وب سایت

وب سایت ویترین هر کسب و کاری روی فضای مجازی است. داشتن یک وب سایت شیک و زیبا، جزو مزیت‌های یک شرکت به حساب می‌آید. شرکت‌ها، آدرس وب سایت خود را روی کارت ویزیت‌های خود چاپ می‌کنند و به مشتریان خود ارائه می‌دهند. بنابراین داشتن یک وب سایت زیبا و شیک، اهمیت زیادی دارد. اما برتری یک وب سایت صرفاً به گرافیک و شیکی خود محدود نمی شود. گزینه‌های زیادی هست که در یک وب سایت‌ باید رعایت شود تا بتواند یک وب سایت خوب باشد..

 

طراحی سایت

طراحی سایت وبلیو با 11 سال سابقه در طراحی سایت و سئو، طراحی سایت از 295 هزار تومان طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت با سئو حرفه ای. تلفن: 9-02188480538

 

انواع وب سایت

وب سایت شخصی

معمولاً افرادی که شخصیت خوبی در دنیای واقعی دارند، برای بیان بی واسطه نظریات خود از وب سایت شخصی استفاده می‌کنند. وب سایت شخصی ویژگی‌های یک وبلاگ را دارد که بازدیدکنندگان می‌توانند نظر خود را روی آن منتشر کنند. در ضمن روی وب سایت شخصی به راحتی می‌توان، فیلم و عکس و متن را منتشر کرد. برای سفارش وب سایت شخصی می‌توانید با وبلیو تماس بگیرید.

 

وب سایت خبری

یکی از اتواع پرکاربرد وب سایت است که توسط خبرگزاری‌ها استفاده می‌شود. معمولاً به خاطر شباهت وب سایت‌های خبری با یکدیگر و داشتن لوگو در وب سایت خبری، طراحی مناسب و خلاقانه در وب سایت‌ خبری کمتر دیده می‌شود و بیشتر تاکید بر محتوای وب سایت است. اما می‌توان با کمی خلاقیت، یک وب سایت خبری نواور و جدید طراحی کرد. برای سفارش وب سایت خبری می‌توانید با وبلیو تماس بگیرید.

 

وب سایت انجمنی یا فرومی

وب سایت انجمنی دارای اعضای زیادی است که در فروم‌های مختلف، به بیان نظریات خود در موضوعات مهم روز یا موضوع‌های مورد علاقه خود می‌پردازند. عضویت در وب سایت‌های انجمنی برای عموم آزاد است و ممکن است بخشی از محتوا برای غیرکاربران در دسترس نباشد. یکی از راه‌های تبادل نظر دو طرفه وب سایت انجمنی است. برای سفارش وب سایت انجمنی می‌توانید با وبلیو تماس بگیرید.

 

وب سایت تجاری

فروشگاه اینترنتی یا وب سایت تجاری یکی دیگر از انواع وب سایت است. معمولاً شرکت‌هایی که قصد خرید و فروش اینترنتی را دارند، اقدام به ایجاد وب سایت تجاری می‌کنند. وب سایت تجاری به دلیل بازدیدکننده به نسبت بالاتر، باید با امنیت بالا طراحی شود تا مشکلی در سیستم پرداخت مشتریان ایجاد نشود. همچنین گرافیک وب سایت تجاری بایستی تاثیرگذار و مثبت باشد تا خریداران را به خرید محصول از وب سایت برای سفارش وب سایت تجاری یا فروشگاهی می‌توانید با وبلیو تماس بگیرید. ترغیب کند.

 

وب سایت‌ پرتال

به وب سایت پویایی که چند هدف خاص را در یک وب سایت دنبال می‌کند، به اصطلاح پرتال گفته می‌شود. وب سایت پرتال دارای بخش خبری، نظرسنجی، انجمنی، و دیگر موضوع‌های مختلف است. وب سایت پرتال می‌تواند از ترکیب چند وب سایت داینامیک ایجاد شده باشد. برای سفارش پرتال می‌توانید با وبلیو تماس بگیرید.

نوشته شده توسط: وبلیو
در بخش: جستجو
در تاریخ: یکشنبه, 22 شهریور 1394 00:00
Rate this item
(1 Vote)
Read 9863 times