قالب رایگان

قالب رایگان را معمولاً کسانی دانلود می‌کنند که دانش کافی برای طراحی سایت ندارند. بنابراین با دریافت یک قالب رایگان سعی می‌کنند که یک کسب و کار جدید راه اندازی کنند. اما آیا قالب رایگان راه مناسبی برای ورود به دنیای مجازی است؟! اگر می‌خواهید از قالب رایگان دانلود شده استفاده کنید، بهتر است به همان شیوه ای که هست از آن بهره ببرید. تغییرات در قالب رایگان به دلیل مشکلات گرافیکی و امنیتی که ایجاد می‌شود، ممکن است باعث ایجاد اختلال در قالب رایگان شود. وبلیو مزایا و معایب قالب رایگان را در این مقاله با شما در میان می‌گذارد.

طراحی سایت

طراحی سایت وبلیو با 11 سال سابقه در طراحی سایت و سئو، طراحی سایت از 295 هزار تومان طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت با سئو حرفه ای. تلفن: 9-02188480538

 

قالب رایگان وبلاگ

بسیاری از سرویس‌های وبلاگ، برای کاربران خود قالب رایگان وبلاگ در اختیار قرار می‌دهند. این قالب‌های رایگان از انجا که توسط بیشتر کاربران استفاده می‌شوند، صرفاً قالب رایگان اماده هستند که برای حضور شما در ان سرویس بلاگ طراحی شده اند. اما اگر بخواهید قالب متفاوت داشته باشید، می‌بایست یا قالب وبلاگ را سفارش دهید یا این که به دنبال قالب رایگان متفاوت بروید. بیشتر قالب‌های رایگان وبلاگ، دو ستونه یا سه ستونه هستند و انعطاف زیادی در ان وجود ندارد. انتظار یک سایت از قالب رایگان وبلاگ را نداشته باشید، زیرا قالب رایگان‌ وبلاگ است نه قالب رایگان وب سایت. بنابراین داشتن منوهای مختلف و صفحه های متعدد از جمله تماس با ما و فرم های متفاوت را از قالب رایگان وبلاگ نداشته باشید.

 

قالب رایگان سایت

در سایت، گزینه‌های بیشتری برای قالب رایگان داریم. به جز قالب‌های دو ستونه و سه ستونه که در قالب رایگان وبلاگ هم وجود دارد. اما امکانات دیگری در قالب رایگان وب سایت وجود دارد که در قالب رایگان وبلاگ وجود ندارد.

قالب رایگان سایت - اسلایدشو

اسلایدشو، یکی از امکاناتی است که در قالب رایگان‌ سایت وجود دارد. اسلایدشو ممکن است در قسمت‌های مختلفی از سایت قرار بگیرند. قالب رایگان سایت‌های خبری معمولاً کوچکتر از اسلایدشوی قالب رایگان پزشکی یا قالب رایگان فروشگاهی است.زیرا متن خبر در سایت‌های خبری مهم تر از عکس آن‌ها است. در حالی که از یک قالب رایگان فروشگاهی یا قالب رایگان‌ پزشکی انتظار می‌رود که نمونه کارهای متفاوت را به ما نمایش بدهد.

 

قالب رایگان سایت واکنش گرا

اگر به دنبال این هستید که سایت شما در روی موبایل، تبلیت و مانیتورهای کوچک نیز درست نمایش داده شود، از قالب رایگان واکنش گرا استفاده کنید. زیرا قالب رایگان‌ واکنش گرا یا ریسپانسیو باعث می‌شود که عرض سایت با عرض مانیتوری که در آن نمایش داده می‌شود، هماهنگ شود. بنابراین واکنش گرا بودن مهم ترین نکته در قالب رایگان‌ سایت امروزی به حساب می‌اید.

 

نوشته شده توسط: وبلیو
در بخش: جستجو
در تاریخ: پنج شنبه, 09 مهر 1394 00:00
Rate this item
(0 votes)
Read 3206 times