طراح وب

طراح وب

طراح وب کسی است که ایده‌های گرافیکی و کاربردی سایت را اجرا می‌کند. طراح وب از خلاقیت و مهارت‌های فنی خود برای ایجاد و طراحی وب سایت‌ها استفاده می‌کند. در هنگام طراحی سایت، تنها کسی که لازم است تمام ایده‌های ما را بشنود، طراح وب است تا بتواند انها را در طراحی سایت اجرا کند. تمام جلسات اجرا و پشتیبانی در وبلیو با حضور یک طراح وب برگزار می‌شود. البته همیشه نکاتی هستند که در هیچ جلسه ای با طراح وب بیان نمی شوند، اما طراح وب آنها را اجرا می‌کند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت وبلیو با 11 سال سابقه در طراحی سایت و سئو، طراحی سایت از 295 هزار تومان طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت با سئو حرفه ای. تلفن: 9-02188480538

 

نکاتی که طراح وب رعایت می‌کند

طراح وب و تفاوت وب سایت در مرورگرها

مهم ترین نکته ای که طراح وب بدون اطلاع ما انجام می‌دهد، هماهنگی بین مرورگرها است. مهم ترین مرورگری که ما می‌شناسیم، اینترنت اکسپلورر است. اما طراح وب مرورگرهای دیگری هم می‌شناسد که وب سایت‌ها روی آن باز می‌شوند. فایرفاکس، گوگل کروم، اپرا و سافاری جزو مرورگرهای مهم فضای وب فارسی هستند. در کشورهای دیگر نیز مانند چین، مرورگری مانند بایدو اهمیت زیادی دارد. طراح وب همه این مرورگرها را می‌شناسد و در طراحی سایت خود سعی می‌کند بدون اسیب زدن به انها این کار را انجام دهد.

 

طراح وب و تمرکز سایت

طراح وب تعیین می‌کند که کدام مطلب روی سایت مورد توجه قرار بگیرد. اگر طراح وب‌ بداند که کار شما با اسلایدشوی کوچک راه می‌افتد، از ان استفاده می‌کند. طراح وب ممکن است برای سایت‌های فروشگاهی از اسلایدشوی بزرگ استفاده کند تا دید کامل روی ان قرار بگیرد. طراح وب خوب است که درک درستی از مکان اصلی توجه روی سایت شما دارد.

 

طراح وب و قالب مناسب

هر کسب و کاری نیاز به یک قالب متناسب دارد. تجربه طراح وب به شما می‌گوید که استفاده از کدام قالب، بهترین کمک را به شما می‌کند. طراح وب ترجیح می‌دهد که برای سایت خبری از قالب سه ستونه و برای سایت فروشگاهی از اسلایدشو استفاده کند. پس اولین سوالی که باید به طراح وب پاسخ بدهید، نوع کسب و کار شماست.

 

طراح وب‌ و امنیت سایت

معمولاً هیچ طراح وب سایتی دوست ندارد با خطر از دست رفتن تمام اطلاعات روی سایت مواجه شود. مشتری‌ها معمولاً طراح وب‌ را در این زمینه مسئول می‌دانند. طراح وب تا جایی که امکان دارد به امنیت سایت فکر می‌کند و اجازه نمی دهد که سایت از دست برود.

شرکت‌های ارائه دهنده‌هاست، معمولاً از کل اطلاعات روی سایت، به طور منظم بکاپ می‌گیرند.. اما ممکن است فاصله یک ماهه بین آخرین بکاپ تا آخرین مطلب، اطلاعات زیادی را از بین ببرد. بنابراین شرط مهمی که طراح وب بدون بیان شما رعایت می‌کند، امنیت سایت است.

نوشته شده توسط: وبلیو
در بخش: جستجو
در تاریخ: دوشنبه, 23 شهریور 1394 00:00
Rate this item
(1 Vote)
Read 3018 times