هزینه طراحی سایت

هزینه طراحی سایت با توجه به خروجی سایت و کارکرد سایت متغیر است. اما برای یک سایت خوب، هزینه طراحی سایت ملاک کار نیست. بلکه خروجی سایت باید به گونه ای باشد که رضایت شما را جلب کند. ما در وبلیو کیفیت طراحی سایت را به هزینه طراحی سایت ترجیح می‌دهیم و خدماتی که ارائه می‌کنیم را منوط به پرداخت هزینه طراحی سایت سنگین نمی دانیم. اصل ما در وبلیو رضایت مشتری از خدمات ارائه شده است و اعتقاد داریم هزینه طراحی سایت‌ نمی‌تواند ملاک مناسبی برای محک کیفیت یک شرکت طراحی وب سایت باشد. هزینه طراحی سایت وبلیو در سه پکیج ویدا، وینا و واینا، بین 895.000 تومان تا 2.690.000 تومان و پکیج فروشگاه ساز 2.870.000 تومان است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت وبلیو با 11 سال سابقه در طراحی سایت و سئو، طراحی سایت از 295 هزار تومان طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت با سئو حرفه ای. تلفن: 9-02188480538

 

هزینه طراحی سایت‌ ارزان

ارزان بودن هزینه طراحی سایت ملاک خوبی برای کیفیت سایت نیست. اگر به دنبال هزینه طراحی سایت ارزان هستید، همیشه این نکته را در نظر بگیرید که همه کار سایت، با هزینه طراحی سایت انجام نمی شود. اگر سایت بر پایه سئو طراحی شود، امنیت سایت رعایت شود و گرافیک درستی نیز روی آن قرار بگیرد، هزینه طراحی سایت شما با درامدی که از روی سایت به دست می‌آورید جبران خواهد شد.

 

هزینه طراحی سایت - امنیت

امنیت در یک سایت، یکی از مهم ترین دغدغه‌های صاحبان سایت است. شرکت‌های طراحی سایت، به خاطر پشتیبانی از سایت‌ها، تلاش می‌کنند که هزینه طراحی سایت را طوری تعیین کنند که بتوانند امنیت سایت را نیز تامین کنند. ممکن است هزینه طراحی سایت با هزینه پشتیبانی سایت متفاوت باشد. اما شرکت‌ها معمولاً این نکته را در نظر می‌گیرند که ممکن است پشتیبانی سایت نیز به خودشان سپرده شود. بنابراین با هزینه طراحی سایت درست، می‌توانید از امنیت سایت خود مطمئن شوید. وبلیو امنیت سایت‌هایی که طراحی می‌کند را به درستی رعایت می‌کند.

 

هزینه طراحی سایت گرافیک

بهتر است به گرافیک سایت توجه کنید. ویترین شما، سایت شما است. اگر به دنبال هزینه طراحی سایت مناسب هستید، به این توجه داشته باشید که گرافیک سایت می‌تواند جزیی از هزینه طراحی سایت باشد. یک گرافیک زیبا در طراحی سایت، کمک زیادی به نگه داشتن بازدیدکنندگان روی سایت می‌کند. بالا رفتن زمان استفاده بازدیدکنندگان از سایت، در بالا رفتن رتبه سئو و پیج رنک شما موثر است. بنابراین گرافیک یکی از مهم ترین مسائلی است که در هزینه طراحی سایت‌ پرداخت می‌کنید. وبلیو دارای تیم گرافیک زبده ای است که رزومه ای عالی دارند.

 

هزینه طراحی سایت سئو

سایت‌هایی که بر پایه سئو طراحی می‌شوند، ارزش بالاتری دارند. اگر بخواهید که رتبه سایت شما در گوگل بالا بیاید، که مسلماً ایده هر کسی است که روی اینترنت کار می‌کند، با هزینه طراحی سایت مناسب، هزینه کمتری برای سئو پرداخت می‌کنید. زیرا نیازی نیست که زحمت زیادی روی سایت شما کشیده شود. تمام سایت‌ها در وبلیو بر پایه سئو طراحی می‌شوند.

نوشته شده توسط: وبلیو
در بخش: جستجو
در تاریخ: سه شنبه, 07 مهر 1394 00:00
Rate this item
(0 votes)
Read 3049 times