اهمیت تولید محتوا در طراحی سایت

تولید محتوا مهم ترین قدم برای شروع کسب و کار در فضای مجازی است. زیرا موتورهای جست و جو با سایت شما را با تولید محتوا می‌شناسند. در حقیقت با تولید محتوا مناسب ، ترافیک و بازدید مفید سایت را به راحتی بالا برد. اما چالش اصلی که مدیران یک سایت در مورد تولید محتوا با آن گریبانگیر هستند، شکل و نوع تولید محتوا است. وبلیو با داشتن تیم تولید محتوا ، شما را در داشتن محتوای عالی و مناسب برای سئو و بازدیدکنندگان سایت کمک خواهد کرد.


طراحی سایت

طراحی سایت وبلیو با 11 سال سابقه در طراحی سایت و سئو، طراحی سایت از 295 هزار تومان طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت با سئو حرفه ای. تلفن: 9-02188480538

مهم ترین بخش در تولید محتوا
منوها و صفحه‌های زیادی هستند که نیاز به تولید محتوا دارند. اما کدام صفحه، نیاز دارد که اولین تولید محتوا روی ان صورت بگیرد؟ مهم ترین صفحاتی که برای تولید محتوا ارجحیت دارند، صفحات زیر هستند:
1.    تولید محتوا در صفحه درباره ما
2.    تولید محتوا برای صفحه تماس با ما
3.    تولید محتوا در صفحه سوالات متداول
4.    تولید محتوا در صفحه اول سایت
5.    ایجاد منوها و تولید محتوا در آنها
6.    حداقل یک تولید محتوا در هر زیرمنو

تولید محتوا در صفحه درباره ما
اولویت تولید محتوا با صفحه درباره ما است. در هر برهه و زمانی که از سایت خود هستید، بهتر است اولین کاری که در حوزه تولید محتوا انجام می‌دهید، محتوای صفحه درباره ما را تولید کنید. هیچ چیز به اندازه یک تولید محتوا کوتاه در مورد شرکت و فعالیت‌های آن اهمیت ندارد.

تولید محتوا برای صفحه تماس با ما
راه را برای ارتباط مشتری‌ها با شما را باز کنید. تولید محتوا صفحه تماس با ما سخت نیست، اما حیاتی است.

تولید محتوا‌ در صفحه سوالات متداول
کسی که فعالیت شما علاقه مند است، دوست دارید بیشتر در مورد شما بداند. تولید محتوا در صفحه سوالات متداول، شما را از تمام رقبا متمایز می‌کند. به علاوه این که، تولید محتوا در صفحه سوالات متداول، یکی از راه‌های ایجاد انگیزه و اعتماد مشتری برای خرید از شما یا استفاده از خدمات شما است.

تولید محتوا‌ در صفحه اول سایت
در حد یک مطلب کوتاه هم که شده در صفحه اول، تولید محتوا کنید. چرا که تولید محتوا در صفحه اول، به معنای احترام به بازدید کننده سایت است.

ایجاد منوها و تولید محتوا در آنها
ساختار منوها را درست تعریف کنید. منوهایتان را دسته بندی کنید و از زیرمنو برای مرتب کردن مطالبتان استفاده کنید. منوها باید به گونه ای طراحی شوند که مخاطب با کمترین کلیک به هدف مورد نظرش برسد.

حداقل یک تولید محتوا در هر زیرمنو
منوی خالی از محتوا، مثل خانه خالی از سکنه است. حداقل یک تولید محتوا در هر زیر منو انجام بدهید. و بعد به ترتیب روزهای هفته، هدف مشخصی برای تولید محتوا در نظر بگیرید. بازدیدکننده سایت را اهلی خود کنید.نوشته شده توسط:
در بخش: بلاگ
در تاریخ: سه شنبه, 02 تیر 1394 00:00
Rate this item
(1 Vote)
Read 5450 times

طراحی سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان وب, طراحی وب سایت ارزان ساخت, طراحی وب ارزان لوگو, طراحی سایت ارزان فروشگاه, طراحی سایت ارزان قالب, طراحی سایت ارزان خرید, طراحی سایت ارزان اینترنتی, طراحی سایت ارزان پرتال, طراحی سایت ارزان هزینه

طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان نمونه, طراحی سایت رایگان وردپرس, طراحی سایت رایگان تبلیغاتی, طراحی سایت رایگان پشتیبانی, طراحی سایت رایگان مدرسه, طراحی سایت رایگان داینامیک, طراحی سایت رایگان وبلیو, طراحی سایت رایگان مقالات, طراحی سایت رایگان فارسی

بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت رایگان نمونه,بهینه سازی سایت طراحی سایت,بهینه سازی سایت طراحی,بهینه سازی سایت سئو ,بهینه سازی سایت تبلیغاتی,بهینه سازی سایت خبری,بهینه سازی سایت نیازمندی,

طراحی

طراحی زیبا, طراحی تعرفه, طراحی ایجاد, طراحی راه اندازی, طراحی اصفهان, طراحی مشهد, طراحی کرج

سایت

سایت تهران, سایت بنر, سایت آنلاین, سایت موتور, سایت آموزش, سایت مجانی, سایت استاتیک