قالب html

قالب HTMLقالبی است که توسط زبان برنامه نویسی HTML و به صورت دستی نوشته شده است. قالب HTMLرا معمولاً برای طراحی اختصاصی استفاده می‌کنند. قالب HTMLمناسب طراحانی است که توانایی کار با قالب HTMLرا دارند و می‌توانند تگ های HMTL را درون قالب HTMLقرار دهند. وبلیو برای دوستانی که به طراحی اختصاصی نیاز داشته باشند، قالب HTMLرا توصیه می‌کند. برای طراحی اختصاصی سایت نیز می‌بایست به دنبال یک ایده و خلاقیت در حوزه فعالیت کسب و کار خود باشید تا طراحی سایت اختصاصی با قالب HTMLبرای شما به صرفه باشد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت وبلیو با 11 سال سابقه در طراحی سایت و سئو، طراحی سایت از 295 هزار تومان طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت با سئو حرفه ای. تلفن: 9-02188480538

 

تگ های قالب HTML

فایل HTML به صورت یک فایل متنی هست که از تگ های سازنده فایل تشکیل شده اند. مرورگرها با خواندن تگ ها روی قالب HTML می‌توانند چگونگی ساختار صفحه را بشناسند. طرز قرارگیری اجزای سایت در قالب HTMLبه صورت دستی نوشته می‌شود و ویرایش تگ های قالب HTMLبایستی توسط برنامه نویسان HTML صورت بگیرد.

 

ساختار قالب HTML

قالب HTMLاز چند بخش کلی به نام های HTML, Head, Title , Body تشکیل شده است. هر کدام از این بخش ها به یک بخش از سایت مرتبط هستند. عمده فعالیت کار در تگ HTML قرار می‌گیرند. بقیه تگ ها در قالب HTMLدر این تگ قرار می‌گیرد. در حقیقت مرورگر، تمام تگ هایی که در ساختار تگ HTML قرار گرفته اند می‌شناسد.

تگ Title یکی از مهم ترین تگ های قالب HTMLاست. عنوان صفحه و سایت در تگ Title قرار می‌گیرد.

تگ Body مربوط به تگ یک صفحه از قالب HTMLاست. تمام محتویات قابل مشاهده در یک صفحه وب در این تگ قرار می‌گیرند. در اغلب مواقع این تگ در قالب HTMLشامل تمام محتویات صفحه، رنگ پس زمینه، تصویر پس زمینه و... می‌شود. حتی ساختار منو و... در تگ Body در قالب HTMLقرار می‌گیرند.

 

ویرایش قالبHTML در وبلاگ

وبلاگ یکی از جاهایی است که ما به راحتی قالب HTMLان را پیدا می‌کنیم. برای کسانی که به طراحی قالب HTMLعلاقه دارند، بهتر است از ویرایش قالب HTMLوبلاگ شروع کنند. طراحی قالب HTMLوبلاگ بسیار ساده است و در صورتی که قالب HTMLوبلاگ را می‌توان ریست کرد. با این کار، شما بی نهایت بار می‌توانید قالب HTML وبلاگ را تغییر دهید و مطابق میل خود، ان را ویرایش کنید.

بیشتر تگ های اصلی و فرعی در طراحی سایت را می‌توانید در قالب HTML قابل مشاهده و ویرایش هستند. بنابراین بهترین شروع برای یادگیری طراحی قالب HTMLهمین وبلاگ است.

نوشته شده توسط: وبلیو
در بخش: جستجو
در تاریخ: شنبه, 21 شهریور 1394 00:00
Rate this item
(0 votes)
Read 3005 times