طراحی پرتال

طراحی پرتال به هدف طبقه بندی کردن اطلاعات و تعریف دسترسی آنها طراحی می‌شوند. طراحی پرتال در واقع یکی از پیچیده ترین بخش‌های طراحی سایت است که نیاز به دانش برنامه نویسی بالایی دارد و وبلیو این توانایی را دارد. طراحی پرتال معمولاً با استفاده از زبان‌های برنامه نویسی PHP یا ASP.NET انجام می‌شود.

با توجه به رشد روز افزون پرتال‌های خبری و تجاری و شخصی و... طراحی پرتال به یکی از پیشنهادهای جدی سازمان‌ها تبدیل شده است که با هدف دسته بندی اطلاعات و جذب مخاطبان بیشتری نسبت به سایت هستند. طراحی پرتال ، طراحی مجموعه ای وب سایت در زمینه‌های مختلف در یک سایت است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت وبلیو با 11 سال سابقه در طراحی سایت و سئو، طراحی سایت از 295 هزار تومان طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت با سئو حرفه ای. تلفن: 9-02188480538

 

طراحی پرتال درباره پرتال

برای طراحی پرتال نیاز نیست که یک موضوع مشخص را برای طراحی سایت در نظر بگیریم. طراحی پرتال می‌تواند مجموعه ای از چند موضوع است که در طراحی پرتال استفاده می‌شوند. فرایند طراحی پرتال بیشتر روی طراحی گرافیکی و دسته بندی طراحی پرتال تمرکز دارد.

 

طراحی پرتال انواع پرتال

طراحی پرتال شخصی

ممکن است پزشکان، مدیران ، اساتید محترم و هنرمندان بخواهند به طراحی پرتال روی بیاورند و درباره موضوعات مختلف رشته خود مانند انواع موزیک، انواع سینما، هنرهای مختلف و... در طراحی پرتال‌ خود استفاده کنند و مخاطبان جدیدی را جذب نمایند. وبلیو توانایی طراحی پرتال شخصی تمام اقشار جامعه را دارد.

 

طراحی پرتال‌ خبری

انواع خبرهای مختلف می‌توانند در طراحی پرتال خبری کاربرد داشته باشند. طراحی پرتال به دسته بندی موضوعات خبری، لوگوی خبرگزاری، اخبار مهم و.... تمرکز می‌کند و در طراحی پرتال کاربرپسند بودن مطالب را در نظر می‌گیرد.

 

طراحی پرتال مدارس و مراکز آموزشگاهی

موسسات آموزشی نیز می‌توانند از طراحی پرتال برای جذب مخاطبان خود استفاده کنند. موسسات آموزشی زیادی هستند که می‌توانند از طراحی پرتال استفاده کنند تا در موضوعات مختلف فعالیت کنند و کار اموزشی خود را در طراحی پرتال‌ بگنجانند.

 

طراحی پرتال سازمان‌ها و ادارات

سازمان‌ها و ادارات فرهنگی هنری، انجمن‌های علمی و طراحی سایت موسسات تحقیقاتی، می‌توانند با طراحی پرتال اطلاعات مختلف سازمان خود را منتشر کنند.

 

طراحی پرتال آژانس‌های مسافرتی

آژانس‌های مسافرتی هم مشتری طراحی پرتال هستند. زیرا برای آژانس‌های مسافرتی، جنبه‌های مختلف مسافرت و تور و گردشگری اهمیت زیادی دارد. زیرا در طراحی پرتال بایستی با مخاطبان زیادی ارتباط داشته باشند و از هر طیف و گروهی می‌تواند مشتری داشته باشد. طراحی پرتال آژانس مسافرتی یک گزینه بسیار مهم برای انتخاب مسافران است. زیرا دانش عمومی بالا در مورد سفری که قصد انتخاب آن را دارند، در طراحی پرتال آژانس مسافرتی به کار می‌روند.

نوشته شده توسط: وبلیو
در بخش: جستجو
در تاریخ: جمعه, 20 شهریور 1394 00:00
Rate this item
(0 votes)
Read 3028 times