نحوه ساخت وبلاگ

نحوه ساخت وبلاگ در سایت و سرویس وبلاگ متفاوت است. وبلیو در این مقاله، نحوه ساخت وبلاگ روی سرویس بلاگ‌ها را توضیح می‌دهد. اگر می‌خواهید برای کار خود، وبلاگ‌های متعدد داشته باشید، می‌بایست با نحوه ساخت وبلاگ آشنا باشید. شاید بخواهید از بین روش‌های مختلف نحوه ساخت وبلاگ یکی را انتخاب کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت وبلیو با 11 سال سابقه در طراحی سایت و سئو، طراحی سایت از 295 هزار تومان طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت با سئو حرفه ای. تلفن: 9-02188480538

 

نحوه ساخت وبلاگ در بلاگ سرویس

نحوه ساخت وبلاگ در بلاگ سرویس‌های مختلف یکسان است. بلاگ سرویس چیست؟ بلاگ سرویس، سایتی است که به شما اجازه ساخت یک وبلاگ را می‌دهد. نحوه ساخت وبلاگ در بلاگ سرویس‌ها، بسیار ساده است و بیشتر بلاگ سرویس‌ها، راهنمایی‌های لازم را در مورد نحوه ساخت وبلاگ به کاربران خود می‌دهند. از بلاگ سرویس‌های معروف می‌توان اینها را نام برد:

بلاگفا ، پرشین بلاگ ، میهن بلاگ ، بلاگ اسکای، پارسی بلاگ جزو بلاگ سرویس‌های فارسی و بلاگر و وردپرس جزو بلاگ سرویس‌های خارجی پرطرفدار در بین ایرانی‌ها است. نحوه ساخت وبلاگ در تمام این بلاگ سرویس‌ها این است که ابتدا باید یک ای میل داشته باشید. سرویس بلاگر، از جی میل استفاده می‌کند. بنابراین نحوه ساخت وبلاگ در بلاگر کمی فرق می‌کند. در نحوه ساخت وبلاگ ، ای میل را بدون WWW وارد کنید.

 

نحوه ساخت وبلاگ در بلاگفا

بلاگفا، سرویس ساده ای است که به شما امکان ساخت وبلاگ می‌دهد. نحوه ساخت وبلاگ در بلاگفا، با توجه به نیاز می‌تواند گروهی و یا فردی باشد.

نحوه ساخت وبلاگ در بلاگفا به این صورت است که ابتدا یک نام کاربری یکتا انتخاب می‌کنید. نام کاربری می‌بایست قبلاً توسط کسی اشغال نشده باشد. سپس کلمه عبور، عنوان وبلاگ، نام نویسنده، و شرحی کوتاه بر نویسنده و وبلاگ را وارد می‌کنید. در نحوه ساخت وبلاگ همیشه در نظر داشته باشید که قوانین و مقررات سایت را بخوانید. مواظب ای میل خصوصی خود باشید. یکی از مهم ترین مراحل در نحوه ساخت وبلاگ ای میل خصوصی است که اگر لو برود، ممکن است تمام اطلاعات خود را از دست بدهید.

 

نحوه ساخت وبلاگ در پرشین بلاگ

نحوه ساخت وبلاگ در پرشین بلاگ هم درست مانند بلاگفا است. فقط با این تفاوت که نحوه ساخت وبلاگ گروهی در پرشین بلاگ، با بلاگفا متفاوت است. نحوه ساخت وبلاگ گروهی در بلاگفا از طریق داشتن یک ای میل انجام می‌شود. اما نحوه ساخت وبلاگ گروهی در پرشین بلاگ توسط اکانت افراد انجام می‌شود. بنابراین اضافه کردن یک کاربر به پرشین بلاگ، می‌بایست ابتدا در پرشین بلاگ ثبت نام کند.

 

نحوه ساخت وبلاگ در بلاگر

نحوه ساخت وبلاگ در بلاگر فقط به این دلیل متفاوت است که می‌بایست یک جی میل درست کنید. بقیه مراحل نحوه ساخت وبلاگ در بلاگر مانند بلاگ سرویس‌های دیگر است.

 

نحوه ساخت وبلاگ در دیگر بلاگ سرویس‌ها

داشتن ای میل، قدم اول نحوه ساخت وبلاگ در دیگر بلاگ سرویس‌ها است. اگر دنبال آدرس مشخصی هستید که در بلاگ سرویس‌های پرطرفدار پر است، می‌توانید نحوه ساخت وبلاگ در دیگر بلاگ سرویس‌ها را مطالعه کنید.

نوشته شده توسط: وبلیو
در بخش: جستجو
در تاریخ: شنبه, 11 مهر 1394 00:00
Rate this item
(2 votes)
Read 3067 times