اتمام طراحی سایت پخش پرتو تابان آسیا

مشخصات پکیج این سایت به شرح زیر می باشد:
پکیج واینا

پکیچ ورود محتوای گرافیکی

شرکت پخش پرتو تابان آسیا  را در سال 1393 به شماره ثبت 53840 در اداره کل ثبت شرکتهای مشهد به ثبت رسیده است . آنچه که این شرکت را متمایز می کند، توان تخصصی و مدیریتی و نگاه حرفه ای به صنعت پخش مویرگی است .
شهر مشهد با برآورد حدود 3 میلیون نفر جمعیت و پذیرایی از بیش از 3 میلیون زائرو مسافر درسال قطعا به عنوان پایتخت معنوی ایران دارای بازار مصرف متنوعی می باشد که نمایشگاه عرضه برندهای متنوع ایرانی و خارجی است . حضور در این بازار را به عنوان نقطه شروع برگزیده است و علاقمند است دایره فعالیت اش را به سایر استانهای کشور نیز گسترش دهد.
رویکرد حرفه ای و تخصصی به صنعت پخش مویرگی و استفاده بهینه از پتانسیل بازار اقلام مصرفی سوپرمارکتی ( اف ام سی جی )  و رعایت قواعد و الزام ها و استانداردها ، ارائه خدمات بازاریابی به تامین کنندگان و برقراری رابطه تجاری بلندمدت  مبتنی بر رضایت و بکارگیری و پرورش نیروهای زبده و درنهایت رساندن کالاهای مرغوب و باهویت به مصرف کننده ایرانی ازآرمانهای ای شرکت می باشد.
کسب اعتبار از تامین کنندگان و نیز نزد مشتریان راهی است بس طولانی که مستلزم رعایت قواعد حرفه ای و اصول اخلاقی و عمل به وعده ها می باشد.
شرکت پخش پرتو تابان همیشه یک شرکت پخش خواهد ماند و قصد ورود به عرصه تولید (حتی به شکل برون سپاری) ندارد زیرا که مدل کسب و کار این شرکت فروش مویرگی است.
محیط کاری پویا ، بانشاط و خلاق مستلزم بکارگیری همکارانی متعهد و سخت کوش از طرفی و رعایت حقوق ایشان و کمک به ارتقاء جایگاه علمی و فنی  وی می گردد.
اطلاع رسانی شفاف به ذینفعان از اصول اولیه کار این شرکت می باشد. حتی اگر این امر باعث ایجاد محدودیت یا حتی خسارت مالی گردد!
رقابت سالم با همکاران از اصول دیگر مورد اهتمام این شرکت است . به همین دلیل صرفا کالایی را وارد سبد این شرکت می شود که بتواند به صورت انحصاری در محدوده جغرافیایی تحت پوشش اش عرضه نماید.
شرکت توانا رسانه نوین با استفاده از محصول خلاقانه وبلیو افتخار طراحی سایت پرتو تابان آسیا را به آدرسwww.ptaban.irدارد. وبلیو شما را به مشاهده سایت پرتو تابان آسیا دعوت می نماید.

 

 

 

در بخش: اخبار
در تاریخ: شنبه, 06 تیر 1394 00:00
Rate this item
(2 votes)
Read 6361 times

طراحی سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان وب, طراحی وب سایت ارزان ساخت, طراحی وب ارزان لوگو, طراحی سایت ارزان فروشگاه, طراحی سایت ارزان قالب, طراحی سایت ارزان خرید, طراحی سایت ارزان اینترنتی, طراحی سایت ارزان پرتال, طراحی سایت ارزان هزینه

طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان نمونه, طراحی سایت رایگان وردپرس, طراحی سایت رایگان تبلیغاتی, طراحی سایت رایگان پشتیبانی, طراحی سایت رایگان مدرسه, طراحی سایت رایگان داینامیک, طراحی سایت رایگان وبلیو, طراحی سایت رایگان مقالات, طراحی سایت رایگان فارسی

بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت رایگان نمونه,بهینه سازی سایت طراحی سایت,بهینه سازی سایت طراحی,بهینه سازی سایت سئو ,بهینه سازی سایت تبلیغاتی,بهینه سازی سایت خبری,بهینه سازی سایت نیازمندی,

طراحی

طراحی زیبا, طراحی تعرفه, طراحی ایجاد, طراحی راه اندازی, طراحی اصفهان, طراحی مشهد, طراحی کرج

سایت

سایت تهران, سایت بنر, سایت آنلاین, سایت موتور, سایت آموزش, سایت مجانی, سایت استاتیک