طراحی سایت ارزان

امروزه با توجه به فراگیر شدن استفاده از اینترنت، داشتن یک وب سایت و به تبع آن بهره‌گیری از مزایای پرشمار فضای مجازی، به خواست عده زیادی از مدیران، کارآفرینان و اشخاص تبدیل شده است؛ ولی نکته اینجاست که هزینه بالای طراحی سایت، بسیاری از این افراد را از داشتن وب سایت های باکیفیت محروم ساخته است.
به همین دلیل برخی به دنبال طراحی وب‌ سایت‌ ارزان قیمت و کم‌هزینه می‌باشند.
وب سایت ارزان قیمت هم می‌تواند در سطح شرکتی طراحی و پیاده شود و هم برای افراد حقیقی.
شرکت وبیلو با توجه به تجربه چندین ساله‌ای که در زمینه طراحی وب سایت دارد، با پکیج‌های آماده خود می‌تواند شما را با صرف هزینه‌ای اندک، صاحب یک وب سایت ارزان نموده و به دنیای مجازی پیوند دهد.
وبیلو تاکنون ده‌ها وب سایت ارزان متنوع طراحی و پیاده سازی نموده است.
شما با استفاده از «پکیج ویدا» می‌توانید فقط با 295 هزار تومان صاحب وب‌ سایت ارزان شوید.
از جمله ویژگی‌های وب سایت ارزان ساخته شده در این پکیج می‌توان به هاست 150 مگابایت، امکان انتخاب قالب از میان 5 قالب گرافیکی حرفه‌ای و انتخاب افزونه‌های نرم‌افزاری (حداکثر به ارزش 75 هزار تومان) اشاره کرد.
کارشناسان بر این باورند که سپردن طراحی وب سایت به افراد غیرمتخصص، علاوه بر این که ممکن است اتلاف هزینه و وقت را به دنبال داشته باشد، اغلب در پایان خروجی رضایت بخشی به بار نمی‌آورد.
در حالی که شما با «پکیج ویدا» می‌توانید با صرف مبلغی اندک، از مزایای داشتن یک وب سایت ارزان قیمت بهره‌مند شده و برنامه‌های تبلیغاتی خود را در وب پیش ببرید.

نوشته شده توسط: وبلیو
در بخش: جستجو
در تاریخ: جمعه, 01 شهریور 1392 01:06
Rate this item
(8 votes)
Read 9879 times