دانلود قالب سایت

دانلود قالب سایت با توجه به نوع سایتی که استفاده می‌کنید بستگی دارد. دانلود قالب سایت جوملا و دانلود قالب سایت وردپرس تفاوت‌های زیادی با هم دارند. اما در بیشتر امکانات و قابلیت‌ها شباهت‌های زیادی وجود دارد.

با این که برای هر دوی انها دانلود قالب سایت‌های زیادی وجود دارد، اما کنترل پنل آنها با هم متفاوت است. بنابراین برای هر کدام از سایت‌های جوملا یا وردپرس، دانلود قالب سایت‌ مرتبط نیاز است. در این مقاله،وبلیو نکاتی که در دانلود قالب سایت به آن توجه کنید را توضیح داده است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت وبلیو با 11 سال سابقه در طراحی سایت و سئو، طراحی سایت از 295 هزار تومان طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت با سئو حرفه ای. تلفن: 9-02188480538

 

دانلود قالب سایت دو ستونه یا سه ستونه

اگر به دنبال یک سایت ساده با یک ستون کناری هستید، دانلود قالب سایت دو ستونه برای شما مناسب است. دانلود قالب سایت دو ستونه به خاطر سادگی بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. علاقمندان به دانلود قالب سایت معمولاً در مورد فضای باز برای تولید محتوا و گذاشتن عکس‌ها صحبت می‌کنند. دانلود قالب سایت دو ستونه همچنین به دلیل برای مشاغلی مناسب است که قصد دارند بیشتر با عکس، مطالب خود را منتشر کنند. دانلود قالب سایت سه ستونه

دانلود قالب سایت دوستونه و دانلود قالب سایت سه ستونه بیشتر حالت وبلاگی دارند و برای مصارف خبری، اطلاع رسانی و.... استفاده می‌شوند.

 

دانلود قالب سایت‌ همراه با آلبوم تصاویر

البوم تصاویر یا اسلایدشو یکی از امکاناتی است که در دانلود قالب سایت بهتر است به ان دقت کنید. معمولاً آلبوم تصاویر در جایی که دلخواه شما است در دانلود قالب سایت رعایت نشده است؛ با این که همیشه بهترین مکان‌ها را برای قرارگیری آن در نظر می‌گیرند.

بنابراین در مورد این که آلبوم تصاویر شما در کجای قالب اماده قرار گرفته باشد، تصمیم بگیرید. زیرا بعد از دانلود قالب سایت ، تغییر دادن مکان‌ها به این سادگی نخواهد بود.

 

دانلود قالب سایت واکنش گرا یا رسپانسیو

بازدید کاربران از روی صفحه موبایل یا تبلت رو به افزایش است. بنابراین اگر دوست دارید یک سایت حساس به عرض نمایشگر دانلود کنید، بهتر است دانلود قالب سایت واکنشگرا را در اولویت بگذارید. دانلود قالب سایت واکنشگرا به شما کمک می‌کند که از یک سایت آماده تبدیل به یک سایت جدی شوید. حتی بعد از دانلود قالب سایت واکنشگرا و نصب آن، واکنش گوگل هم به شما بهتر خواهد بود.

 

امنیت در دانلود قالب سایت

بهترین راه برای این که یک سایت ایمن و مطمئن داشته باشید، سپردن کار به متخصصان آن است. اما اگر فعلاً هزینه کافی برای طراحی سایت ندارید، بهتر است به امنیت در دانلود قالب سایت توجه کنید. بعد از دانلود قالب سایت زیاد آن را ویرایش نکنید و افزونه‌های زیادی روی آن نصب نکنید. امنیت وب سایت به این نکات ریز بستگی دارد.

نوشته شده توسط: وبلیو
در بخش: جستجو
در تاریخ: شنبه, 28 شهریور 1394 00:00
Rate this item
(1 Vote)
Read 3087 times