اهمیت صفحه تماس با ما

اهمیت صفحه تماس با ما  چیست و چرا هر سایتی باید یک صفحه تماس با ما  با مطالب مفید داشته باشد؟ اهمیت صفحه تماس با ما  در اعتماد مشتریان به شما است. زیرا مانند هر فروشگاه، شرکت یا کسب و کار فیزیکی، بازدیدکنندگان دوست دارند با مدیر کسب و کار یا کارمندان ان تماس داشته باشند.
مدیرانی که اهمیت صفحه تماس با ما  را می شناسند، برای این صفحه، تمام راه های ارتباطی مورد نیاز از ای میل، شماره تماس، نام مدیر هر بخش و... را در صفحه تماس با ما  قرار می دهند. کلیدی بودن اهمیت صفحه تماس با ما  در افزایش اعتبار سایت شما است. مخصوصاً اگر یک سایت فروشگاهی هستید، داشتن ادرس شرکت و شماره تماس معتبر، جزو مهم ترین دلایل وجود صفحه تماس با ما  است.


طراحی سایت

طراحی سایت وبلیو با 11 سال سابقه در طراحی سایت و سئو، طراحی سایت از 295 هزار تومان طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت با سئو حرفه ای. تلفن: 9-02188480538

اهمیت در دسترس بودن صفحه تماس با ما
بهترین راه برای این که از اهمیت صفحه تماس با ما  استفاده کنید، در دسترس گذاشتن آن است. مخاطب باید بتواند در نزدیک ترین مرکز نگاه، صفحه تماس با ما  را روی سایت شما پیدا کند. گذاشتن صفحه تماس با ما  در انتهای صفحه، زیر لینک ها، و هر جایی که دیگری که مخاطب برای پیدا کردن ان مجبور به جستجو است، اصلاً کار مناسبی نیست.
بهترین جا برای صفحه تماس با ما  ، منوهای سایت هستند. سایت های امروزی از اهمیت صفحه تماس با ما  مطلعند و حتماً یک گزینه تماس با ما در منوهای سایت قرار می دهند.

اهمیت صفحه تماس با ما  بدون تبلیغات
کسی که روی سایت شما به صفحه تماس با ما  مراجعه می کند، حتماً به دنبال ارتباط با شما هستند. بنابراین گذاشتن تبلیغات در صفحه تماس با ما  موضوعیتی ندارد و باید از ان پرهیز کنید.

بازدید صفحه تماس با ما  
صفحه تماس با ما  یکی از صفحاتی است که در عین این که بسیار ساده و مختصر است، بازدید زیادی نیز دارد. کمتر مخاطبی را روی سایت می توانید پیدا کنید که یک بار هم که شده، سراغ صفحه تماس با ما  نرفته باشد. مخصوصاً اگر سایت شما، یک سایت فروشگاهی یا خدماتی باشد. شکایت از خدمات یا پیشنهادات مرتبط، می بایست جایی برای  ارائه داشته باشد.  بهترین راه برای ارائه نظرات، صفحه تماس با ما  خواهد بود. زیرا مطمئن ترین راهی که می توان مطمئن شد، حرف ما به گوش گردانندگان سایت خواهد رسید، صفحه تماس با ما  است.

محتوای صفحه تماس با ما
سعی کنید، راه ارتباطی تمام کسانی که به نوعی با مخاطبان سایت در ارتباط هستند در صفحه تماس با ما  قید شود. مخصوصاً کسانی که برای ارائه تبلیغات یا تبادل، به صفحه تماس با ما  می ایند. مدیر روابط عمومی، مدیر سایت، مدیر بازرگانی، مدیر فروش و شکایات و پیشنهادات جزو مهم ترین اجزای صفحه تماس با ما  هستند.


نوشته شده توسط:
در بخش: بلاگ
در تاریخ: سه شنبه, 02 تیر 1394 00:00
Rate this item
(1 Vote)
Read 5514 times

طراحی سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان وب, طراحی وب سایت ارزان ساخت, طراحی وب ارزان لوگو, طراحی سایت ارزان فروشگاه, طراحی سایت ارزان قالب, طراحی سایت ارزان خرید, طراحی سایت ارزان اینترنتی, طراحی سایت ارزان پرتال, طراحی سایت ارزان هزینه

طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان نمونه, طراحی سایت رایگان وردپرس, طراحی سایت رایگان تبلیغاتی, طراحی سایت رایگان پشتیبانی, طراحی سایت رایگان مدرسه, طراحی سایت رایگان داینامیک, طراحی سایت رایگان وبلیو, طراحی سایت رایگان مقالات, طراحی سایت رایگان فارسی

بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت رایگان نمونه,بهینه سازی سایت طراحی سایت,بهینه سازی سایت طراحی,بهینه سازی سایت سئو ,بهینه سازی سایت تبلیغاتی,بهینه سازی سایت خبری,بهینه سازی سایت نیازمندی,

طراحی

طراحی زیبا, طراحی تعرفه, طراحی ایجاد, طراحی راه اندازی, طراحی اصفهان, طراحی مشهد, طراحی کرج

سایت

سایت تهران, سایت بنر, سایت آنلاین, سایت موتور, سایت آموزش, سایت مجانی, سایت استاتیک