طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان، گوگل مدتهاست که این امکان را برای همه فراهم نموده است که دارای سایتی رایگان شوند. شما می‌توانید پس از ایجاد سایت خودتان، عکس و فیلم و آهنگ و برنامه و فایل‌های دیگر را در آن آپلود کنید و در اختیار عام قرار دهید و یا سایتی خصوصی و محرمانه بسازید و یا ترتیبی دهید که افرادی خاص مجاز باشند تا از سایتتان دیدن کنند و نیز این امکان را فراهم سازید تا به کمک دوستانتان در هر کجای کره خاکی که باشند سایت مشترکی را اداره کنید.

طراحی سایت

طراحی سایت وبلیو با 11 سال سابقه در طراحی سایت و سئو، طراحی سایت از 295 هزار تومان طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت با سئو حرفه ای. تلفن: 9-02188480538

 

 با داشتن این گونه سایت‌ها می‌توانید شرح و تفاصیلی از کارتانَ یا کالاهایی که قصد فروشش را دارید یا اهداف و طرز تفکر خود را به جهانیان معرفی کنید یا دیگران را با شهر و دیار و کوی و کوچه  و محله و مدرسه و دانشگاه و محل کار خود آشنا سازید.

 با داشتن ایمیل گوگل می‌توانید به صفحهٔ سایت‌های گوگل بروید و برای طراحی سایت شخصی خود با ظرفیت ۱۰ گیگابایت اقدام نمایید. در هر سایت می‌توانید صفحات بیشماری را بوجود آورید و نیز صاحب سایت‌های متعددی شوید.

 این سایت می‌کوشد تا تازه واردان را با مراحل مختلف ایجاد و ساخت و پرداخت سایت با امکانات سرویس سایت‌های گوگل آشنا کند، دریچه‌ای کوچک به دنیایی بزرگ که شما آن را می‌سازید.

حالا ممکن است با خودتان فکر کنید که چرا همه از این سایت ها استفاده نمی کنند یا طراحی سایت شان را با این سرویس گوگل انجام نمی دهند لازم است بدانید که این سایت ها در طراحی بسیار محدود می باشند و امروزه این مدل سایت ها طرفداران کمتری دارد و همچنین این سایت ها از تکنولوژی ها قدیمی و ساده تری بهر برده اند که مخاطبان امروزی کمتر به آنها علاقه دارند و در آخر اینگونه سایت ها خیلی از ابزار ها و افروزنه های ارزشمندی که یک سایت را برای هر کاربری جذاب می کند ندارند. حتما به نمونه سایت ها وبلیو سر بزندی تا تفاوت آن را با هر نمونه کار دیگری کاملا متوجه شوید.

طراحی سایت رایگان معمولاً جزو طراحی سایت توسط خود شخص است. بنابراین احتمالاً از دانش فنی کافی برای طراحی سایت رایگان برخوردار هستید. بنابراین اگر دانشی در حوزه آی تی ندارید، در مورد طراحی سایت رایگان‌ کمی با احتیاط عمل کنید. زیرا مسائل امنیتی در طراحی سایت رایگان کمتر رعایت می‌شود و در صورتی که کسب و کار موفقی دارید، ممکن است با طراحی سایت رایگان اطلاعات خود را در فضای مجازی از دست بدهید. وبلیو در این مقاله درباره مزیت ها و خطرات طراحی سایت رایگان صحبت می‌کند.

 مخاطب کم و طراحی سایت رایگان

اگر از ان جمله افرادی هستید که بعد از طراحی سایت رایگان بازدیدکنندگان خود را دارید، طراحی سایت رایگان برای شما مفید خواهد بود. اساتید دانشگاه ها و اموزشگاه ها، معمولاً درس ها و امتحانات خود را روی این سایت ها قرار می‌دهند و از طراحی سایت رایگان گوگل برای خودشان استفاده می‌کنند. به دلیل این که سایت های گوگل از وبلاگ ها امن‌تر هستند، از این ابزار برای طراحی سایت رایگان استفاده می‌کنند.

قالب های بسیار ساده و آماده، منوی بسیار ساده و خاصیت وبلاگ گونه، طراحی سایت رایگان گوگل را تبدیل به یک سایت عادی و بسیار ساده کرده است که صرفاً برای آشنایی با اینترنت است.

 طراحی سایت رایگان‌ از طریق قالب های آماده

قالب های اماده گزینه بعدی طراحی سایت رایگان هستند. چرا که معمولاً قالب آماده وجود دارد و به راحتی می‌توان طراحی سایت رایگان را روی آنها انجام داد. کار کردن با قالب های آماده، ممکن است باعث شود دست شما در طراحی سایت رایگان بسته باشد. زیرا هر کسی از یک سایت، امکانات خاص خود را احتیاج دارد که اگر تمام این امکانات در یک قالب آماده وجود نداشته باشد، مجبور به استفاده از امکانات قالب دانلود شده هستید و اضافه کردن امکانات در طراحی سایت رایگان با توجه به کاهش امنیت سایت، خیلی توصیه نمی شود.

 

طراحی سایت رایگان از طریق نرم افزارهای طراحی سایت

یک سری نرم افزارها هستند که با انها می‌توان به راحتی طراحی سایت کرد. اما این نرم افزارها، معمولاً برای کسانی طراحی شده اند که دانش فنی خوبی از طراحی سایت دارند. بنابراین ممکن است استفاده از این نرم افزارها در طراحی سایت رایگان کمی گیج کننده و خسته کننده باشد. زیرا هر کدام از این نرم افزارها برای یک زبان برنامه نویسی خاص طراحی شده اند و عوض کردن نرم افزارهای متفاوت، باعث خواهد شما با ازدحام اطلاعات آموزش ندیده روبرو شوید.

 

کلمات کلیدی:

طراحی رايگان سايت

طراحی رایگان سایت

طراحی رایگان وب سایت

طراحی سايت

طراحی سايت رايگان

طراحی سایت

طراحی سایت اینترنتی

طراحی سایت تبلیغاتی رایگان

طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان ir

طراحی سایت رایگان tk

طراحی سایت رایگان بدون پسوند

طراحی سایت رایگان فارسی

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی رایگان

طراحی سایت فارسی

طراحی سایت فروشگاهی رایگان

طراحی سایت فلش

طراحی سایت فلش رایگان

طراحی سایت کاملا رایگان

طراحی سایت مجانی

طراحی صفحه وب

 

 

 

طراحی سایت رایگان

نوشته شده توسط: وبلیو
در بخش: جستجو
در تاریخ: جمعه, 10 مهر 1394 00:00
Rate this item
(43 votes)
Read 11705 times