بازاریابی محتوا

بالابــردن سطح آگهی مخاطبیــن بجـــای تبلیغات غیـــر هدفمنــد تمایز شمــا در بازار امروز

با شنیدن کلمه بازاریابی اولین کلمه ای که به ذهن متبادر می شود کلمه "تبلیغات" است. همان تبلیغاتی که طی روز از طریق انواع و اقسام ابزارها شما را مورد هجوم قرار می دهد. بارها و بارها همزمان با شروع پیام های بازرگانی تلویزیون و یا رادیو شبکه راعوض کرده اید و یا حتی صفحات تبلیغات روزنامه را با بی حوصلگی ورق زده اید و یا حتی شماره تلفن همراه خود را در بلک لیست مخابرات قرار داده اید همه ی این واکنش ها کاملا گویای این مساله است که عمر تبلیغات بصورت سنتی به پایان رسیده است. برای کاربر و یا مشتری امروزی شنیدن شعارهای تبلیغاتی شما از رادیو و تلویزیون دیگر جذابیت ندارد. او به دنبال نیازهای خود در دنیای وسیع اینترنت می گردد و کالاها و خدمات مورد نیازش را مقایسه می کند.

تاجران و تولید کنندگان حرفه ای این روزها به خوبی دریافته اند که تبلیغات سنتی دیگر تاثیر گذار نیست و در پی راه های جدید برای ارتباط با بازار هدف می گردند.

مدیر بازاریابی جنرال الکتریک معتقد است: "اگر محتوای ما آنقدر خوب باشد که کاربران آن را با دوستان‌شان به اشتراک بگذارند، ما به اندازه کافی موفق شده‌ایم." با توجه به این رویکرد بگذارید ابتدا تعریف تئوریک بازاریابی محتوا را مرور کنیم: "نوعی از بازاریابی استراتژیک است که با تمرکز بر تولید و ترویج محتواهایی باارزش و مرتبط برای جذب گروه خاصی از مشتریان به جلو حرکت میکند و در نهایت باعث برندسازی و افزایش سوددهی سازمان می شود." بعبارت دیگر در بازاریابی محتوا رویکرد شما در ارتباط با مشتریان و نیازهایشان است نه درباره برند شما.

برای تولید این محتواها تنها با عقد قرارداد با شرکتی که تخصص آن بازاریابی محتوا است، مطمئن خواهید بود که برند شما به تولید و انتشار محتوا با کیفیت بالا می‌پردازد که آن را از رقبایش مجزا می‌کند. برندهای بزرگ جهانی مثل اپل، مایکروسافت و P&G و ... این روزها در کنار هزاران شرکت کوچک و رو به رشد از استراتژی بازاریابی محتوا استفاده می کنند.


 

چگونه یک رسانه داشته باشیم

برای ترویج محتواها انواع و اقسام شبکه های اجتماعی رایج مثل فیس بوک و اینستاگرام و... ، در دسترس هستند و همگی قابلیت تبدیل شدن به رسانه شخصی برند شما را دارند. رسانه هایی که برای استفاده از آنها نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای ندارید و بی نهایت اطلاعات مرتبط با محصول یا خدماتتان را می توانید در حوزه دیداری و شنیداری و مکتوب با جامعه هدف خود به اشتراک بگذارید.

"ارتباط بی واسطه و صمیمی" با خریدار کالا یا خدمات از طریق رسانه ای شخصی آرزوی هر صاحب کسب و کاری است. رسانه ای که مثل رادیو و تلویزیون و بیلبورد اجاره ای نیست و مخاطب بصورت بی واسطه در جریان اخبار و اطلاعات برند شما قرار میگیرد. رویکردی جذاب که علاوه بر آگاهی بخشی به کاربران باعث افزایش فروش می شود.

جالب است بدانید که رد بول پیشگام بازاریابی محتوا در جهان است و بخش بزرگی را به بازاریابی محتوا اختصاص داده است. از یک نام تجاری کوچک که نوشیدنی‌های انرژی زا تولید می‌کند تا تبدیل شدن به یک شیوه زندگی رشد کرده است. این شرکت یکی از اولین‌ شرکت‌هایی بود که به بازاریابی محتوا برای خلق محتوای چشمگیر و منحصر به فرد روی آورد. با استخدام شرکتی که تخصص آن بازاریابی محتوا است، مطمئن خواهید بود که برند شما به تولید و انتشار محتوا با کیفیت بالا می‌پردازد که آن را از رقبایش مجزا می‌کند.

بگذارید راحت تر بگوییم راه های رسیدن مشتریان بالقوه به شرکت شما، از طریق شاهراه اینترنت و برنامه های ریز و درشت آن به یک باره با جهش عظیمی مواجه خواهد شد و صرفا داشتن ویترین و یا showroom زیبا و شرکت در نمایشگاه های کوچک و بزرگ این روزها فقط یک خیابان فرعی برای رساندن مشتریان قدیمی به محصول و خدمت شماست.

طراحی سایت ارزان

طراحی وب سایت ارزان وب, طراحی وب سایت ارزان ساخت, طراحی وب ارزان لوگو, طراحی سایت ارزان فروشگاه, طراحی سایت ارزان قالب, طراحی سایت ارزان خرید, طراحی سایت ارزان اینترنتی, طراحی سایت ارزان پرتال, طراحی سایت ارزان هزینه

طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان نمونه, طراحی سایت رایگان وردپرس, طراحی سایت رایگان تبلیغاتی, طراحی سایت رایگان پشتیبانی, طراحی سایت رایگان مدرسه, طراحی سایت رایگان داینامیک, طراحی سایت رایگان وبلیو, طراحی سایت رایگان مقالات, طراحی سایت رایگان فارسی

بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت رایگان نمونه,بهینه سازی سایت طراحی سایت,بهینه سازی سایت طراحی,بهینه سازی سایت سئو ,بهینه سازی سایت تبلیغاتی,بهینه سازی سایت خبری,بهینه سازی سایت نیازمندی,

طراحی

طراحی زیبا, طراحی تعرفه, طراحی ایجاد, طراحی راه اندازی, طراحی اصفهان, طراحی مشهد, طراحی کرج

سایت

سایت تهران, سایت بنر, سایت آنلاین, سایت موتور, سایت آموزش, سایت مجانی, سایت استاتیک