طریقه ساخت وبلاگ

طریقه ساخت وبلاگ در سایت تفاوت زیادی با طریقه ساخت وبلاگ در وبلاگ سرویس ندارد. از آن جا که آموزش طریقه ساخت وبلاگ در سایت، در هیچ کدام از آموزش‌های طریقه ساخت وبلاگ دیده نمی شود، وبلیو طریقه ساخت وبلاگ را در این مقاله آموزش می‌ دهد. طریقه ساخت وبلاگ روی سایت نیاز به دانش فنی دارد و برای افراد مبتدی، زیاد کارساز نیست. در صورت نیاز به وبلاگ روی سایت خود، وبلیو امکان ساخت وبلاگ روی سایت شما را ایجاد می‌ کند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت وبلیو با 11 سال سابقه در طراحی سایت و سئو، طراحی سایت از 295 هزار تومان طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت با سئو حرفه ای. تلفن: 9-02188480538

 

طریقه ساخت وبلاگ - مزیت‌ها

وبلاگ، به دلیل فضای خودمانی و صمیمی تری که دارد، مکان مناسب تری برای ارتباط با مخاطب است. حتی اگر مقاله طریقه ساخت وبلاگ کمک زیادی به شما نکرد، یا دانش فنی کافی در طریقه ساخت وبلاگ روی سایت ندارید، می‌ توانید از طراحان ما در وبلیو کمک بگیرید.

متخصصان ما با طریقه ساخت وبلاگ روی سایت کاملاً آشنا هستند و مشکلات امنیتی وبلاگ را روی سایت برطرف می‌ کنند. از انجا که طریقه ساخت وبلاگ روی سایت می‌ تواند مشابه طریقه ساخت وبلاگ روی بلاگ سرویس باشد، بنابراین طریقه طراحی گرافیک وبلاگ نیز اهمیت پیدا می‌ کند. طراحی وبلاگ روی سایت، می‌ بایست مشابه طراحی سایت باشد. اما خاصیت وبلاگی را حفظ کند.

 

طریقه ساخت وبلاگ روی سایت امکان

اولین قدم برای طریقه ساخت وبلاگ روی سایت، امکان سنجی آن است. ابتدا با شرکت ارائه دهنده‌هاست خود تماس بگیرید و از امکان ایجاد ساب دامین روی‌هاست خود مطلع شوید.‌هاست‌هایی که توسط شرکت وبلیو ارائه می‌ شوند، محدودیتی در ایجاد ساب دامین روی سایت ندارند. بنابراین اگر‌هاست خود را از وبلیو تهیه کرده‌اید، می‌ توانید ادامه مقاله طریقه ساخت وبلاگ را مطالعه کنید.

 

طریقه ساخت وبلاگ آدرس

طریقه ساخت وبلاگ روی سایت با وارد شدن به Cpanel امکان پذیر است. اگر با Cpanel آشنایی کافی ندارید، می‌ توانید از یک مختصص کمک بگیرید. البته همه‌هاست‌ها از Cpanel استفاده نمی کنند. ممکن است‌هاست شما از دیرکت ادمین پشتیبانی کند. پس سرویس دهنده‌هاست شما، در این زمینه تاثیرگذار است.

طریقه ساخت وبلاگ با cpanel با وارد شدن به Cpanel ، و وارد شدن به قسمت Add on Domains بروید. قبل از این کار می‌ بایست، Dns دومین دوم را تنظیم کنید. از ان جا که سایت شما، تا کنون هیچ وبلاگی نداشته است، هر ادرسی را می‌ توانید انتخاب کنید.

 

طریقه ساخت وبلاگ طراحی گرافیکی

از ان جا که شکل وبلاگ در سایت، مانند شکل وبلاگ در وبلاگ سرویس است، بنابراین وبلاگ خود را می‌ توانید هر طور که خواستید طراحی کنید. سربرگ وبلاگ و لینک‌ها، کامنت‌ها و... را می‌ توانید طراحی کنید. و همه اینها نیازمند کد نویسی روی Cpanel یا دایرکت ادمین است. برای اطلاعات بیشتر با وبلیو تماس بگیرید.

نوشته شده توسط: وبلیو
در بخش: جستجو
در تاریخ: جمعه, 27 شهریور 1394 00:00
Rate this item
(0 votes)
Read 3027 times