ساخت سایت

ساخت سایت طراحی سایت وبلیو

1 – اول باید بدانید که هدف شما از وب سایت خود چیست. باید به این موضوع قبل از طراحی و ساخت وب سایت فکر کرد. آیا هدف از وب سایت این است که می خوهید محصولات خود را به نمایش بگذارید؟ اگر این چنین باشد آیا شما می خواهید محصولات خود را آنلاین بفروش برسانید؟ اگر وب سایت شما یک وب سایت معلومات عمومی و علمی باشد چگونه می خواهید این اطلاعات را به بازدید کنندگان خود ارائه دهید؟ و دقیقا شما اصلا چه می خواهید در وب سایت خود ارائه بدهید؟

طراحی سایت

طراحی سایت وبلیو با 11 سال سابقه در طراحی سایت و سئو، طراحی سایت از 295 هزار تومان طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت با سئو حرفه ای. تلفن: 9-02188480538

 

2 – جمع آوری اطلاعات: قبل از اینکه بخواهم به شما هزینه ساخت و طراحی وب سایت را بگوییم شما باید بدانید که چه اطلاعاتی را می خواهید در وب سایت خود قرار دهید. به عنوان مثال بسیاری از عکس ها و محصولات در صورت وجود به چه صورت می خواهید آنها را در وب سایت خود قرار دهید.

 

3 – دیدار و مشاوره با شرکت ما: هنگامی که شما تمام اطلاعات مورد نیاز خود را جمع آوری کردید و اهداف وب سایت خود را تعیین کردید با خدمات تحت وب دارکوب تماس بگیرید. ما به شما یک مشاوره رایگان و بدون تعهد در باره پروژه ارائه می دهیم. ما به شما مشاوره ای در مورد چگونگی پیاده سازی ایده های خود و همچنین به شما گزینه هایی را ارائه می دهیم تا شما بتوانید بهترین تصمیم در باره کسب و کار خود را هم از نظر اقتصادی و حرفه ای انجام دهید.

 

4 – تمام اطلاعات لازم را برای ما فراهم کنید: هنگامی که ما در مورد طراحی سایت به توافق رسیدیم تمام اطلاعات لازم را برای ما فراهم کنید تا تیم متخصص طراحی وب سایت بتواند طراحی وب سایت شما را شروع کند. در هنگام طراحی ما به شما مفهوم کامل طرح اولیه را می دهیم پس از اینکه این طرح مورد تایید شما قرار گرفت ما محتوای باقی مانده وب سایت را پر می کنیم و وب سایت را به طور کامل طراحی و ایجاد می کنیم. پس از اینکه طراحی وب سایت به اتمام رسید هم ما و هم شما غلط گیری نهایی را از طریق وب سایت انجام خواهیم داد. پس از انجام و ساخت تنطیمات وب سایت صورت حساب به شما فرستاده خواهد شد و وب سایت بر روی اینترنت راه اندازی خواهد شد. ( یک سپرده 50% قبل از طراحی وب سایت لازم میباشد ).

 

5 – بازار یابی برای وب سایت شما: پس از اینکه ساخت و طراحی وب سایت شما به اتمام رسید وب سایت بروی شبکه جهانی اینترنت راه اندازی خواهد شد. شما نیاز خواهید داشت تا به همه در مورد وب سایت خود خبر دهید. ما وب سایت جدید شما را به موتورهای جستجوی یاهو، گوگل و بینگ ارسال خواهیم کرد. اما برای بازاریابی روش های دیگری را هم باید انجام داد. ما به شما در مورد چگونگی بازاریابی برای وب سایت خود مشاوره ای خواهیم داد.

 

6 – نگهداری از وب سایت خود: بروز رسانی منظم و تغییر طرح وب سایت به شما کمک خواهد کرد تا مشتریان و بازدید کنندگان دوباره به وب سایت شما بر گردنند. بستگی به نوع وب سایت شما باید بروز رسانی روزانه و یا هفتگی و یا ماهیانه و یا فصلی را در نظر بگیرید. تعمییرات اساسی و طراحی مجدد وب سایت باید هر 2 تا 3 سال انجام گیرد.

 

کلمات کلیدی:

اموزش ساخت سایت رایگان

آموزش ساخت سایت

چگونگی ساخت سایت

راهنمای ساخت سایت

روش ساخت سایت

ساخت رایگان سایت

ساخت سايت

ساخت سایت

ساخت سایت ir

ساخت سایت tk

ساخت سایت اینترنتی

ساخت سایت تبلیغاتی

ساخت سایت درگوگل

ساخت سایت رایگان

ساخت سایت شخصی

ساخت سایت فارسی

ساخت سایت فروشگاهی

ساخت سایت فلش

ساخت سایت مپ

ساخت سایت مجانی

ساخت قالب سایت

ساخت نقشه سایت

ساخت یک سایت

طرز ساخت سایت

طرز ساخت وب سایت

طریقه ساخت سایت

طریقه ساخت وب سایت

قیمت ساخت سایت

مراحل ساخت سایت

نحوه ساخت سایت

حوه ساخت وب سایت

نرم افزار ساخت سایت

هزینه ساخت سایت

نوشته شده توسط: وبلیو
در بخش: جستجو
در تاریخ: چهارشنبه, 18 شهریور 1394 00:00
Rate this item
(4 votes)
Read 9051 times