طراحی قالب سایت

طراحی قالب سایت روی محل قرارگیری اجزای مختلف سایت و کاربرد آنها تمرکز دارد. انتخاب درست محل منوها، باکس‌ها و مطالب و دیگر اجزای احتمالی سایت از طراحی گرافیک در طراحی قالب سایت مهم‌تر است. شرکت طراحی سایت وبلیو با 12 سال سابقه در طراحی قالب سایت آماده خدمت رسانی به شما در طراحی قالب سایت و مشاوره در مورد سئو و طراحی سایت به شما است. وبلیو در این مقاله درباره اهمیت اجزای سایت در طراحی قالب سایت با شما صحیت خواهد کرد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت وبلیو با 11 سال سابقه در طراحی سایت و سئو، طراحی سایت از 295 هزار تومان طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت با سئو حرفه ای. تلفن: 9-02188480538

 

محل قرارگیری منوها در طراحی قالب سایت

منوها در طراحی قالب سایت اهمیت حیاتی دارند. تعداد منوها و زیرمنوها و محل قرارگیری و نوع باز شدن منوها، اولین قدم در طراحی قالب سایت است. در طراحی قالب سایت منوها نباید آن قدر زیاد باشند که سایت را شلوغ کنند. همچنین کم بودن منوها نیز باعث می‌شود این حس به مخاطب القا شود که سایت هنوز شروع به کار نکرده است.

زیرمنوها می‌توانند به خلوت شدن منوها و کارایی بیشتر آنها در طراحی قالب سایت کمک کنند. پر بودن زیرمنوها نیز به نمایش بهتر سایت در طراحی قالب سایت کمک می‌کند. حتی اگر قرار است بعدا زیرمنوها پر شوند، بهتر است در طراحی قالب سایت قرار دادده شوند. محل قرارگیری منوها در طراحی قالب سایت در صفحه اصلی و صفحات داخلی و همچنین در نمایشگرهای کوچکتر می‌تواند متفاوت باشد.

 

باکس‌ها در طراحی قالب سایت

استفاده از باکس در طراحی قالب سایت‌ کاربرد زیادی دارد. باکس‌ها معمولاً در ستون‌های کناری سایت قرار می‌گیرند و معمولاً شامل تبلیغات سایت می‌شوند. اما استفاده باکس در طراحی قالب سایت محدود به تبلیغات نمی‌شود. باکس‌ها در طراحی قالب سایت باید به گونه ای جاگذاری شوند که قسمت‌های مهم سایت در دسترس قرار بگیرند. باکس‌های معروقی که در طراحی قالب سایت به کار می‌روند، شامل منوها در صفحات داخلی سایت، لینک‌های مهم، آخرین اخبار، محبوب ترین‌ها، و... است.

 

اسلایدشو در طراحی قالب سایت

انتخاب یک اسلایدشوی مناسب در طراحی قالب سایت اهمیت زیادی دارد. حتی ممکن است در یک سری از سایت‌ها، نیاز به استفاده از اسلایدشو در طراحی قالب سایت نباشد. بنابراین استفاده درست و مناسب از اسلایدشو در طراحی قالب سایت اهمیت حیاتی پیدا می‌کند.

اسلایدشو می‌تواند در هدر سایت، زیر محل قرارگیری منوها، بالای آخرین مطالب و... در طراحی قالب سایت استفاده شوند. اسلایدشو در هدر سایت، معمولاً برای سایت‌های گردشگری، زیبایی، فروشگاهی و... کاربرد دارد. اسلایدشو در زیر محل قرارگیری منوها هم در طراحی قالب سایت پزشکی و زیبایی استفاده می‌شود. طراحی قالب سایت خبری نیز با اسلایدشو در بالای آخرین مطالب در صفحه اول سایت استفاده می‌شود.

نکته: اسلایدشو در صفحات داخلی طراحی قالب سایت استفاده نمی‌شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشته شده توسط: وبلیو
در بخش: جستجو
در تاریخ: یکشنبه, 05 مهر 1394 00:00
Rate this item
(1 Vote)
Read 3145 times