طراحی قالب وبلاگ

طراحی قالب وبلاگ یکی از تخصصی ترین طراحی‌های گرافیکی است. وبلیو تمام امکانات طراحی قالب وبلاگ حرفه ای را دارد و تمام نیازهای یک طراحی قالب وبلاگ حرفه ای را می‌شناسد. گرافیک خوب، اندازه درست، هدرها و فوترهای مناسب و... را می‌توانید در یک طراحی قالب وبلاگ حرفه ای ببینید. تمام نکاتی که در یک طراحی قالب وبلاگ باید رعایت شود را در این مقاله خواهیم خواند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت وبلیو با 11 سال سابقه در طراحی سایت و سئو، طراحی سایت از 295 هزار تومان طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت با سئو حرفه ای. تلفن: 9-02188480538

 

طراحی قالب وبلاگ اندازه وبلاگ

مهم ترین نکته در طراحی قالب وبلاگ پیدا کردن اندازه قالب وبلاگ است. اگر اندازه وبلاگ به درستی رعایت نشود، بعد از طراحی قالب وبلاگ متوجه می‌شویم که ترتیب مطالب و شکل قیافه قالب وبلاگ از حالت عادی خارج شده است. در این نوع طراحی قالب وبلاگ متن‌ها در پایین ترین بخش قالب قرار می‌گیرند و ممکن است بازدیدکننده، از وجود چنین متنی در وبلاگ شما مطلع نشود. اندازه وبلاگ را در طراحی قالب وبلاگ از بین کدهای HTML پیدا می‌کنند.

 

طراحی قالب وبلاگ گرافیک وبلاگ

گرافیک در طراحی قالب وبلاگ یک کار به هم پیوسته است. نمی توان سربرگ یا هدر را بدون در نظر گرفتن تصویر ستون‌های کناری وبلاگ طراحی کرد. طراحی قالب وبلاگ طراحی کل وبلاگ است. اگر از فتوشاپ در طراحی قالب وبلاگ استفاده شود، تصویر کلی وبلاگ، یکدست خواهد بود. در این حالت طراحی قالب وبلاگ ، هدر سایت با یک خط نامرئی جدا خواهد شد تا به اندازه هدر سایت قرار بگیرد. اما وقتی تصویر کلی سایت در طراحی قالب وبلاگ دیده می‌شود، یک تصویر یکدست دیده می‌شود.

 

طراحی قالب وبلاگ کدهای HTML

دست زدن به کدهای HTML در طراحی قالب وبلاگ نیازمند دانش فنی است. اگر با تغییر یا حذف این کدها هنگام طراحی قالب وبلاگ ، شکل ظاهری وبلاگ به هم بریزد، یا بخش‌هایی از وبلاگ دیگر کار نکند، می‌بایست کار طراحی قالب وبلاگ را از ابتدا شروع کرد. بهترین راه این است که از کدهای HTML ارائه شده توسط بلاگ سرویس استفاده کنید تا دچار مشکلاتی به این شکل نشوید.

 

طراحی قالب وبلاگ کدهای اختصاصی جاوا

کدهای اختصاصی جاوا، کدهایی هستند که برای حذف تبلیغات، کدهای سیستم‌های کسب درآمد، تزیین سایت و... استفاده می‌شوند. مهم ترین کدهای اختصاصی جاوا که در طراحی قالب وبلاگ استفاده می‌شوند، کدهای مربوط به موزیک، شکل موس، کدهای مربوط به خوش‌آمدگویی به بازدیدکنندگان و خداحافظی با انها است که به صورت باکس طراحی می‌شوند.

کدهای اختصاصی جاوا، همان طور که از اسمش مشخص است به طور اختصاصی طراحی می‌شوند و کدهای اماده زیادی هستند که می‌توانید در طراحی قالب وبلاگ استفاده کنید. بعضی از سرویس‌ها، برای این کدهای اختصاصی، گزینه مشخصی در صفحه مدیریت کاربری قرار داده اند.

نوشته شده توسط: وبلیو
در بخش: جستجو
در تاریخ: پنج شنبه, 09 مهر 1394 00:00
Rate this item
(0 votes)
Read 3096 times