نکات مهم گرافیک سایت

گرافیک سایت
گرافیک سایت اولین برخورد مخاطب اینترنتی با نام تجاری و برند شما است. گرافیک سایت مشتری را به کند و کاو بیشتر در سایت و کسب و کار شما ترغیب می‌کند. گرافیک سایت مرتبط بهترین راهی است که می‌شود از گرافیک سایت استفاده کرد. گرافیک سایت به طور خاص، با هنر گرافیک تفاوت دارد. گرافیک سایت جزیی از برنامه ریزی طراحی سایت است و دلیل اصلی بیشتر تفاوت‌ها با سایت‌های مشابه و رقیب به حساب می‌اید.


طراحی سایت

طراحی سایت وبلیو با 11 سال سابقه در طراحی سایت و سئو، طراحی سایت از 295 هزار تومان طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت با سئو حرفه ای. تلفن: 9-02188480538

گرافیک سایت یا گرافیک چاپی
معمولاً کسانی که کار گرافیک چاپی انجام داده اند، برای کنار آمدن با گرافیک سایت مدتی را باید تجربه کسب کنند. زیرا برای طراحی گرافیک سایت‌ ، نیاز به نگرش در مورد ساختار سایت است.
گرافیک سایت با توجه به کارآیی و کاربرد سایت بایستی طراحی شود. کارکردهای سایت مانند تغییر رنگ هنگام اشاره کاربر، اندازه عکس، حرکت‌ها در بین عکس‌ها و... باید در گرافیک سایت رعایت شوند.

گرافیک سایت –‌هارمونی بین اجزا
اولین نکته ای که باید در یک گرافیک سایت خوب رعایت کرد، یکپارچگی تصاویر و گرافیک سایت است. سایت به عنوان یک کل از واحد، باید شکل و شمایل یک دست و منسجمی داشته باشد. در گرافیک چاپی ممکن است که تصاویر دو صفحه از یک کاتالوگ یا نشریه متفاوت باشد. اما در گرافیک سایت بایستی تمام صفحات سایت را به یک شکل و رنگ طراحی کرد یا طرح‌های مشابه را به کار برد تا بازدید کننده، هنگام بازدید، با دیدن گرافیک سایت دچار سردرگمی نشود.
انسجام و ترکیب بندی تصاویر به علاوه انتخاب رنگ صحیح برای کل سایت، در گرافیک سایت رعایت می‌شود. گرافیک سایت کمک می‌کند که سایت به عنوان یک موجود واحد با اجزای به هم پیوسته دیده شوند.

گرافیک سایت – تایپوگرافی
کمبود فونت در گرافیک سایت مسئله دیگری است که یک گرافیست با آن روبرو می‌شود. دو فونت Tahoma , Arial تنها فونت‌هایی هستند که در متن سایت‌ها استفاده می‌شود. استفاده از تایپوگرافی در گرافیک سایت به همین دلیل است. ممکن است برای گرافیک سایت به ناچار فونت جدیدی نیز ایجاد کرد که فقط روی خود سایت استفاده شود.
با این حال، رویکرد در گرافیک سایت، استفاده کمتر از تایپوگرافی به جای متن است. زیرا متن قابل جست و جو در موتور جست و جوها است. اما تصویر به راحتی قابل جستجو نیست و ممکن است زحمات گرافیک سایت آن طور که باید و شاید دیده نشود.

گرافیک سایت – حجم عکس
در گرافیک چاپی اصرار به استفاده از تصاویر با حجم بالا وجود دارد. به خاطر اندازه بزرگی که تصاویر در گرافیک چاپی قرار است چاپ شود، عکس را با حجم بسیار بالا ذخیره می‌کنند. اما در گرافیک سایت تا جایی که ممکن است، عکس باید حجم پایین و کیفیت بالایی داشته باشد که سایت بتواند به راحتی باز شود.  


نوشته شده توسط:
در بخش: بلاگ
در تاریخ: سه شنبه, 02 تیر 1394 00:00
Rate this item
(0 votes)
Read 5995 times

طراحی سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان وب, طراحی وب سایت ارزان ساخت, طراحی وب ارزان لوگو, طراحی سایت ارزان فروشگاه, طراحی سایت ارزان قالب, طراحی سایت ارزان خرید, طراحی سایت ارزان اینترنتی, طراحی سایت ارزان پرتال, طراحی سایت ارزان هزینه

طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان نمونه, طراحی سایت رایگان وردپرس, طراحی سایت رایگان تبلیغاتی, طراحی سایت رایگان پشتیبانی, طراحی سایت رایگان مدرسه, طراحی سایت رایگان داینامیک, طراحی سایت رایگان وبلیو, طراحی سایت رایگان مقالات, طراحی سایت رایگان فارسی

بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت رایگان نمونه,بهینه سازی سایت طراحی سایت,بهینه سازی سایت طراحی,بهینه سازی سایت سئو ,بهینه سازی سایت تبلیغاتی,بهینه سازی سایت خبری,بهینه سازی سایت نیازمندی,

طراحی

طراحی زیبا, طراحی تعرفه, طراحی ایجاد, طراحی راه اندازی, طراحی اصفهان, طراحی مشهد, طراحی کرج

سایت

سایت تهران, سایت بنر, سایت آنلاین, سایت موتور, سایت آموزش, سایت مجانی, سایت استاتیک