طراحی منو در وب سایت

طراحی منو یکی از مسایلی است که به کارآیی سایت کمک زیادی می‌کند. اگر از اصول  طراحی منو در سایت به درستی استفاده شود، بازدیدکنندگان به راحتی می‌توانند بخش‌های مختلف سایت را ببینند و از مطالب آن استفاده کنند. منوها در طراحی منو باید به گونه ای طراحی شوند که بازدیدکننده در کمترین زمان به هدف خود در سایت برسد. یک سری از منوها هم هستند که باید به طور پیشفرض در طراحی منو قرار بگیرند. در غیر این صورت، طراحی منو به درستی انجام نشده است. وبلیو یک سری از اصول طراحی منو که می‌بایست در طراحی سایت رعایت شوند را در این مقاله عرضه می‌کند.

طراحی سایت

طراحی سایت وبلیو با 11 سال سابقه در طراحی سایت و سئو، طراحی سایت از 295 هزار تومان طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت با سئو حرفه ای. تلفن: 9-02188480538

طراحی منو مهم ترین اصل طراحی سایت
اگر برای بازدیدکنندگان سایت به موتورهای جستجو وابسته باشید، احتمالاً بعد از مدتی کوتاه با کاهش بازدیدکننده روبرو خواهید شد. زیرا بازدیدکنندگان به دنبال این هستند که مطالب دنباله دار بخوانند. رعایت اصول طراحی منو یکی از روش‌هایی است که به بازدیدکنندگان اجازه می‌دهد بتوانند مطالب مورد علاقه شان را دنبال کنند. با رعایت اصول طراحی منو  به مرور زمان می‌توانید وابستگی خود را به موتورهای جستجو کم کنید.

رستوران‌ها و فروشگاه‌ها، مشتریان اصلی طراحی منو
معمولاً رستوران‌ها، کافی شاپ‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی که محصولات زیادی دارند، نیاز مند این هستند که طراحی منو صحیح و درست روی ایجاد شود. دسته بندی منوها در طراحی منو اهمیت زیادی دارد. مشتری می‌بایست بتواند در کمترین زمان، به محصول مورد نظرش برسد و از موجودی اجناس یا رسیدن کالاهای جدید با خبر شوند. یک طراحی منو اصولی، مشتری را در سریع ترین گام به خواسته اش می‌رساند.

طراحی منو در سایت‌های خبری و پرتال
به علت این که پرتال‌ها و سایت‌های خبری، موضوعات زیادی را در بر می‌گیرند، طراحی منو روی این سایت‌ها کمی حساس تر است. ظاهر صفحه اصلی را نباید با شلوغ کردن طراحی منو خراب کرد. طراحی منو را باید به گونه ای پیش برد که زیرمنوها و منوهای اصلی در کمترین حجم ممکن قرار داشته باشند و برای انتخاب یک زیرمنو، شاخه‌های زیادی را دنبال نکند.
اگر قرار است منوهای زیادی در طراحی منو ایجاد شود، بهتر است از تگ‌ها به جای وارد کردن یک بخش در طراحی منو استفاده کنید.  در این صورت، ظاهر سایت شما با طراحی منو به هم نمی ریزد.

رنگ و افکت‌های مختلف در طراحی منو
معمولاً طراحی گرافیکی منوها، بایستی هماهنگ با طراحی سایت باشد. منوی ابشاری، یا منوهای مختلفی که برای طراحی منو به کار می‌روند، صرفاً به زیبایی کار کمک می‌کنند. در حالی که اصل کار طراحی منو ، دسته بندی منوها است.
نوشته شده توسط:
در بخش: بلاگ
در تاریخ: سه شنبه, 02 تیر 1394 00:00
Rate this item
(1 Vote)
Read 5733 times

طراحی سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان وب, طراحی وب سایت ارزان ساخت, طراحی وب ارزان لوگو, طراحی سایت ارزان فروشگاه, طراحی سایت ارزان قالب, طراحی سایت ارزان خرید, طراحی سایت ارزان اینترنتی, طراحی سایت ارزان پرتال, طراحی سایت ارزان هزینه

طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان نمونه, طراحی سایت رایگان وردپرس, طراحی سایت رایگان تبلیغاتی, طراحی سایت رایگان پشتیبانی, طراحی سایت رایگان مدرسه, طراحی سایت رایگان داینامیک, طراحی سایت رایگان وبلیو, طراحی سایت رایگان مقالات, طراحی سایت رایگان فارسی

بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت رایگان نمونه,بهینه سازی سایت طراحی سایت,بهینه سازی سایت طراحی,بهینه سازی سایت سئو ,بهینه سازی سایت تبلیغاتی,بهینه سازی سایت خبری,بهینه سازی سایت نیازمندی,

طراحی

طراحی زیبا, طراحی تعرفه, طراحی ایجاد, طراحی راه اندازی, طراحی اصفهان, طراحی مشهد, طراحی کرج

سایت

سایت تهران, سایت بنر, سایت آنلاین, سایت موتور, سایت آموزش, سایت مجانی, سایت استاتیک