اخبار سایت

راه اندازی اخبار سایت و تاثیر آن در سئو

اخبار سایت یکی از مهم ترین دلایلی است که بازدیدکنندگان شما از پویایی سایت شما مطمئن می‌شوند. در صورتی که در بخش اخبار سایت شما مقالات به روز و مرتبط با فعالیت شما وجود داشته باشد، اعتماد بازدیدکنندگان به سایت شما بالا می‌رود. گوگل هم با دیدن اخبار سایت به شما اعتماد بیشتری می‌کند. یکی از دلایلی که باید اخبار سایت را راه انداخت، سئوی سایت شما است. تیم تولید محتوای وبلیو آماده خدمت رسانی در بخش اخبار سایت و مدیریت رسانه شما است.

 

اخبار سایت و اعتماد مشتریان

تصور خود را در مورد اخبار سایت چیست؟ یک بخش بی اهمیت که کسی آن را نمی خواند؟ یک دردسر اضافی برای ورود مطالب و تامین محتوا! تصور شما کاملاً اشتباه است. از دید یک بازدید کننده، نشانه پویایی و حیات یک سایت، اخرین اخبار سایت سایت است. تاریخ اخرین خبر سایت به مخاطبان شما می‌گوید که این سایت توسط یک شرکت پیگیر و زنده هدایت می‌شود.

تصور یک مشتری بعد از دیدن اخبار سایت این است که مطالب روی سایت خیلی قدیمی نیست و می‌تواند به مطالب منتشر شده اعتماد کند. و اگر شما یک سایت فروشگاهی باشید، با دیدن اخبار سایت متوجه می‌شود که قیمت‌های کالاهای موجود در سایت قابل اعتماد است. پس اخبار سایت را برای نشان دادن پویایی سایت راه بیاندازید.

 

جذابیت اخبار سایت

گذاشتن یک خبر سرد و بی روح که صرفاً به بیان یک مطلب می‌پردازد، پویا کردن اخبار سایت نیست. اگر دارید از بخش اخبار سایت استفاده می‌کنید، بهتر است این کار را خیلی جذاب و جدی انجام دهید. مهم نیست که این خبر در مورد خود شما است یا دیگران. مهم این است که خبر ارسال شده در اخبار سایت ان قدر جذاب باشد که بازدیدکننده بعد از دیدن آن، به دنبال دیدن بقیه اخبار سایت هم ترغیب شود. ان وقت در لابلای اخبار سایت ، یک فعالیت یا موضوعی که به شدت دنبال ان بوده است را پیدا می‌کند و سفارش می‌دهد.

 

اخبار سایت و مشتریان فعلی

وقتی در مورد یکی از مشتریان فعلی شما در اخبار سایت مطلب یا خبری چاپ شود، مشتری احساس اهمیت می‌کند. نه تنها خود مشتری، بلکه رقبای او نیز ‌با دیدن خبر شما در اخبار سایت به دنبال کشف شما می‌گردند. ممکن است تلفن را بردارند و با شما تماس بگیرند تا به انها هم خدمات بدهید. مسلماً اگر مشتریان شما، در ادامه راهشان موفقیتی کسب کنند، اولین مطلبی که در روی اینترنت در مورد انها پیدا می‌شود، خبری است که روی اخبار سایت شما درج شده است. پس مشتریان خود را جدی بگیرید و در اخبار سایت از انها صحبت کنید.

 

 

نوشته شده توسط:
در بخش: بلاگ
در تاریخ: سه شنبه, 02 تیر 1394 00:00
Rate this item
(1 Vote)
Read 5490 times

طراحی سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان وب, طراحی وب سایت ارزان ساخت, طراحی وب ارزان لوگو, طراحی سایت ارزان فروشگاه, طراحی سایت ارزان قالب, طراحی سایت ارزان خرید, طراحی سایت ارزان اینترنتی, طراحی سایت ارزان پرتال, طراحی سایت ارزان هزینه

طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان نمونه, طراحی سایت رایگان وردپرس, طراحی سایت رایگان تبلیغاتی, طراحی سایت رایگان پشتیبانی, طراحی سایت رایگان مدرسه, طراحی سایت رایگان داینامیک, طراحی سایت رایگان وبلیو, طراحی سایت رایگان مقالات, طراحی سایت رایگان فارسی

بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت رایگان نمونه,بهینه سازی سایت طراحی سایت,بهینه سازی سایت طراحی,بهینه سازی سایت سئو ,بهینه سازی سایت تبلیغاتی,بهینه سازی سایت خبری,بهینه سازی سایت نیازمندی,

طراحی

طراحی زیبا, طراحی تعرفه, طراحی ایجاد, طراحی راه اندازی, طراحی اصفهان, طراحی مشهد, طراحی کرج

سایت

سایت تهران, سایت بنر, سایت آنلاین, سایت موتور, سایت آموزش, سایت مجانی, سایت استاتیک