اتمام طراحی سایت فروشگاهی رز گاز

مشخصات پکیج این سایت به شرح زیر می باشد:
پکیج واینا- قالب 161

ورود محتوای گرافیکی
زبان انگلیسی

شركت تولیدی و صنعتی رز گاز با هدف تولید و صادرات انواع اجاق گازهای خانگی از سال 1363 با مجوز وزارت صنایع و معادن در استان اصفهان شهرستان كاشان فعالیت خود را آغاز نمود.

این گروه صنعتی با پیشرفته ترین خطوط تولید و پشتوانه مدیران خلاق، متخصصان توانمند ایرانی و تلاش گران عرصه صنعت همواره تلاش نموده محصولات خود را با اطمینان بالا از نظر دوام، استحكام و زیبایی ماندگار با توجه به سبك مدرن معماری روز، طراحی، تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید و در این راستا به دریافت گواهینامه های بین المللی و رضایت مصرف كنندگان ایرانی نیز نایل گردد.

اكنون مفتخریم پس از سالها تجربه با استفاده از فناوریهای جدید و خلق كیفیت مطابق با ضرورت بازار مصرف توانسته ایم، ظرفیت سالیانه تولیدات خود را اعم از انواع اجاق گازهای مبله و رومیزی استیل و شیشه ای، انواع فرهای گازی و برقی توكار مطابق با استانداردهای روز دنیا ارتقاء بخشیم.

امید است با استعانت الهی و تكیه بر باورها در راستای تكمیل سبد كالا و اجرای طرح های توسعه پیش بینی شده و همچنین شكوفایی تولیدات ملی و خودكفایی ایران عزیز گام بلند و موثری برداریم.

انتخاب شما از محصولات این شركت در تمامی نمایندگی های سراسر كشور موجب افتخار ما و آغاز یك تعهد است.
این مجموعه سیستماتیك به عنوان یكی از برترین تولیدكنندگان لوازم خانگی با هدف بهره وری بالاتر نسبت به گذشته و سیطره ی نافذ بر بازارهای داخلی و بین المللی همواره با برنامه ریزی های دقیق و توسعه مدون، پیشرو در عرصه تولید می باشد.

این شركت جهت نیل به اهداف خود كه مهمترین آن نوآوری و ارتقاء سطح كیفیت محصولات تولید شده و در نهایت بهبود رضایتمندی و برخورداری از سازمانی مشتری مدار است، سعی بر این دارد با تكیه بر تجهیزات، تكنولوژی، دانش و ظرفیت های تخصص خود در واحدهای طراحی مهندسی و تحقیقات و توسعه، محصولاتی متنوع با طراحی های روز دنیا و قابل رقابت با برندهای معتبر اروپایی تولید نماید و با تشكیل یك شبكه قدرتمند فروش و خدمات پس از فروش به معرفی، عرضه مستقیم محصولات و حمایت از مصرف كنندگان عزیز اقدام نموده تا مسیر را برای خود جهت دستیابی به پیشرفت های چشمگیر و افق جدیدی در صنعت جهانی لوازم خانگی هموار سازد.

 شرکت توانا رسانه نوین با استفاده از محصول خلاقانه وبلیو افتخار طراحی سایت صدر تجارت رز را به آدرس rose-factory.irدارد. وبلیو شما را به مشاهده سایت دعوت می نماید.

 

 

 

در بخش: اخبار
در تاریخ: شنبه, 06 تیر 1394 00:00
Rate this item
(2 votes)
Read 4063 times

طراحی سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان وب, طراحی وب سایت ارزان ساخت, طراحی وب ارزان لوگو, طراحی سایت ارزان فروشگاه, طراحی سایت ارزان قالب, طراحی سایت ارزان خرید, طراحی سایت ارزان اینترنتی, طراحی سایت ارزان پرتال, طراحی سایت ارزان هزینه

طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان نمونه, طراحی سایت رایگان وردپرس, طراحی سایت رایگان تبلیغاتی, طراحی سایت رایگان پشتیبانی, طراحی سایت رایگان مدرسه, طراحی سایت رایگان داینامیک, طراحی سایت رایگان وبلیو, طراحی سایت رایگان مقالات, طراحی سایت رایگان فارسی

بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت رایگان نمونه,بهینه سازی سایت طراحی سایت,بهینه سازی سایت طراحی,بهینه سازی سایت سئو ,بهینه سازی سایت تبلیغاتی,بهینه سازی سایت خبری,بهینه سازی سایت نیازمندی,

طراحی

طراحی زیبا, طراحی تعرفه, طراحی ایجاد, طراحی راه اندازی, طراحی اصفهان, طراحی مشهد, طراحی کرج

سایت

سایت تهران, سایت بنر, سایت آنلاین, سایت موتور, سایت آموزش, سایت مجانی, سایت استاتیک