ساخت وب سایت

اگر بخواهیم به طور خلاصه «ساخت وب‌سایت» یا «طراحی وب‌سایت» – که «طراحی وب» نیز نامیده می‌شود را تعریف کنیم باید بگوییم مهارت ساخت و راه‌اندازی صفحات وب.

از جمله مزایای داشتن یک وب‌سایت می‌توان به این موارد اشاره کرد: در دسترس بودن دائمی، قابلیت‌های جدید بازاریابی و تبلیغاتی، فعالیت بین‌المللی و بدون وابستگی مکانی،
اطلاع‌رسانی مداوم و....

طراحی سایت

طراحی سایت وبلیو با 11 سال سابقه در طراحی سایت و سئو، طراحی سایت از 295 هزار تومان طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت با سئو حرفه ای. تلفن: 9-02188480538


یک سایت را می‌توان مانند کتابی تصور کرد که هر صفحه وب، در حکم برگی از این کتاب است.
اگر چه ساخت وب‌سایت ممکن است در ظاهر ساده بنماید ولی کسانی که به دنبال پورتال‌های حرفه‌ای و پربیننده هستند، مسلماً باید جوانب مختلفی را در نظر بگیرند که این فرایند، اغلب از توان یک فرد مبتدی خارج است.

امروزه یکی از دغدغه‌های اصلی کسانی که با برنامه‌نویسی وب و طراحی سایت آشنایی ندارند یا از اطلاعات اندکی در این خصوص برخوردارند، نحوه کنار آمدن با پیچ و خم‌های متعدد ساخت وب‌سایت‌های مناسب و حرفه‌ای است.

یکی از چالش‌های این کار آن است که چون وب‌سایت‌ها با اهداف مختلفی ساخته می‌شوند، شیوه طراحی آنها نیز گوناگون بوده و باید ناظر به اهداف اصلی آنها باشد.

مثلاً سایت‌های خبری، به شیوه‌ای متفاوت با سایت‌های شرکتی طراحی می‌شود.

همچنین نحوه طراحی و چیدمان متن و عوامل بصری در سایت‌های تجاری، با آن چه که در پورتال‌های فرهنگی، دولتی یا تجاری دیده می‌شود متفاوت است.
علاوه بر این، پیشرفت روزافزون اینترنت باعث شده همواره بر جنبه‌های گوناگونی که باید در زمینه طراحی و ساخت وب‌سایت مدنظر گرفته شود، افزوده گردد.
به نظر می‌رسد در این موارد، کمک گرفتن از افراد حرفه‌ای شیوه‌ای معقول و به صرفه باشد.

شرکت وبیلو با سابقه 11 ساله در امر طراحی، می‌تواند مشاور و مجری خوبی برای آن دسته از افراد و شرکت‌هایی باشد که به دنبال طرح‌های خلاقانه، جذاب و هدفمند هستند.

سایت‌سازهای وبلیو با داشتن قالب‌های متنوع و امکانات فراوان، از مزایایی همچون استفاده آسان، قابلیت ارتقا، سرویس‌دهی با قیمت‌های مختلف، پشتیبانی فنی و غیره برخوردارند.

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از مراحل طراحی و ایجاد وب‌سایت می‌توانید از طریق این لینک با کارشناسان وبیلو تماس حاصل نمایید.

نوشته شده توسط: وبلیو
در بخش: جستجو
در تاریخ: پنج شنبه, 19 شهریور 1394 00:00
Rate this item
(4 votes)
Read 10026 times