سایت طراحی عکس

سایت طراحی عکس یکی از تفریحات اینترنتی شده است. شما می‌توانید از سایت طراحی عکس برای قرار دادن تصویر خود در  فریم ها و مکان های مختلف استفاده می‌شود. وبلیو در این مقاله، بهترین سایت های طراحی عکس را به شما معرفی می‌کند. عکس صورت خود را انتخاب کنید و در یک سایت طراحی عکس ، صورت خود را در جاهای مختلف قرار دهید.
 

طراحی سایت

طراحی سایت وبلیو با 11 سال سابقه در طراحی سایت و سئو، طراحی سایت از 295 هزار تومان طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت با سئو حرفه ای. تلفن: 9-02188480538

فتوفانیا اولین سایت طراحی عکس
اگر چند باری هم سعی کرده باشید از سایت طراحی عکس استفاده کنید، حتماً با سایت www.photofunia.com برخورد کرده اید. فتوفانیا اولین سایت طراحی عکس است که توسط ایرانی ها مورد توجه قرار گرفت و کیفیت تصاویر بالایی نیز دارد. در این سایت طراحی عکس شما توانایی ساخت فیلم را هم دارید. کیفیت عکس ها در سایت طراحی عکس فتوفانیا در حد HD هم می‌تواند باشد. که این به سلیقه و انتخاب شما است. قابلیت اضافه کردن متن در بعضی از عکس ها در این سایت طراحی عکس نیز قرار داده شده است.

لوناپیکس ، سایت طراحی عکس با فریم و GIF
تمرکز www.loonapix.com استفاده از فریم های عکس است. عکس شما در فریم ها و قاب های خلاقانه ای در سایت طراحی عکس لوناپیکس قرار می‌گیرد. قاب هایی که در این سایت طراحی عکس استفاده شده است، ممکن است فضای شهری، طبیعت و... باشد اما عکس شما حتماً در یک قاب قرار می‌گیرد.

فانی فوتو ، سایت طراحی عکس عاشقانه
کیفیت عکس در سایت Funny.pho.to در حد HD در نظر گرفته شده است. تمرکز این سایت طراحی عکس روی عکس های عاشقانه و فانتزی است.‌ عکسی که روی عکس های تبلیغی این سایت طراحی عکس قرار گرفته است، عکس یک زن خندان است که با کلیت کار سایت طراحی عکس فانی فوتو همخوان است.

سایت طراحی عکس کالندریکا
در بین سایت های طراحی عکس ، سایت طراحی عکس کالندریکا رویه متفاوتی را در نظر گرفته است. شما می‌توانید در این سایت طراحی عکس‌ از تقویم روز برای قرار دادن عکس خود استفاده کندی. با ویژگی هایی که برای روز ولنتاین در نظر گرفته است. در این سایت طراحی عکس امکان قرار دادن دو تا عکس در یک صفحه تقویم وجود دارد و می‌تواند تصویر یک زوج در این تصاویر ادغام شود.

پیک پیکو، سایت طراحی عکس ایرانی
بازار داخلی هم تلاش کرده است که سایت طراحی عکس داشته باشد. pic-pico.com یک سایت ایرانی است که تمرکزش را روی عکس کودکان قرار داده است. سایت طراحی عکس پیک پیکو امکانات رایگان ندارد، اما می‌تونید عکسی ویژه و خاص داشته باشید.

 

نوشته شده توسط:
در بخش: بلاگ
در تاریخ: سه شنبه, 02 تیر 1394 00:00
Rate this item
(1 Vote)
Read 6146 times

طراحی سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان وب, طراحی وب سایت ارزان ساخت, طراحی وب ارزان لوگو, طراحی سایت ارزان فروشگاه, طراحی سایت ارزان قالب, طراحی سایت ارزان خرید, طراحی سایت ارزان اینترنتی, طراحی سایت ارزان پرتال, طراحی سایت ارزان هزینه

طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان نمونه, طراحی سایت رایگان وردپرس, طراحی سایت رایگان تبلیغاتی, طراحی سایت رایگان پشتیبانی, طراحی سایت رایگان مدرسه, طراحی سایت رایگان داینامیک, طراحی سایت رایگان وبلیو, طراحی سایت رایگان مقالات, طراحی سایت رایگان فارسی

بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت رایگان نمونه,بهینه سازی سایت طراحی سایت,بهینه سازی سایت طراحی,بهینه سازی سایت سئو ,بهینه سازی سایت تبلیغاتی,بهینه سازی سایت خبری,بهینه سازی سایت نیازمندی,

طراحی

طراحی زیبا, طراحی تعرفه, طراحی ایجاد, طراحی راه اندازی, طراحی اصفهان, طراحی مشهد, طراحی کرج

سایت

سایت تهران, سایت بنر, سایت آنلاین, سایت موتور, سایت آموزش, سایت مجانی, سایت استاتیک