ساخت وبلاگ روی سایت

ساخت وبلاگ
ساخت وبلاگ می‌تواند از طریق سرویس وبلاگ‌های معروف انجام شود، یا می‌تواند به صورت یک وبلاگ مستقل باشد.‌ امکان ساخت وبلاگ روی سایت هم وجود دارد و نیازی نیست حتماً روی یکی از بلاگ سرویس‌ها، اقدام به ساخت وبلاگ شود.  بعضی از سایت‌ها نیز مانند سایت‌های عکاسی، اقدام به ساخت وبلاگ و اختصاص دادن آن به هنرمندان می‌کنند. ساخت وبلاگ روی وبلاگ‌های عکاسی، با استقبال خوبی روبرو شده است. شرکت‌ها با ساخت وبلاگ دنبال ارتباط خودمانی تر با مخاطبان خود هستند. وبلیو در مورد ساخت وبلاگ روی سایت، ایده‌های متفاوتی دارد که می‌توانید از آن استفاده کنید.

طراحی سایت

طراحی سایت وبلیو با 11 سال سابقه در طراحی سایت و سئو، طراحی سایت از 295 هزار تومان طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت با سئو حرفه ای. تلفن: 9-02188480538


ارتباط ساده تر با ساخت وبلاگ‌
تفاوت ساخت وبلاگ و طراحی سایت در یک نکته ساده است. ساخت وبلاگ دسترسی مخاطبان به تمام مطالب را راحت تر می‌کند. شرکت‌هایی که به دنبال ارتباط صمیمانه تری با مخاطبان خود هستند، روی سایت خود اقدام به ساخت وبلاگ می‌کنند. طراحی و ساخت وبلاگ را می‌توان به صورت جداگانه و متفاوتی نیز انجام داد. به طوری که فضای صمیمانه در ساخت وبلاگ رعایت شود و طراحی ساخت وبلاگ ، تفاوت زیادی با کلیت سایت نداشته باشد. ساخت وبلاگ روی خود سایت، اعتبار وبلاگ ایجاد شده را بالاتر می‌برد و کمک زیادی به پشتیبانی و اطلاع رسانی کسب و کار می‌کند.
لحن وبلاگ، صمیمانه تر است و مخاطبان، احساس راحتی بیشتری برای نظر دادن و کامنت گذاشتن روی وبلاگ احساس می‌کنند. ساخت وبلاگ کمک می‌کند مخاطبان کم‌رو که خیلی جدی نیستند و می‌خواهند نظر خودشان را بگویند، به سمت بازدید روزانه از سایت شما ترغیب شوند.

روش ساخت وبلاگ روی سایت
برای ساخت وبلاگ روی سایت بایست یک ساب دامین روی سایت طراحی کرد. اگر از یک‌هاست خوب روی سایت خود استفاده می‌کنید، به احتمال زیاد اجازه ایجاد ساب دامین روی سایت را می‌دهد. داشتن امکان ایجاد ساب دامین روی‌هاست، اولین گام برای ساخت وبلاگ روی سایت است.
بعد از ایجاد ساب دامین روی سایت، طراحی برای ساخت وبلاگ روی سایت آغاز می‌شود. فضای ساخت وبلاگ بایست صمیمانه تر و راحت تر از فضای سایت باشد. بنابراین در ساخت وبلاگ از طراحی‌های ساده تر و صفحه نظردهی استفاده می‌شود. نظر دادن و کامنت گذاشتن در ساخت وبلاگ اهمیت زیادی دارد. زیرا اگر در ساخت وبلاگ روی سایت ، امنیت آن به درستی رعایت نشود، در ادامه به مشکل خواهید خورد.
به روز رسانی یک وبلاگ به صورت روزانه باید انجام شود. مخاطبان وبلاگ، علاقه دارند که هر روز یک مطلب جدید روی آن ببینند. بنابراین قبل از ساخت وبلاگ به این نکته خیلی ساده توجه کنید.

نوشته شده توسط:
در بخش: جستجو
در تاریخ: پنج شنبه, 19 شهریور 1394 00:00
Rate this item
(1 Vote)
Read 2512 times