مایکروسافت از قفسه‌ها خارج می‌شوند. در بررسی Xbox Series X خود، ما به سیستم جدید به دلیل عملکرد تاول‌آمیز، زمان‌های بارگذاری فشرده و سازگاری کامل به عقب با هر نسل ایکس‌باکس، تجهیزات اصلی را ارائه کردیم. و همانطور که در بررسی Xbox Series S خود اشاره کردیم، Xbox نسل بعدی ارزان‌تر همچنان بسیاری از همان ویژگی‌های عالی را برای کسانی که تلویزیون‌های 1080p دارند ارائه می‌دهد.

با در نظر گرفتن این موضوع، آخرین به‌روزرسانی‌های موجودی Xbox Series X و نکات مربوط به دریافت کنسول جدید مایکروسافت خود را در زیر ببینید.

 • به‌علاوه: PS5 restock — آخرین به‌روزرسانی‌های موجودی

از کجا Xbox Series X بخریم: موجودی را بررسی کنیم

ما پیوندهای مفیدی به هر صفحه فروشگاهی قابل توجه در زیر آورده شده است. در برخی موارد، ممکن است بتوانید ثبت نام کنید تا از آخرین ذخیره سازی Xbox Series X مطلع شوید. با این حال، همه آنها در حال حاضر موجود نیستند.

Xbox Series X در آمازون

Xbox Series X: 499 دلار در آمازون
Xbox Series X کنسول پرچمدار جدید مایکروسافت است. این دستگاه دارای قدرت گرافیکی 12 ترافلاپس، 16 گیگابایت رم، 1 ترابایت SSD و درایو Blu-ray است. بازی ها را با وضوح 4K و 60 فریم در ثانیه با حداکثر 8K در 120 فریم بر ثانیه اجرا می کند. کنسول Editor’s Choice نشان دهنده اوج تلاش های بازی مایکروسافت است. در حال حاضر موجود نیست.

Xbox Series S: < span rel="sponsored noopener" target="_blank">299 دلار @ Amazon
Xbox Series S نسخه ارزان‌تر و قدرتمندتر Xbox Series X است. سری S دارای یک GPU با حداکثر خروجی 4 ترافلاپس، 10 گیگابایت رم، 512 گیگابایت حافظه SSD و بدون درایو دیسک است. حداکثر وضوح تصویر 1440p با سرعت 120 فریم در ثانیه است. در حال حاضر موجود نیست.

Xbox Series X در Microsoft

Xbox Series X: 499 دلار در مایکروسافت
می توانید سری X را مستقیماً از مایکروسافت دریافت کنید. مانند سایر فروشگاه‌ها، سهام مایکروسافت به سرعت به فروش می‌رسد، بنابراین توصیه می‌کنیم صفحه آن‌ها را نشانه‌گذاری کنید. مایکروسافت در حال حاضر موجود نیست.

Xbox Series پاسخ: 299 دلار در مایکروسافت
از
مقرون به صرفه تر نسل بعدی ایکس باکس مایکروسافت نیز در ذکر شده است. این کنسول به 1440p خروجی محدود است، اما هنوز وعده بارگذاری سریع، ردیابی اشعه و نرخ فریم بالا. همانطور که با ایکس باکس سری X، شما نیاز به بررسی صفحه برای دیدن زمانی که کنسول را در سهام است.

در ایکس باکس سری X در بهترین خرید <دهانه کلاس = "شاهین-وابسته-لینک-معامله ویجت" نگارش = "noopener حمایت" هدف = "_ خالی"> در

در از ایکس باکس سری X: <دهانه نگارش = "noopener حمایت "هدف =" _ خالی "> از 499 $ @ بهترین فروش است در
از
بهترین خرید یکی از بسیاری از فروشگاه های فروش ایکس باکس سری X. بهترین فروش تمایل به restock در پنجشنبه و جمعه است، اگر چه آنها نیز برگزار ام و تجدید دوشنبه. آنها در حال حاضر خارج از بورس است، اما زمانی که آنها انجام سهام آنها موجودی آزاد در امواج که به عنوان کوتاه 20 دقیقه یا تا زمانی یک ساعت به طول انجامید. توسط در

در از ایکس باکس سری S: < طول نگارش = "noopener حمایت" هدف = "_ خالی"> از 299 $ در بهترین خرید است در
از
بهترین فروش نیز حامل این ایکس باکس سری S برای 299 $. در حال حاضر خارج از بورس، اما هنوز هم یک چک کردن ذخیره میکند.

در ایکس باکس سری X در گیماستاپ توسط در

در از ایکس باکس سری X: <دهانه نگارش =" noopener حمایت "هدف = "_blank"> از 499 $ @ سایت GameStop است در
از
ایکس باکس سری X می آید در و خارج از بورس در گیماستاپ. با این حال، زمانی که آنها انجام سهام آن را به سمت در قالب بسته نرم افزاری که شامل یک کنترل اضافی، کارت هدیه، و بیشتر. توسط در

در از ایکس باکس سری S: < طول نگارش = "noopener حمایت" هدف = "_ خالی"> از 299 $ در گیماستاپ است در
از
ایکس باکس سری S به طور معمول به عنوان بخشی از یک بسته نرم افزاری در گیماستاپ فروش می رسد. بسته نرم افزاری به طور معمول شامل یک بازی و هدیه کارت رایگان. آنها در حال حاضر خارج از بورس است.

در ایکس باکس سری X در هدف < / h3> استفاده توسط در

در از ایکس باکس سری X: <دهانه نگارش = "noopener حمایت" هدف = "_ خالی"> از 499 $ @ هدف در
از
ایکس باکس سری X restocks یک چیزی از گذشته است. خرده فروش اعلام کرد که حوادث و تجدید در هر سه نگه ندارد، اما به جای دقیقه آن آن را دریافت رها موجودی. (به عنوان مخالف به انتظار برای همه فروشگاه در سراسر کشور خود را برای دریافت سهام و سپس برگزاری یک رویداد و تجدید). آنها در حال حاضر خارج از بورس است. توسط در

در از ایکس باکس سری S: < طول نگارش = "noopener حمایت" هدف = "_ خالی"> از 299 $ در هدف است در
از
ما در مدتی را دیده اند، سهام ایکس باکس سری S در هدف است. آنها در حال به فروش می رسد، اما ارائه یک صفحه فهرست برای کنسول.

در ایکس باکس سری X در خارج توسط در

در از ایکس باکس سری X: <دهانه نگارش =" noopener حمایت "هدف = "_blank"> از 499 $ در خارج است در
از
ایکس باکس سری X است که در خارج ارائه شده، اما سهام در حال حاضر به فروش می رسد. شما می توانید برای در انبار هشدار ثبت نام، هر چند. توسط در

در از ایکس باکس سری S: <دهانه نگارش = "noopener حمایت" هدف = "_ خالی"> از 299 $ در خارج است در
از
این همان داستان برای سهام ایکس باکس سری S. کنونی کنسول از بین رفته اند، بنابراین شما نیاز به برای ایکس باکس جدید صبر کنید تا restocked شد.

در ایکس باکس سری X در خیر توسط در

در از ایکس باکس سری X: <دهانه نگارش = "noopener حمایت" هدف = "_ خالی"> از 499 $ @ لنوو است
از
کامپیوتر تولید لنوو نیز فروش ایکس باکس سری X، و ممکن است یک خرده خوبی برای بررسی خارج از ساعت. (آیا آنها باید دوباره پر کردن سهام). در حال حاضر، آنها هیچ سهام از هر دو کنسول. توسط در

در از ایکس باکس سری S: < طول نگارش = "noopener حمایت" هدف = "_ خالی"> از 299 $ @ لنوو است در به
از
لنوو نیز ارائه می دهد سری S، اما مانند بسیاری از دیگران است، در حال حاضر خارج از بورس.

در ایکس باکس سری S به شکل جداگانه

Xbox Series S: 299 دلار @ Newegg
Newegg به خودی خود رویدادهای ذخیره مجدد را ارائه نمی دهد. در عوض، قرعه‌کشی‌هایی را ارائه می‌کنند، جایی که خریداران می‌توانند شانس خرید کنسول نسل بعدی را به دست آورند.

نکات و منابع خرید Xbox Series X از کجا بخریم

( اعتبار تصویر: راهنمای تام به ثمر رساندن Xbox Series X. یک نکات محرمانه آمازون که آزمایش کردیم به ما این امکان را داد که یک Xbox Series X را چهار بار بدون شکست در سبد خرید خود قرار دهیم. علاوه بر این، کانال های آنلاین دیگری وجود دارد که می توانید بررسی کنید تا ببینید چه زمانی ممکن است یک واحد در دسترس قرار گیرد.

Twitter

در توییتر، پیشنهاد می کنیم @Wario64. این دسته به دلیل به‌روزرسانی کاربران در آخرین معاملات و ذخیره‌سازی سریع‌تر از سایرین در پلتفرم شناخته شده است.

انجمن های خرید

Slickdeals، مخزن معاملات آنلاین، دارای یک رشته انجمن اختصاص داده شده به سفارش Xbox Series X از طریق مایکروسافت. موضوع به طور مداوم در حال به روز رسانی است، بنابراین به آخرین صفحه بروید و برای آخرین اطلاعات در مورد زمانی که واحدها در دسترس قرار می گیرند، روی Refresh کلیک کنید.

PopFindr

PopFindr سایتی است که موجودی های خرده فروشی محلی را بر اساس کد پستی شما. برای مثال، می‌توانید فروشگاه‌های محلی Target را در منطقه خود بررسی کنید تا ببینید آیا Xbox Series X موجود است یا خیر. توجه داشته باشید، فقط به دلیل اینکه در انبار نشان داده می شود، ممکن است تا زمانی که به فروشگاه برسید، موجود نباشد.

همچنین ایده بدی نیست که یک حساب کاربری در Slickdeals ایجاد کنید و یک هشدار معامله برای “Xbox Series X” تنظیم کنید. هنگامی که یک موضوع جدید در مورد سهام پر شده ایجاد شود، یک هشدار ایمیل دریافت خواهید کرد. اما متوجه شده ایم که گاهی اوقات Slickdeals به اندازه کافی سریع به کاربران ایمیل ارسال نمی کند. بنابراین شاید بهتر باشد در نوار جستجو «Xbox Series X» را تایپ کنید و بر اساس جدید مرتب کنید. مایل باشید چندین بار در روز چک کنید.

CheapAssGamer یک وب سایت فروش بازی های ویدیویی طولانی مدت است که دارای یک تالار گفتگوی تخصصی به Xbox Series X. در زمان نگارش، این موضوع بیش از 63 صفحه است و کاربران در حال بحث در مورد مکان یافتن واحدها هستند.

Facebook و Reddit

< p> فیس بوک نیز می تواند منبع خوبی برای اطلاعات باشد. چندین گروه از طرفداران Xbox Series X وجود دارند که کاربران را در مورد مکان‌هایی که آخرین ذخیره‌سازی‌ها انجام می‌شود به‌روز نگه می‌دارند. به راحتی به تعدادی از این گروه ها بپیوندید.

و حتماً در سرویس فرعی Xbox Series X. مطمئناً، بیشتر صفحه به بحث‌ها و میم‌ها اختصاص دارد، اما اگر کاربر متوجه ذخیره مجدد شود، به جامعه اطلاع می‌دهد. به عنوان مثال، یکی از کاربران واحدهای Xbox Series X را در انبار محلی Walmart خود پیدا کرد و دیگران نیز درباره یافته‌های مشابه بحث کردند. باز هم، به نظر می‌رسد که برخی از مکان‌های Walmart ممکن است واحدهایی را برای فروش در دوشنبه Cyber ​​نگه دارند.

خرده فروشان عمده فروشی

مجموعه دیگری از خرده فروشان که باید به آنها توجه داشت، عمده فروشان مبتنی بر اشتراک مانند Costco، Sam’s Club، و BJ’s Wholesale Club هستند. از آنجایی که برای دسترسی به این عمده‌فروش‌ها نیاز به یک حساب پولی است، اغلب افراد کمتری برای یافتن یک واحد از روی یکدیگر می‌پرند. اگر اشتراک هیچ یک از این خرده فروشان را ندارید، از چند دوست یا اعضای خانواده بپرسید.

متأسفانه، عمده فروشان تمایل دارند کنسول های جدید را با بازی ها یا لوازم جانبی اضافه کنند. بنابراین احتمالاً مجبور خواهید بود بیش از 500 دلار استاندارد بپردازید.

در ساعات خاصی بررسی کنید

به طور کلی، خرده‌فروشان دوست دارند در زمان‌های خاصی موجودی را در دسترس قرار دهند. زمانی که احتمالاً سهام جدید Xbox Series X در دسترس قرار می‌گیرد، در روزهای معین نیمه‌شب به وقت شرقی است. همه خرده‌فروش‌ها را بررسی کنید شاید خوش شانس باشید.

سایر خرده‌فروش‌ها ساعت‌هایی مانند ساعت ۷ صبح به وقت شرقی را ترجیح می‌دهند، برای زمانی که مشتریان از خواب بیدار می‌شوند، در حالی که دیگران ساعت‌های بعد از ظهر را هدف می‌گیرند تا به همه بهترین فرصت را برای یافتن Xbox جدید بدهند. کنسول سری X

اگر واحدها به صورت آنلاین موجود نیستند، ممکن است ارزش رفتن به یک مکان فیزیکی را داشته باشد. باید کارت عضویت خود را به همراه داشته باشید یا با شخصی که عضویت دارد بروید. و حتما از ماسک صورت (روی بینی خود) استفاده کنید یا همکاران خرده فروشی از شما می خواهند که آنجا را ترک کنید. اگر هیچ کدام در فروشگاه موجود نیست، حداقل می توانید با یک مرغ جوجه گردان 5 دلاری بیرون بروید.

تخفیفات Xbox Series X

متأسفانه، در حال حاضر هیچ معامله ایکس باکس سری ایکس برای گزارش دادن وجود ندارد. تقاضا برای کنسول مایکروسافت آنقدر زیاد است – و عرضه آنقدر کم – که خرده فروشان انگیزه ای برای ارائه معاملات Xbox Series X ندارند. و زمانی که معاملات Xbox Series X نمایان شد، انتظار داریم که فروش به‌جای تخفیف‌های دلاری، به صورت بسته‌های بسته و رایگان باشد.

با این حال، می‌توانید در مورد بازی‌ها و لوازم جانبی امتیازات Xbox Series X را کسب کنید. آمازون اغلب کنترل‌کننده‌ها و لوازم جانبی Xbox را به فروش می‌رساند، در حالی که Best Buy معمولاً دارای چندین بازی در فروش است.

ایکس باکس سری X مجدداً ذخیره شود — از اسکالپرها اجتناب کنید

یکی از دلایل Xbox Series X و کمبود سهام سری S به این دلیل است که اسکالپرها مقادیر زیادی از کنسول های نسل بعدی را در یک جاروی بزرگ می خرند و سپس آنها را به قیمت های گزاف می فروشند. ما هزاران دلار برای یک کنسول بازی 499 دلاری می گیریم.

VGC گزارش داد که یک گروه اسکالپر بدنام PS5 با نام CrepChiefNotify توانسته است 1000 کنسول Xbox Series X را به محض اینکه به بازار عرضه شود، تهیه کند. موجود در خرده‌فروشی بریتانیایی Very. اما در یک چرخش سرنوشت، Very 1000 پیش‌سفارش Xbox Series X را لغو کرد، که تا حدودی تلاش‌های اسکالپرها را اژدر کرد.

پیدا کردن Xbox Series X یا Series S هر چقدر هم که ناامیدکننده باشد، پیشنهاد می‌کنیم از خرید کنسول از این اسکالپرها خودداری کنید. به نظر ما پرداخت هنگفت بیش از احتمالات برای کنسولی که طیف وسیعی از بازی های Xbox Series X جدید ندارد، اقدام زیرکانه ای نیست. اگر بتوانید مقاومت کنید، مایکروسافت باید واحدهای Xbox Series X بیشتری برای عرضه داشته باشد و همچنین وعده بازی‌های انحصاری بیشتری را برای کنسول خواهد داد.

یادداشتی در مورد ذخیره‌سازی‌های Xbox Series X

تکثیر ذخیره‌سازی Xbox Series X بسیار دشوار است. علیرغم تمام تلاش‌های ما برای ارائه به‌روزرسانی‌های به‌موقع، Tom’s Guide نمی‌تواند تضمین کند که بتوانید Xbox بخرید. با این وجود، ما متعهد هستیم که به محض وقوع، اطلاعات به روز در مورد همه انبارها را به شما ارائه دهیم.


اطلاعات بیشتر مرتبط با موضوع را مشاهده کنید xbox سری x برای فروش

آموزش ساخت اکانت روی ایکس باکس سری ایکس و اس | کامل و جامع

 • نویسنده: Hasan SNO
 • تاریخ ارسال: 2021-08-08
 • رتبه بندی: 4 ⭐ ( 7559 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: تو این ویدیو بهتون آموزش ساخت اکانت روی ایکس باکس سری ایکس و اس رو دادم که دیگه هییییچ مشکلی از بابت ساخت اکانت نداشته باشید و خیلی راحت بتونید اکانتتونو بسازید و لاگین کنید

  سلاطین سابسکرایب و لایک یادتون نره💝💥

  اگر هم سوالی داشتید که تا حالا در موردش ویدیو درست نکردم حتما تو کامنتا بهم بگید
  اگرم سوالی نداشتید برام کامنت قلب بذارید❤

  شاپ مطمئن برای خرید گیم پس و بازی ها:🔥👇
  t.me/shopsno
  (زیر نظر خودمه و داخل تلگرامه)
  یا این ایدی رو داخل تلگرام سرچ کنید:
  @shopsno

  پیج اینستامو هم فالو کنید دور هم باشیم:😂
  instagram.com/hasan_sno

  بهترین DNS ها برای ایکس باکس
  https://youtu.be/aNiEKp4HlU4

  ویدیو ایکس باکس سری اس بخریم یا نه؟
  https://youtu.be/vfUfz-XzxWI

  بهترین بازی های گیم پس
  https://youtu.be/8cUb4rlxifw

  دانلود بازی با کنسول خاموش در ایکس باکس
  https://youtu.be/vTy8Y3OqHLk

خرید ایکس باکس سری X با بهترین قیمت

 • نویسنده: exo.ir
 • رتبه بندی: 5 ⭐ ( 6512 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: لیست قیمت و خرید xbox series X در با رم ۱۶ و کیفیت تصویر 8k با قیمت مناسب، ارسال به سراسر کشور در اسرع وقت و ضمانت بازگشت وجه اگزو گیم

فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا

 • نویسنده: www.digikala.com
 • رتبه بندی: 4 ⭐ ( 8113 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: هر آنچه که نیاز دارید با بهترین قیمت از دیجی‌کالا بخرید! جدیدترین انواع گوشی موبایل، لپ تاپ، لباس، لوازم آرایشی و بهداشتی، کتاب، لوازم خانگی، خودرو و… با امکان تعویض و مرجوعی آسان | ✓ارسال رايگان ✓پرداخت در محل ✓ضمانت بازگشت کالا – برای خرید کلیک کنید!

خرید ایکس باکس سری ایکس

 • نویسنده: www.twototeen.com
 • رتبه بندی: 4 ⭐ ( 7922 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: خرید ایکس باکس سری ایکس در فروشگاه توتوتین. برای خرید xbox series x و اطلاع از قیمت ایکس باکس سری ایکس می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

خرید xbox سری x

 • نویسنده: www.ghesticlub.com
 • رتبه بندی: 3 ⭐ ( 3546 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: به زودی خرید نقدی و اقساطی xbox سری x در فروشگاه اینترنتی قسطی کلاب آغاز می شود-فروش نقدی کنسول بازی xbox series x به زودی در قسطی کلاب

خرید کنسول ایکس باکس سری ایکس Xbox Series X

 • نویسنده: matstore.ir
 • رتبه بندی: 3 ⭐ ( 7675 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: مشخصات، بررسی و خرید کنسول ایکس باکس سریز ایکس با بهترین قیمت و ارسال به سراسر کشور در فروشگاه اینترنتی مت استور

Xbox Series X

 • نویسنده: baziplex.com
 • رتبه بندی: 5 ⭐ ( 9169 رتبه بندی )
 • تطابق نتایج جستجو: Xbox series X به عنوان قدرتمندترین کنسول بازی دنیا شناخته شد. مجموعه بازی پلکس این کنسول را به بهترین قیمت در اختیار مشتریان قرار میدهیم.

مقالات بیشتری را در این دسته مشاهده کنید: نکات کامپیوتری