اتمام طراحی سایت ایران لاپاروسکوپی

مشخصات پکیج این سایت به شرح زیر می باشد:
پکیج وینا - قالب 83

ورود محتوای نقره ای و گرافیکی

زبان های انگلیسی
بیمارستان ایرانمهر یک بیمارستان عمومی است که در سال ۱۳۵۴ تأسیس شده است. محل این بیمارستان درتهران در ضلع شرقی خیابان شریعتی دوراهی قلهک می باشد. این بیمارستان بصورت خصوصی اداره می شود و طرف قرارداد بسیاری از سازمانهای بیمه کننده می باشد.
از ابتدای تأسیس همراه با تحولات علمی و تکنیکی در رشته های مختلف پزشکی سطح ارایه خدمات به بییماران در این مرکز بصورت مستمرارتقاء یافته است. پزشکان ، کادر پرستاری و مدریت بیمارستان تمام تلاش خود را به کار میگیرد تا در ضمن حفظ شأن و احترام بیماران خدمات درمانی را در حد بهترین استانداردهای جهانی به آنان ارایه کنند.
در روش جراحی لاپاروسکوپی (لاپاراسکوپی)، بدون باز کردن شکم، حفره داخل شکم و لگن کاملا روشن و واضح مشاهده می‌شود. در این روش به کمک تلسکوپی که از طریق سوراخی یک سانتی وارد فضای داخل شکم میشود، جراح دید کاملی داشته ، قادر است اقدامات تشخیصی و یا درمانی را انجام دهد.
این عمل در اتاق عمل و با بیهوشی عمومی صورت میگیرد و با استفاده از چند سوراخ 10 ـ 5 میلیمتری جراحی انجام میشود . برای ایجاد فضای لازم جهت انجام عمل جراحی، گاز CO2 را وارد شکم بیمار میکنند تا باز شود و از سوراخهای دیگر، ابزارهای جراحی وارد میشود. تصاویر لاپاراسکوپ در مانیتور به جراح برای مشاهده آناتومی داخلی و هدایت عمل جراحی کمک میکند..
شرکت توانا رسانه نوین با استفاده از محصول خلاقانه وبلیو افتخار طراحی سایت ایران لاپاروسکوپی را به آدرس iranlaparoscopy.ir/fa/دارد. وبلیو شما را به مشاهده سایت ایران لاپاروسکوپی دعوت می نماید.

 

 

 

در بخش: اخبار
در تاریخ: %ق ظ, %06 %854 %1394 %00:%تیر
Rate this item
(0 votes)
Read 4345 times

طراحی سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان وب, طراحی وب سایت ارزان ساخت, طراحی وب ارزان لوگو, طراحی سایت ارزان فروشگاه, طراحی سایت ارزان قالب, طراحی سایت ارزان خرید, طراحی سایت ارزان اینترنتی, طراحی سایت ارزان پرتال, طراحی سایت ارزان هزینه

طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان نمونه, طراحی سایت رایگان وردپرس, طراحی سایت رایگان تبلیغاتی, طراحی سایت رایگان پشتیبانی, طراحی سایت رایگان مدرسه, طراحی سایت رایگان داینامیک, طراحی سایت رایگان وبلیو, طراحی سایت رایگان مقالات, طراحی سایت رایگان فارسی

بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت رایگان نمونه,بهینه سازی سایت طراحی سایت,بهینه سازی سایت طراحی,بهینه سازی سایت سئو ,بهینه سازی سایت تبلیغاتی,بهینه سازی سایت خبری,بهینه سازی سایت نیازمندی,

طراحی

طراحی زیبا, طراحی تعرفه, طراحی ایجاد, طراحی راه اندازی, طراحی اصفهان, طراحی مشهد, طراحی کرج

سایت

سایت تهران, سایت بنر, سایت آنلاین, سایت موتور, سایت آموزش, سایت مجانی, سایت استاتیک